Jak sledovat Capitals vs Penguins bez kabeluGetty Images Alex Ovechkin z Washington Capitals.

Když se sezóna rozjede, dva staří soupeři se střetnou, protože Alex Ovechkin a Washington Capitals v neděli navštíví Sidney Crosby a Pittsburgh Penguins.

Hra začíná v poledne ET a bude vysílána na NBC. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Capitals vs Penguins online takto:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete Capitals vs Penguins sledovat živě v aplikaci FuboTV, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV také s cloudovým DVR prostorem a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to neuděláte. t to zaznamenat.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete Capitals vs Penguins sledovat živě v aplikaci Hulu, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

nejlepší čepel na stolní tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Je to nejlevnější streamovací služba s NBC, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Capitals vs Penguins sledovat živě v aplikaci Sling TV, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled na Capitals vs Penguins

Capitals vyrazili na start 2: 0 a zvítězili ve velmi odlišných způsobech. Washington při svém úvodním vítězství vstřelil šest branek, přičemž Islanders odložil 6: 4. Capitals naposledy vyhráli obrannou bitvu, když při svém debutu v NHL zaznamenali vítězství 2: 1 Vitek Vanecek, který zvítězil v síti.

Opravdu solidní, zkušený centr Nicklas Backstrom řekl o Vanecekově neomylném výkonu. Jsem ohromen tím, jak vše zvládl. Je tam velmi klidný. Buffalo hrál mnohem lépe než my a dnes v noci na něj opravdu zaútočili. Když se tedy podíváme na hru celkově, hru pro nás vyhrál.

sledujte sezónu 23 parku South online

Capitals najali Petera Lavioletta v offseason, aby převzal hlavní trenérské povinnosti, ale nedělá o sobě první úspěch.

Myslím, že trochu zvrátím otázku a máte lidi, kteří tu byli už dlouho - a Alex Ovechkin nebo Nick Backstrom tu byli už dlouho a v létě došlo ke změnám, ale jak jsem řekl, je to mnohem víc než jen já, řekla Laviolette mediální postgame. Nejde o mě. Je toho mnohem víc než jen to, co jsem změnil a obrátil, a je tam spousta nových kousků, a myslím si, že je to pro náš tým opravdu důležité.

Kluci, kteří jsou tady už dlouho, a nové tváře, takže vyhrát je vždy zábava. První hra může být zábavná pro každého, dodala Laviolette. Nemusíte být nový člověk. Je to začátek sezóny nebo začátek nového směru a myslím, že si to kluci opravdu mohou užít. Snažíte se je strhnout, vybudovat tu hybnost a stavět na tom.

Opak je pravdou pro Pittsburgh, který propadl své první dva zápasy kombinovaným skóre 11-5.

Nemyslím si, že hry lze připnout na jednu osobu, řekl trenér Penguins Mike Sullivan. Vyhráváme jako tým a prohráváme jako tým. Na jeho obranu byly některé šance velmi kvalitní. Myslel jsem, že jsme dnes večer byli lepším týmem. Ale my jsme nemohli převést na naše a byli oportunní.

Capitals jsou uvedeni jako mírní smolaři pro zápas, přicházejí na -105.


Populární Problémy

E! pořádá ceny People's Choice Awards 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat E! Živě z červeného koberce online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Djokovič začíná nabídku zůstat č. 1 potopením Mullera

Vy a váš přítel byste mohli trávit spoustu času v domě toho druhého a s rodinou toho druhého. Možná vás tedy nepřekvapí, že jste se zamilovali do sestry svého přítele. Můžete se rozhodnout zachovat si odstup od ...

Jak získat práci ve sportovním managementu. Sportovní management se zabývá obchodními a komerčními aspekty sportu a rekreace. Zatímco mnoho sportovních nadšenců touží vstoupit do profesionálního aspektu sportu, zaměstnání může být ...

Zde je návod, jak sledovat mistrovství světa ve freestyle lyžování a snowboardingu 2019 online bez kabelu ve Spojených státech.