Jak se dívat na Arkansas vs Portland State Football Online bez kabelu

Sledujte Arkansas vs Portland State Football online

Getty

ufc fight pass vs espn+

Vzhledem k tomu, že oba týmy začínají zklamáním, Portland State Vikings a Arkansas Razorbacks se snaží zahájit své kampaně pozitivně.

Začátek hry je naplánován na 16:00. ET a budou vysílány v síti SEC. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů, služby streamování živého televizního vysílání:

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny televizních pořadů a filmů podobnou Netflixu Hulu s živou televizí přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně SEC Network a všech ostatních kanálů (ESPN, ESPN2, ESPNU, CBS, ABC), které budou mít v této sezóně hru Arkansas.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete Arkansas vs Portland State sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Můžete také sledovat na ESPN.com nebo v aplikaci ESPN, když se přihlásíte pomocí svého Hulu pomocí přihlašovacích údajů pro Live TV.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.

Sling TV

Síť SEC je součástí balíčku Sling Orange plus Sports Extra od Sling TV.

Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat Arkansas vs Portland State v přímém přenosu na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Můžete také sledovat na ESPN.com nebo v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně sítě SEC.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat Arkansas vs Portland State živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube . Můžete také sledovat na ESPN.com nebo v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí svých přihlašovacích údajů pro YouTube TV.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Portland State vs Arkansas

Portland State vrací hromadu předkrmů na obou stranách fotbalu v roce 2019 a pouze jednu sezónu odstranil z kampaně bez vítězství, mají dobrou šanci, aby se ocitli v soutěži o narození v play -off FCS. Zatímco Portland State má za úkol zaplnit prázdnotu, kterou zanechal Darian Green, ačkoli backfield pracoval v minulé sezóně převážně ve výboru a je nabitý více než dostatečným talentem, který by pomohl překonat jeho odchod. Pokud jde o procházející útok, Charlie Taumoepeau vypadá, že je jedním z lepších těsných konců v národě, a ocitá se na seznamu sledovaných kandidátů na předsezónu Waltera Paytona.

Defenzivně má Portland State práci pro ně. S řadou vracejících se hráčů lze očekávat zlepšení - i když je třeba provést více než menší zlepšení, aby měli šanci najít cestu zpět do play -off FCS. V minulé sezóně, když Portlandský ofenziva ztratila přes 36 bodů za zápas, nelze očekávat, že udrží takové tempo. Portland nemá talent ani tvůrce hry, ale prostě musí přijít na to, jak omezit malé mentální chyby - s čímž by přidaná zkušenost měla ohromně pomoci.

Arkansas začíná ještě horší sezónu ve srovnání s Portland State, který skončil jen 2–10 a přišel jako mrtvý poslední v SEC. Přestupní rozehrávač Ben Hicks nedávno získal nástupní místo poté, co následoval hlavního trenéra Arkansasu Chada Morrise ze SMU. Hicks zaznamenal v roce 2017 vynikající sezónu s Mustangy a snaží se tento úspěch s Morrisem předvést na mnohem větší pódium v ​​SEC. Zatímco zbytek přestupku vypadá přinejmenším kompetentně, útočná linie se jeví jako největší otazník mířící do roku 2019. Vzhledem k určitému obratu a zraněním, které snižují hloubku uvnitř linky, Razorbacks potřebují některé ze svých mladších nováčků, aby posílili a pomozte dát Hicksovi a spěchajícímu útoku čas na hraní.

Achillova pata Arkansasu v minulé sezóně, obrana opět vypadá jako největší problém Razorbacks. Zejména v nabitém SEC je nezbytná silná obrana a je nutné udělat velký krok vpřed od jednotky, pokud se Razorbacks chtějí ocitnout zlepšující se na turné SEC s nulovou výhrou z minulé sezóny.

Zatímco Arkansas vstupuje do zápasu o nejoblíbenějšího sázkaře, pravděpodobně by to mělo být podstatně blíže, než naznačuje rozpětí 26 bodů. Portland State - zatímco tým FCS - má skutečný talent a zkušenosti. Mezitím jsou Razorbacks prošpikovaní otazníky a přestože jsou nabití talentem na úrovni SEC, pokud obrana nezvyšuje rok 2019, věci by měly vypadat děsivě podobné roku 2018 ve Fayetteville. Nenechte se šokovat, když uvidíte, jak se Portlandský stát vzdal této situace s rozrušenou výhrou.


Populární Problémy

Chcete být tou nejkrásnější dívkou v okolí? Je to plán, který si můžeš dovolit, aby ses stala nejhezčí dívkou, jakou můžeš být. Vyčistěte veškeré akné na obličeji. Váš obličej by měl být stereotypně jasný, zářící a bez akné, aby byl ...

Jak cestovat mezi všemi domácími terminály na mezinárodním letišti Chicago O'Hare (ORD). Mezinárodní letiště O'Hare v Chicagu (přesněji řečeno jen „O'Hare“) bývá poměrně velké - slouží mnoha lidem každý den. Nicméně,...

Státní soupeři Indiana a Butler se setkávají v první hře dvojité hlavičky Crossroads Classic 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Uznávaný seriál Epix „Godfather of Harlem“ je zpět na 2. sérii, která má premiéru v neděli. Zde je návod, jak můžete streamování pořadu sledovat online zdarma.

Pokud chcete v sobotu sledovat živý přenos Cotto vs Kamegai, existuje řada různých možností, i když nemáte kabelové předplatné nebo HBO.

Alkohol se dostal do struktury společnosti a života obecně. Je obtížné vyhnout se neustálým nabídkám a tlakům na konzumaci alkoholu. Pivo, víno a tvrdý alkohol se mohou lišit v obsahu alkoholu, ale ...