Jak sledovat BYU vs Toledo Football Online

Sledujte BYU vs Toledo Football Online

Getty

V sobotu odpoledne bude fotbalový tým Toledo Rockets hostit BYU Cougars ve Glass Bowl

Hra (čas zahájení v poledne ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete jej sledovat živě přímo zde na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek univerzitních fotbalových her a dalších živých sportů každý týden, všech 30 dokumentů za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete BYU vs Toledo sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled BYU vs Toledo

Pumy mají do té doby pravděpodobně nejtěžší program národa: jsou jedinou skupinou, která v každé ze svých prvních čtyř soutěží hrála nepřátele Power 5, a tři z těchto soupeřů byli v té době zařazeni.

BYU zahájili sezónu tím, že je doma vyhodilo tehdejší Ne. 14 Utah Utes, poté vyhrál pár her po třech-na cestě proti nezapsaným Tennessee Volunteers a doma proti tehdejšímu No. 24 trojských koní USC. Minulý týden č. 22 Washington Huskies nalepil Cougars 45-19 v Provu.

je při badmintonu nezákonné dotýkat se rakety sítí?

Domácí tým zvládl jen 79 spěchajících yardů na 27 carry (2,9 yardů na carry) a dostal se přes 477-356.

Setkali jsme se s několika opravdu dobrými týmy, ale myslím si, že [Washington] nás dostal do opravdu těžkého místa, řekl hlavní trenér BYU Kalani Sitake. Salt Lake Tribune . Postavili se před nás a kdykoli jsme se pokusili získat hybnost, dokázali to zastavit.

Dodal: Věděl jsem, že pro vstup do této části našeho plánu budeme potřebovat naši hloubku. Cítili jsme, že klademe velký důraz na svou hloubku. [Washington] nás dostal na opravdu těžké místo. Jejich trenérský tým odvedl úžasnou práci při přípravě. Bylo by hezké mít toho zpátky.

Zpětný přenos absolventa Ty’Sona Williamse opustil hru se zraněním pozdě v první polovině. V neděli oznámil, že po roztrženém ACL vynechá zbytek sezony.

Protože nelitoval, protože pokaždé, když jsem tam byl, vydal jsem všechno, napsal dál Instagram . Vážím si toho, že mě oslovila celá moje rodina a přátelé, protože vždy říkám: „Miluji tě všechny“.

Toledo upustilo svůj debut v sezóně u Kentucky Wildcats 38-24 na silnici. Odskočili s dvojicí vítězství, když doma vyhodili Murray State Racers 45-0 a poté hranili Colorado State Rams 41-35 ve Fort Collins.

Rakety po uplynutí času zastavily Berany, kteří procházeli hrou na 2 yardové lajně.

Poslední hra byla trochu bláznivá, řekl podle agentury Reuters Tycen Anderson Čepel . Číslo 22 narazilo na střed pozdě na překrytí a rozehrávač dal míč přímo na něj a Saeed Holt byl přímo tam, aby se vypořádal. Pokusil se to posunout dopředu, a když jsem přišel a pustil se do toho chlapa, kterému to postavil. Poslední hra byla opravdu šílená, ale jsem rád, že jsme vyhráli.


Populární Problémy

Svitolina se nyní připraví na velký zápas proti Garbine Muguruza, aby se zjistilo, kdo tento víkend postoupí do osmifinále.

Elizabeth DeLuca je vášnivou milovnicí sportu a ráda cestuje. Píše o svých zkušenostech a také sdílí informativní informace týkající se golfových vstupenek Masters, sportu a souvisejících akcí po celém světě. Jeho příspěvky o turnaji Masters 2015 Hospitality Packages jsou velmi oblíbenými lidmi, kteří mají rádi sport.

Jak hrát koště. Pokud jste o koštěti ještě dnes neslyšeli, nebojte se, nejste sami. Chcete -li získat podstatu koště, představte si hru hokeje. Sundejte brusle, oblékněte hráče do pouličních šatů a nahraďte puk ...

Vaporizéry se používají místo tradičních kuřáckých zařízení k vdechování přirozených výparů vašich kouřových kouřů, místo aby je spalovaly a dýchaly kouř plný karcinogenů. Údajně „zdravější“ vaporizéry jsou pochopitelně ...

Vytváření a honba rekordů: Sen, který stojí za dřinu