Jak sledovat Bucs vs Packers bez kabelu

Obchod Tom Brady

Getty Tom Brady dal najevo své skutečné pocity.Místo v Super Bowlu je na řadě, protože Tom Brady a Tampa Bay Buccaneers v neděli bojují proti Aaronu Rodgersovi a Green Bay Packers.Hra začíná v 15:05. ET a bude vysílán na Foxu. Pokud ale nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos Bucs vs Packers takto:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně každého města NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma používat se sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Bucs vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV také s cloudovým DVR prostorem a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to neuděláte. t to zaznamenat.
Hulu s živou televizí

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně každého města NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Bucs vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

pásek s gelovým páskem

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně Tampy. V Green Bay NENÍ k dispozici

Živý přenos Fox a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Je to nejlevnější streamovací služba u Foxu, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Bucs vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Vidgo

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně Tampy. V Green Bay NENÍ k dispozici

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Bucs vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Bucs vs Packers naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Bucs vs Packers

Tampa Bay má šanci získat své první místo v Super Bowlu od roku 2003, když v neděli nastoupí do týmu Green Bay Packers.

Bucs získali to nejlepší z Packers během pravidelného zápasu 38-10, když dominovali díky obrovské první polovině. Jak již bylo řečeno, Bucs nespí na vavřínech a míří do odvety proti Aaronu Rodgersovi a Packers - špičkovému týmu NFC.

Je to stejná věc jako Svatí minulý týden, když nás dvakrát porazili [v základní části], jednou dost špatně, řekl hlavní trenér Buccaneers Bruce Arians. A vyhráli jsme tu míčovou hru. Nemůžete spadnout do pasti toho, co se stalo minule. Oni jsou mnohem, mnohem lepší fotbalový tým, my jsme mnohem lepší fotbalový tým. Teď jsou jiní. Raději byste se tedy o dnešní práci starali každý den.

Bucs překonali Svaté minulý týden navzdory průměrnému úsilí zadáka Toma Bradyho (199 yardů, 2 přistání). Jistě, zápas mezi Bradym a Aaronem Rodgersem mnoho zaujal, ale Brady se jen obává, že zůstane v teple během lednového dne na Lambeau Field.

Jen musíš mít nějakou mentální odolnost, na sebe teplé oblečení a být připraven jít, řekl Brady. Je chladno, člověče. To je ledenový fotbal na severovýchodě, středozápadě. Budeme připraveni. Tým, který hraje nejlépe, vyhraje. Ne tým, který je nejchladnější. Budeme tam muset jít hrát dobře. Čeká nás výzva a bude to skvělá hra.

Packers se v divizním kole uchýlili k Beranům a vytáhli vítězství 32-18. Byla to spěchající hra, která zazářila, když Green Bay zvládl 188 yardů na zemi, v čele s 99 od Aarona Jonese.

Myslím, že to byla dobrá připomínka pro nás všechny, jak důležité je být trpělivý, a pokud týmy nejsou ochotny běh zastavit, není třeba ho vůbec opouštět, řekl tento týden Rodgers.

Je to něco, co jsme vzali minulý týden proti týmu (Berani), který také chtěl hrát nějaké krytí, a myslím si, že jsme byli s běháním trpěliví a vyplatilo se nám to.

Bucs budou v zápase bez přijímače Antonia Browna, který byl vyloučen na začátku tohoto týdne kvůli zranění kolena.

Pro Antonia je to evidentně trapné. Přejeme si, aby tam mohl být s námi, řekl Brady. Ostatní kluci budou muset zesílit a dělat tu práci. Mám velkou důvěru v lidi, kteří tam tolik nebyli, když tam byl AB.

ZPRÁVA O ZRANĚNÍ
Bucs: OUT: WR Antonio Brown (koleno); DOTAZNÝ: S Antoine Winfield Jr. (kotník)

Packers: OUT: DL Kingsley Keke (otřes mozku); DOTAZNÝ: CB Kevin King (zpět)


Populární Problémy

Skvělý pár sametových bot má potenciál skutečně oživit outfit. Samet však může být obtížné čistit a starat se o něj. Naštěstí pomocí správných nástrojů a metod můžete z bot vyčistit špínu a skvrny a zabránit novým ...

Dokáže Kerber najít cestu kolem bourací koule, kterou je Camila Giorgi?

Jak hrát Uilleann Pipes. Dudky Uilleann jsou irskou verzí dud známou svým jemným zvukem. Chcete -li se naučit základy, začněte sestavením nosítka, tašky a níže a připněte si nástroj k pasu. Chcete -li přehrávat poznámky, stiskněte ...

Pokud chcete svému golfovému švihu dodat více energie, můžete tak učinit několika jednoduchými technikami. Upravte svůj postoj tak, že váhu udržíte na chodidlech a chodidla otočíte směrem ven. Zdokonalte svůj švih udržováním ...

Jak uvařit mletí a zelenou papriku. Pikantní a chutné jídlo z mletého masa a pepře, které lze jíst nebo podávat s rýží, chlebem, houskami nebo obyčejnými těstovinami. Mleté pokrmy jsou relativně snadné na přípravu a vyžadují malé úsilí. Plátek...