Jak sledovat živé přenosy ASU vs Southern Utah onlineGetty Images Quarterback Jayden Daniels z Arizona State Sun Devils.Stát Arizona zahajuje svou sezónu hostováním jižního Utahu na stadionu Sun Devil ve čtvrtek.Hra (začátek v 22:30 ET) bude vysílána v síti Pac-12. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Southern Utah vs Arizona State online:Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Pac-12 a Více než 100 dalších živých televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat doplněk Sports Plus, ale k bezplatné sedmidenní zkušební verzi můžete zahrnout balíček hlavního kanálu a jakékoli doplňky:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Southern Utah vs Arizona State v přímém přenosu v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

podání bekhendu badmintonu

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Pac-12 a více než 90 dalších televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:Získejte VidgoJakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Southern Utah vs Arizona State naživo v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Sling TV

Živý přenos ze sítě Pac-12 a dalších 50 dalších televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange + Sports Extra od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování se sítí Pac-12 Network a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 21 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Southern Utah vs Arizona State v přímém přenosu v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých pověření Sling.


Náhled státu Jižní Utah vs Arizona

The Sun Devils vstupují do sezóny plné očekávání proti nepříteli, kterého by měli být schopni snadno vyslat a zároveň srazit trochu rzi. Arizona State je obrovským favoritem na 45,5 bodu v zápase proti Southern Utah, který v zápase Týdne 0 skončil naposledy proti San Jose State.

Jsme nadšeni, že můžeme hrát fotbal, vy se těšíte na fotbal, minulý týden bylo skvělé sledovat nějaký školní fotbal. Nemůžu se dočkat, až budu mít na tribuně fanoušky, je zábavné je vidět, řekl trenér ASU Herm Edwards. Chvílemi to nebude vypadat hezky, chápu to, je to první den, je to první hra, takže se s tím vším musíme vypořádat.

Přestože je Edwards velkým favoritem zápasu, ví, že jeho tým to musí přinést, aby se vyhnul rozrušení. Souther Utah během loňské zkrácené sezóny prohrával 1: 5, ale prohrál tyto zápasy kombinovaným rozdílem 15 bodů.

V loňském roce odehráli mnoho těsných zápasů, které prostě nemohli dokončit, řekl Edwards. Raději budeme moci blokovat. Jejich QB dělá pěknou práci, jak dostat míč z jeho rukou, ne chlap, který by míč opravdu obrátil. Přijdou sem s čipem na rameni poté, co v první hře nevyužili svůj potenciál.

Edwards, bývalý kapitán a hráč NFL, se na začátku roku zaměřuje na základy pro své Sun Devils, a to především - řešení.

rafael nadal vs gilles muller

Kvůli způsobu, jakým nyní cvičíme, vás vždy zajímá řešení v den zahájení. Nemáme dostatek hráčů, kde bychom mohli neustále trénovat řešení, řekl. Nepochybně dojde k některým zmeškaným řešením, myslím, že se to bude zlepšovat.

Stát San Jose minulý týden zničil jižní Utah a umožnil celkem 543 yardů - 410 z nich vzduchem.

Nemůžeme litovat sami sebe, řekl trenér Thunderbirds Demario Warren. Státu Arizona je jedno, čím jsme právě prošli. Bude z nich tým 25 nejlepších, takže uvidíme, co se stane.


Populární Problémy

Toni Nadal Vives a Joan Nadal Vives, bratranci dvacetinásobného grandslamového šampiona Rafaela Nadala, zaznamenali svá první profesionální vítězství na světovém turné ITF.

Federer předvedl obrovskou duševní sílu, aby vydržel tlak vyvíjený Nadalem. Proti Djokovicovi toho bude potřebovat víc.

Superstar Dolly Parton předvádí show ve speciálu CBS s názvem „A Holly Dolly Christmas“. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show online.

Mirza a Strycova hledají svůj první titul v sezóně.

Zápas trval 20 minut, přičemž Tsurenko trpěl napětím stehen, možným napětím třísel.