Jak se dívat na odvážný typ, 4. sezóna, epizoda 11 onlineVolná forma „Vyrovnávání“ - Tučný typ se vrací ve čtvrtek 11. června ve 22:00. ET/PT na volné formě.

Všichni oblíbení mileniálové časopisů se vrátili, když Tučný typ pokračuje ve čtvrté sezóně ve čtvrtek 11. června ve 22 hodin ET/PT na volné formě.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Tučný typ na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Freeform na Hulu pomocí živé televize

Freeform je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Tučný typ žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

jak trefit plátek v tenise

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která obsahuje nové epizody dostupné po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte Freeform na Sling TV

Freeform je jedním z 31 živých televizních kanálů zahrnutých v balíčku Sling Orange Sling TV. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ měsíčně), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s Freeform, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Tučný typ živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled řady 4B „The Bold Type“Hrát si

Tučný typ | Oficiální upoutávka na sezónu 4 Vrací 11. června Sezóna 4 Bold Type se vrací ve čtvrtek 11. června na Freeform! Na co se dívat dále: Další klipy typu Bold! youtube.com/playlist?list=PLt1alZH4ufeqwBMb9ZIZ02RfHCEDxYava PŘIHLÁŠENÍ: youtube.com/freeformnetwork?sub_confirmation=1 Sledujte celé epizody odvážného typu na Freeform: freeform.go.com/shows/the-bold-type O TYPU Tučném: Typ sleduje život tří blízkých přátel žijících v New Yorku při jejich navigaci ... 2020-05-18T20: 31: 28Z

Když jsme naposledy viděli Sloana (Katie Stevens), Kat Edison (Aisha Dee) a Sutton Brady (Meghann Fahy), Sutton se právě oženil s Richardem Hunterem (Sam Page), jejím snoubencem, který také sedí v představenstvu Šarlatová časopis, kde ženy pracují. Ale jejich vztah musel zůstat dvoubarevný, protože Sutton konečně dosáhla svého snu Šarlatová stylista.

Mezitím si Jane konečně uvědomila, že nemůže být s někým, kdo k ní není upřímný, a tak vše ukončila s Ryanem (Dan Jeannotte), který ji podváděl, zatímco byl na knižním turné. Na samém konci poslední epizody se Jane chystala podstoupit dvojitou mastektomii, aby se vyhnula možné rakovině prsu, protože má gen, který ji zvyšuje.

A Kat se rozhodla, že boj proti homosexuální konverzní terapii je příliš důležitým problémem, ze kterého nelze ustoupit. Nakonec vydala vydavatele R.J. Saffordova (Aidan Devine) daňová přiznání na Twitteru, když by nezveřejnil obrázek ukazující gay konverzní terapii na to, co to vlastně je, ale vyhodilo ji to Šarlatová .Hrát si

Video Video související s tím, jak se dívat na tučnou písničku 4. série, epizoda 11 online 2020-06-11T18: 00: 24-04: 00

Když se série vrací, podle popisu Freeform se Jane snaží vyrovnat se svým novým tělem a zvládnout své nové povinnosti na Šarlatová . Sutton si libuje ve svých nových rolích paní Hunterové a stylistky, ale poté obdrží šokující zprávu, která převrátí její svět. Kat se snaží najít ve svém životě nový směr. Také se škádlí, že hvězda Melora Hardin bude mít svůj epizodický televizní režijní debut s druhou letní epizodou.

První tři epizody jsou následující:

Vyrovnání, vysílání 11. června: Tři měsíce po operaci se Jane vrací do Scarlet s novými redakčními povinnostmi. Kat čelí tvrdé pravdě, když je nucena převzít určitou odpovědnost. Sutton jde pálit na její první výstřel a dostane nějaké šokující zprávy, které převrátí její svět.

Snow Day, vysílaný 18. června: Vichřice zastaví NYC a Kat je uvězněna v nové práci se svým nemesis. Sutton se snaží vyvážit svou kariéru a vztah. Jane se snaží se svým novým personálem napodobit Jacquelineino vedení. Oliver se setká tváří v tvář svému bývalému.

Ztraceno, vysíláno 25. června: Sutton se potýká se svou komplexní reakcí na obrovské změny v jejím životě. Na Katin naléhání začne Jane znovu chodit. Kat plánuje svůj další krok, když čelí finanční nejistotě, a obrací se na Alexe o pomoc.

Tučný typ vysílá ve čtvrtek v 10 hodin ET/PT na volné formě.


Populární Problémy

Jak provádět pasivní rozsah pohybu. Cvičení s rozsahem pohybu (ROM) pohybují kloubem člověka celým pohybovým cyklem v jednom kloubu nebo končetině. Cvičení ROM může být aktivní i pasivní. Zatímco aktivní cvičení provádí ...

Dny poté, co odhalila, že se chce přátelit s Nickem Kyrgiosem, senzace amerického teenagerského tenisu Coco Gauffová přiznala, že Aussie a Roger Federer jsou jejími „vysněnými partnery smíšené čtyřhry“.

Podívejte se, jak sledovat nový televizní pořad NBC The Enemy Within online prostřednictvím přímého přenosu.

Vážní nadšenci do kulturistiky vědí, že budování síly předloktí je klíčové pro celou řadu tréninků horní části těla. Jednoduše tím, že budete mít sílu předloktí, abyste déle drželi větší váhu, můžete pomoci rozšířit rameno, biceps, ...

Jak bojovat. Boj je konfrontace, ve které dva nebo více lidí soutěží o nadvládu a respekt. Ačkoli couvání z boje je obvykle vaše nejlepší volba, pokud musíte bojovat, musíte vědět, jak se bránit a ...

Jak ulevit svědění rukou a nohou v noci. Svědění nohou a rukou, také nazývané pruritus, může být příznakem různých kožních onemocnění, jako je alergická vyrážka, psoriáza nebo dermatitida. Http://www.mayoclinic.org/disease-conditions/itch ...