Jak sledovat Buffalo vs Miami (OH) online bez kabeluGetty Buffalo stráž Jayvon Graves.Basketbalový tým Buffalo Bulls bude v pondělí hostit Miami (Ohio) RedHawks v prvním kole turnaje MAC.Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení v 19:30 ET) nebude v televizi, ale kdokoli v USA může sledovat Buffalo vs Miami naživo na ESPN+ :Sledujte na ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně všech ostatních zápasů prvního kola a čtvrtfinále MAC Tournament) a každý den další živé sporty, všech 30 dokumentů za 30 , a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Buffalo vs Miami naživo na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletem, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastem, PlayStation 4, Xboxem Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.
Buffalo vs Miami (Ohio) Preview:

Bulls vyhráli poslední dva a šest z posledních osmi, když skončili v pravidelných 20-11 celkově a 11-7 ve hře MAC, což je páté místo na konferenci.V pátek na silnici hranovali Bowling Green Falcons 88-84. Strážce buvola Jayvon Graves zaznamenal při střelbě 11 z 19 špičkových 25 bodů, přidal 5 doskoků a pár desetníků.

Útočník Josh Mballa sestoupil z lavičky, aby přidal 16 bodů za střelbu 7 z 9 a chytil 12 doskoků, které byly na špičkové úrovni.

6'7 ″, 217 liber druhák má v průměru 9,7 doskoku na soutěž, což je druhé místo mezi hráči MAC.

[Mballa] odvedl skvělou práci, zejména na útočných palubovkách, řekl hlavní trenér Buffala Jim Whitesell. Spektrum . Stal se lídrem v této oblasti. Nastavuje tam laťku. Odvádí skvělou práci v útočném i obranném konci. Má hodně double-doublů. Vždy je to tak působivé.

Bulls se umístili na prvním místě z 353 týmů divize I s 42,2 doskoky na zápas, těsně před náskokem North Carolina Tar Heels. Mballa je nejvyšší býk, který v této sezóně zaznamenal více než 400 minut.

Graves, strážce 6,3 palce, je na druhém místě v týmu s 5,5 doskoky na zápas. Davonta Jordan, 6’2 ″ strážný, stahuje 5,2 desek na zápas, třetí v týmu.

Už víme, že nemáme skutečné skutečné velké, řekl Jordan, podle The Spectrum. Máme dva kluky, kteří hrají ve čtyřech. Trenér o tom vždy mluví: stráže se odrážejí dolů. Mnoho týmů dokonce neposílá svého bodového strážce k odrazu. Říkají jim, aby zůstali vzadu. Scházíme dolů a pomáháme našim velkým s odrazem.

Miami upustilo poslední dva zápasy své pravidelné sezóny a skončilo na posledním místě MAC s konferenčním znakem 5-13, což je hra za Eastern Michigan Eagles a Western Michigan Broncos. Celkově je jim 12-19.

RedHawks ve svém pravidelném pátečním finále vedli Ohio Bobcats o 10, tři minuty zbývaly doma, jenže padli 67:65.

Miami útočník Bam Bowman vedl tým se 17 body, střílel 6 z 10 z pole.

Vykuchal to, řekl hlavní trenér RedHawks Jack Owens Miami student . Je to jediné dítě v tomto programu, o kterém jsme si mysleli, že ho budeme mít každý večer. Letos bojoval s tolika zraněními. Jsem na něj hrdý.

Bowman minul potenciální herní vítězný 3-ukazatel těsně před vypršením času.

Aby mohl (Bowman) zažít noc jako dnes v noci, doufal jsem, že poslední tři sestoupí, a to nejen kvůli nám, ale kvůli němu, řekl Owens, podle The Miami Student, protože si to zaslouží.


Populární Problémy

Chtěli jste někdy vědět, jak Cristiano Ronaldo tak rychle vykračuje? Nebo jak to dělá Joe Cole? Jste aspirující fotbalová hvězda? Díky těmto jednoduchým pokynům budete moci udělat tradiční krok ve spánku. Když...

Když se dostanete na hloupost, je hubnutí o ztrátě kalorií. Vypálit ty přísavky co nejrychleji je ideální pro naše plány, naše pasy a naše zdraví. Chcete -li spálení maximalizovat, čtěte dále. Vyzkoušejte vysokou intenzitu ...

Důvěra je velmi ošemetná maličkost. Dobrý pocit ze sebe je tak snadné dát na vůli ostatních, když by to mělo být jen na vás. Dobrou zprávou je, že řídíte tento sebevědomý vlak a je připraven vyrazit z ...