ATP Cup 2021: Dominic Thiem vs Gael Monfils náhled, souboj a předpověď

Dominic Thiem

Dominic Thiem

tenisové míčky na židlích

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: [NEBO] Dominic Thiem vs [FRA] Gael Monfils

Datum: 4. února 2021

Turnaj: Pohár ATP 2021

Kolo: Skupinová fáze

Místo: Melbourne, Austrálie

Povrch: Venkovní hardcourt

Načasování zápasu: Cca. 11:30 Melbourne, 6:00 IST

Odměna: 4 500 000 AUD

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Indie - Eurosport

tenis jednoruční bekhendový úchop

Náhled Dominic Thiem vs Gael Monfils

Dominic Thiem utrpěl v úterý šokující porážku 6: 2, 6: 4 s Matteem Berrettinim, což vedlo k prohře 1: 2 s Rakouskem proti Itálii v úvodním utkání poháru ATP 2021.

Thiemovy naděje na postup do semifinále momentálně visí na vlásku a jeho tým bude potřebovat Francii, aby jim udělala laskavost, než oba týmy ve čtvrtek zamknou rohy.

Francie musí ve středu nejprve vyjednat výzvu Itálie. Rakousko bude doufat, že Francie vyhraje tento nerozhodný výsledek, protože vítězství Itálie bude znamenat vyřazení Francie i Rakouska.

Gael Monfils

Gael Monfils

Šance, že Itálie dosáhne vrcholu skupiny, jsou poměrně vysoké, když vidíme, jak byli oba francouzští singlisté po většinu roku velmi nekonzistentní. Gael Monfils naposledy vyhrál tenisový zápas v únoru 2020, zatímco Benoit Paire prohrál 10 ze svých posledních 14 zápasů, které se datují od Australian Open 2020.

Pokud Itálie Francii skutečně porazí, stane se zápas mezi Gaelem Monfilsem a Dominicem Thiemem (a také nerozhodným výsledkem mezi Francií a Rakouskem) skutečně mrtvou gumou. Ale vzhledem k blížícímu se Australian Open se Dominic Thiem bude snažit získat co nejvíce zápasových tréninků. A zápas proti Monfils bude Thiemovou poslední šancí hrát závodně, než zahájí svou nabídku na první letošní Major.

Dominic Thiem vs Gael Monfils proti sobě

Dominic Thiem vede v soupeření hlava-nehlava s Gaelem Monfilsem ohromným rozdílem 6: 0. Monfils dokázal vyhrát jen dva sety (Umag 2015 a ATP Finals 2016) v šesti zápasech proti Thiemu a od roku 2016 žádný z jejich čtyř zápasů.

uchopit tenisovou raketu

Predikce Dominic Thiem vs Gael Monfils

Dominic Thiem

Dominic Thiem

Dominic Thiem utrpěl brutální porážku v úvodním zápase, kde vypadal z velké části mimo rytmus. Opakování tohoto výsledku ve čtvrtek je však nepravděpodobné, protože Gael Monfils nevykazoval žádnou formu, protože tenis pokračoval v srpnu loňského roku.

Je obtížné předpovědět úroveň Monfils v daný den; 34letý hráč je jedním z nejvíce rtuťových hráčů na turné. Udělat to teď je ještě složitější, protože jsme na jeho hru nemohli nahlédnout velmi dlouho.

Dominic Thiem ve druhé sadě málem zaznamenal comeback proti Matteovi Berrettinimu a proti Monfilsovi pravděpodobně udrží nohy rychleji. Od Francouze se dá očekávat, že diváky na chvíli uchvátí svým skvostným tenisem, ale možná nebude schopen přežít Thiem, pokud se zápas vzdaluje.

Předpověď: Dominic Thiem k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Jak zasadit avokádový strom. Až budete příště jíst avokádo nebo ho použijete v receptu, uložte pecku nebo pecku. Pěstování vlastního avokádového stromu je zábavné a snadné. Je to perfektní úkol pro všechny věkové kategorie - na zahradu, do interiéru a také ...

Při pohledu na některé z nejlepších outfitů ze Šarapovova šatníku.

Dominic Thiem bude údajně hrát USO i Generali Open v Kitzbuhelu, což bude nabitý program. Účast Rakušana na obou akcích by však mohla být fyzicky nemožná, pokud půjde hluboko do New Yorku.

Nadal má zvláštní tiky a soudní pohyby, díky nimž mnozí uvěřili, že může mít OCD.

Je 4. července, což znamená, že je čas na soutěž Nathan's Hot Dog Eating Contest. Zde je návod, jak sledovat soutěž 2020 online bez kabelu.

Zdá se, že se konec Rogera Federera blíží, a to ke zklamání jeho fanoušků. Federerovo zranění kolena a následné operace ho na celý rok 2020 vyřadily z činnosti.