Jak se dívat na 2. sérii American Gods online bez kabelu

GettyTéměř dva roky po prvním představení Američtí bohové se konečně vrací do očekávané druhé sezóny, počínaje premiérou v neděli 10. března ve 20 hodin. ET/PT.

Osm epizod v sezóně 2 se bude vysílat každý týden v neděli na Starz. Pokud nemáte kabel nebo Starz, můžete sledovat epizody Američtí bohové živě nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:kde mohu sledovat svět tance

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte živě a obsah Starz na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu Starz , který je také dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se na Amazon Prime i na kanálu Starz Pak můžete sledovat epizody Američtí bohové buď žijí tak, jak vysílají, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.Sling TV

Ať už již máte účet Sling TV nebo chcete zahájit bezplatnou zkušební verzi Sling TV „Starz je k dispozici jako doplněk k balíčku Sling Orange nebo Sling Blue.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat epizody Američtí bohové buď žijí tak, jak vysílají, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.koupit raketu na stolní tenis

Náhled na sérii 2 „American Gods“

Na základě oblíbenosti Neila Gaimana Román stejného jména z roku 2001 , Američtí bohové byl velmi dobře přijat ve své první sezóně, která debutovala v dubnu 2017. Získal chválu za své vizuální úspěchy a vyprávění příběhů a zajistil si 92 procent kladného hodnocení na Rotten Tomatoes .

The celkový počet diváků nebylo nic moc velkolepého, ale díky skvělým hodnocením, oddané fanouškovské základně a fantastickému finále sezóny přehlídka nabírala na síle a budovala spoustu očekávání pro druhou sezónu, která byla rychle obnovena.

Pak ale přišly zprávy o vřavě. V listopadu 2017, pouhých pět měsíců po finále 1. sezóny, showrunneri a tvůrci Michael Green a Bryan Fuller byli vytlačeni . A pak v září 2018, když byl jejich nástupce, Jesse Alexander, požádán, aby přestal pracovat na show (čti: vystřelil),Lesley Goldberg a Maureen Ryan z The Hollywood Reporterinformoval o mnoha problémech, které se dějí v zákulisí, včetně rozpočtových problémů, problémů se scénářem a tření mezi Starzem a studiovým studiem Fremantle.

Produkce dramatu, která je o šest týdnů pozadu a byla nedávno nucena přestat, je v nepořádku. Členové Castmembers nedostali kopie scénáře pro finále druhé série seriálu, protože, jak uvedl jeden zdroj, scénář neexistuje. Další zdroj uvádí, že je možné, že posádka obdržela daleko od dokončené verze finálového skriptu, ale cokoli bylo částečně distribuováno, je téměř zaručeno, že projde rozsáhlými změnami. Místo natáčení finále sezóny, které už mělo být ve výrobě, Američtí bohové natáčí snímače a opakování dřívějších epizod.

délka tenisové rakety

To vše vytváří spoustu důvodů k obavám, ale Ian McShane, který hraje pana středu, je ohledně směru série stále optimistický.

Myslím, že druhá sezóna je ve skutečnosti lepší než ta první, on říká . Myslím, že se ke knize více vracíš.

První recenze druhé sezóny neslibovali , ale i tak bude velmi zajímavé sledovat, jakým směrem se show po všech změnách a vřavě ubírá.

Podle oficiální synopse “, druhá sezóna začíná hned po skončení té první: Po epickém zúčtování na velikonoční párty pokračuje pan středa ve svém pátrání po válce starým bohům. Mezitím pan World plánuje pomstu a technický chlapec se vydá na lov Media.


Populární Problémy

Jak jezdit BART z East Bay do San Franciska. Nájemné a životní náklady jsou v San Francisku poměrně vysoké a v okolních městech na severním, východním a jižním zálivu jsou výrazně nižší. Tedy ti, kteří pracují nebo studují v San Francisku, ...

Patriots se ve čtvrtek utkají s týmem Washington Football v předsezóně. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos finále Bakaláře Petera Webera a setkání Po závěrečné růži online. Vyberou si Madison PRewett nebo Hannah Ann Sluss?

Casper Ruud zaznamenal 13. vítězství v řadě za sebou tím, že ve čtvrtek porazil Dušana Lajoviče ve třetím kole Národní banky 2021 Open.