Jak se dívat na dokument Baracka Obamy HBO (2021) online

Prezident Barack Obama, viceprezident Joe Biden a vedoucí pracovníci tleskají v Rooseveltově místnosti v Bílém domě, když sněmovna schvaluje návrh reformy zdravotnictví

HBO Prezident Barack Obama, viceprezident Joe Biden a vedoucí pracovníci tleskají v Rooseveltově místnosti v Bílém domě, když sněmovna schvaluje návrh reformy zdravotnictví

Třídílný dokument o prezidentu Baracku Obamovi Obama: Ve snaze o dokonalejší unii má premiéru v úterý 3. srpna ve 21 hodin. ET/PT na HBO.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Obamu na HBO Max poté, co se vysílá na HBO, ale HBO Max již nenabízí bezplatnou zkušební verzi, takže zde jsou další způsoby, jak můžete Obamu sledovat online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. HBO je zahrnuto pouze v balíčku Premier, ale právě teď jsou balíčky Choice a up s HBO Max zdarma. K 14denní bezplatné zkušební verzi navíc můžete zahrnout jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Obamu můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .


Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu a doplňku HBO:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, Obamu můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled filmu „Obama: Ve snaze o dokonalejší unii“Hrát si

Obama: V honbě za dokonalejší unií (2021) | Oficiální upoutávka | HBO Třídílný dokument Obama: V honbě za dokonalejší unií zaznamenává osobní a politickou cestu prezidenta Baracka Obamy, jak se země potýká se svou rasovou historií. Prostřednictvím příběhu jednoho muže neodvolatelně spjatého s historií země dokument dokumentuje minulost a současnou národní identitu země ... 2021-07-21T16: 00: 04Z

Tento nový třídílný dokument od HBO zachycuje cestu prezidenta a výzvy budování inkluzivnější Ameriky ... jak se země potýká se svou rasovou historií, uvádí tisková zpráva HBO.

Pokračuje:

Tato série, propletená konverzacemi s kolegy, přáteli a kritiky, proložená jeho vlastními projevy a zpravodajskými rozhovory, začíná Obamovým dětstvím a provede nás jeho pohledem na syna bílé matky z Kansasu a afrického otce, jeho duchovní formaci generace černých vůdců a jeho naděje na inkluzivnější Ameriku. Příběh jednoho muže neodvolatelně spjatého s historií země, Obama: In Pursuit of a Perfect Perfect Union reflektuje minulou a současnou národní identitu země.

S jasným odstupem a perspektivou posledních čtyř let vytváří Obama: In Pursuit of a Perfect Perfect Union soudržný obraz Ameriky pod jejím prvním černošským prezidentem. Obamovo předsednictví bylo v americké historii jedinečné, ale to, co bylo pro zemi historickým krokem vpřed, také odhalilo všudypřítomnou potřebu řešit hluboce zakořeněné výzvy kolem rasy, rasové spravedlnosti a naší historie.

Série poskytuje kontext, vhled a kritiku od široké škály účastníků včetně: autora Jelani Cobb; Zástupce John Lewis; politický poradce David Axelrod; Rev. Alvin Love; autor Michael Eric Dyson; novinářka Laura Washingtonová; Reverend Jeremiah Wright; novinář Michele Norris; Redaktor New Yorkeru David Remnick; Rev.Al Sharpton; profesor Cornel West; politik Jesse Jackson; autor Ta-Nehisi Coates; Sherrilyn Ifill NAACP; politická poradkyně Valerie Jarrett; profesor Henry Louis Gates ml .; herec Keegan-Michael Key; bývalá vládní úřednice Shirley Sherrod; novinář David Maraniss; profesor Ken Mack; řečník Jon Favreau; poradce Broderick Johnson; a představitel Bobby Rush.

První část dokumentu má premiéru v úterý 3. srpna a pojednává o Obamově výchově v Kansasu, životě a dospívání na Havaji a jeho vzdělání na Columbia University a Harvard Law School.

Druhá část, vysílaná ve středu 4. srpna, zkoumá jeho prezidentský běh v roce 2008 a část třetí, odvysílaná ve čtvrtek 5. srpna, se ponoří do let v Bílém domě a do impozantních překážek, se kterými se Obama potýkal při pokusu schválit legislativu v hořce rozděleném Kongresu.

Dokument jako celek zapouzdřuje muže a prezidenta a osvětluje jeho vizi národa utvářenou z jeho vlastních zkušeností a identity. Dokument se dnešním pohledem zamýšlí nad Obamovou administrativou s novým chápáním osobních překážek, kterým čelil, a náročného úsilí o rovnoprávnost v Americe.

Obama: In Pursuit of a Perfect Perfect Union vysílá 3., 4. a 5. srpna ve 21 hodin. ET/PT na HBO.


Populární Problémy

Medvědi a Packers se setkají v neděli na klíčové bitvě NFC North. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Wimbledonská šampionka Ashleigh Bartyová otevře svou nabídku na druhý po sobě jdoucí grandslamový titul, když v prvním kole US Open 2021 nastoupí na světovou jedničku Věru Zvonarevovou 101.

Melissa Joan Hart a Hilarie Burton hrají v novém celoživotním filmu „Dear Christmas“. Pokud nemáte kabel, můžete jej zdarma sledovat online.

Ani jeden nemá zvlášť dominantní servisní hru. Zápas nakonec může rozhodnout ten, kdo v daný den lépe podává.

Američan Morgan Pearson se v neděli bude snažit získat překvapivou medaili v olympijském triatlonu mužů 2021. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze závodu.

'Preacher' se vrací do své čtvrté a poslední sezóny v neděli. Zde je návod, jak sledovat nové epizody naživo nebo na vyžádání bez kabelu.