Jak se dívat na film „Bakalářská největší období všech dob“ online

Počínaje pondělí 8. června se připojte ke zbytku bakalářského národa, když se procházíme po paměťové uličce a prožíváme ty nejikoničtější romantické okamžiky a dramatické drama

ABC Počínaje pondělí 8. června se připojte ke zbytku bakalářského národa, když se procházíme po paměťové uličce a prožíváme ty nejikoničtější romantické okamžiky a dramatické drama z filmu Bakalář: Největší období

K přílivu Bakalářský národ až do sezóny Clare Crawley Bakalář konečně může být natočeno, ABC vysílá sérii ohlédnutí Největší roční období show byla vysílána, moderuje Chris Harrison. Speciály se budou vysílat v pondělí večer ve 20 hodin. ET/PT, začátek 8. června.

Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat jeho epizody Bakalář: Největší roční období vůbec na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte ABC na Hulu pomocí živé televize

Součástí je ABC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Bakalář: Největší roční období vůbec živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude obsahovat nové epizody po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte nyní ABC na AT&T TV

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích):

Získejte nyní televizi AT&T

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat Bakalář: Největší roční období vůbec žijte na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Sledujte ABC na YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích):

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete na YouTube TV, můžete sledovat Bakalář: Největší roční období vůbec živě na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled „Bakalář: Největší období vůbec“Hrát si

Bakalář: Největší období - vůbec! premiéra 8. června 8 | 7c na ABC 2020-05-21T18: 40: 44Z

Prožijte NEJDRAMATICKĚJŠÍ SEZÓNY V BAKALÁŘSKÉ HISTORII s touto novou sérií speciálů, kterou pořádá samotný muž Chris Harrison. Cílem tohoto speciálu je vzít diváky na cestu ohlédnout se za některými z nejdramatičtějších okamžiků, které kdy byly Bakalář franšíza v akci o 10 epizodách.

Každé pondělí v noci bude Harrison sahat do trezoru, aby vyzdvihl některé z nejničivějších obřadů růží, vášnivé návrhy, nečekané příchody, dramatická kolaps, největší rozchody a samozřejmě nejromantičtější okamžiky. Týdenní retrospektivy budou také zahrnovat virtuální setkání s fanoušky oblíbenými bakalářskými absolventy, kteří budou kontrolovat to nejnovější v jejich životě po jejich finálním vzestupu.

První epizoda představuje sezónu Seana Lowea, jednu z nejúspěšnějších sezón v historii show. Popis jeho retrospektivních slibů: Než před sedmi lety našel svůj šťastně až do smrti, pozdravil bývalý fotbalista státu Kansas State z Dallasu v Texasu 26 ohromujících žen, které vystoupily z limuzíny, nadšené z možnosti romantiky. V jeho sezóně nám byl představen Lesley, se kterým Sean překonal Guinnessův světový rekord v nejdelším polibku na obrazovce; Catherine, se kterou našel opravdové a hluboké spojení; AshLee, který roztavil své srdce příběhem jejího přijetí jako malé dívky; a Sarah, která našla odvahu volně padat z vrcholu mrakodrapu.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Vydejte se na #TheBachelor: The Greatest Seasons - Ever! 🌹❤️ Cesta začíná (opět) 8. června v 8 | 7c na ABC.

Příspěvek sdílený uživatelem Bakalář (@bachelorabc) 11. května 2020 v 16:54 PDT

Znovu si prožijte dramatické a srdcervoucí okamžiky, včetně Tierřina explozivního spadu s AshLee, nejkonfliktnější návštěvy rodného města s Desiree a zničujícího okamžiku, kdy si Lindsay, která se první noc objevila ve svatebních šatech, uvědomila, že nedostane nabídku, kterou v co doufal.

Další dvě epizody se poté zaměří na Kaitlyn Bristowe, Bakalář sezóna 11, 15. června, a Ben Higgins, Bakalář sezóna 20., 22. června. Následující epizody budou oznámeny později.

Největší roční období bakaláře vysílá v pondělí ve 20 hodin ET/PT na ABC.


Populární Problémy

Tenisová legenda Martina Navrátilová věří, že Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic jsou zářezem nad Next Gen.

Dlouho očekávaný návrat Rogera Federera byl před pár týdny pozastaven, protože Švýcar prohrál s Nikolozem Basilashvilim ve čtvrtfinále Qatar Open 2021.

Jak vyrobit Bento. Přestože se japonský výraz „bento“ v angličtině zhruba překládá na „oběd v boxu“, nejedná se o průměrný oběd. Cílem s bento je sestavit vyvážené jídlo, které je stejně atraktivní pro oči jako ...

Jaké jsou vyhlídky nejlepších 4 na Australian Open? Tady je pohled.