Jak se dívat na Chicago Fire vs Cruz Azul v USA

GettyCruz Azul a Chicago Fire se setkají na stadionu SeatGeek v Bridgeview v Illinois v úterý v prvním kole inauguračního Ligového poháru, turnaje s jednou vyřazovací účastí se čtyřmi kluby z Major League Soccer a čtyřmi z Ligy MX.

V USA zápas začíná ve 20:30. ET. Ve Spojených státech to nebude v běžné televizi, ale zápas můžete sledovat na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která pokrývá většinu zápasů Leagues Cup, další mezinárodní fotbal a živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah za 4,99 $ měsíčně.Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Chicago Fire vs Cruz Azul na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

jak zacházet s cvičením tenisového lokte

Náhled Chicago Fire vs Cruz Azul

The Fire získali pouze jedno vítězství za posledních 12 zápasů, což je úsek, který zahrnuje porážku 2: 1 s týmem USL Championship Saint Louis FC v US Open Cup.

Víme, kdo jsme a co se s námi děje, řekl hlavní trenér Chicaga Veljko Paunović poté, co ve středu remizoval s Columbus Crew SC, podle Pro Soccer USA . Jsme si vědomi toho, že se musíme zlepšit, že v těch chvílích, kdy hra pokračuje tak či onak, musíme zůstat silní. Jsme si toho vědomi a pracujeme na nápravě.tenisová pistole na stlačený vzduch

Nezastavíme se, dokud to nezvládneme. Nakonec se jednoho dne otočí naším směrem a začne jít dobře.

Oheň vedl ke ztrátě Cincinnati FC, který vlastní nejhorší rekord MLS, a vedl Columbus 2: 1 a dělilo ho několik okamžiků od jeho prvního vítězství za dva týdny, než útočník Crew Romario Williams v 90. minutě vyrovnal.

To, co jste řekl, jdeme znovu, řekl obránce Fire Johan Kappelhof, pro Pro Soccer USA. Je frustrující inkasovat gól na konci. Myslím, že každý do hry vložil velké úsilí. Pak nakonec nedostaneme body, které si zasloužíme, a to je opravdu frustrující.Chicago po této remíze následovalo v sobotu porážkou 2: 0 proti Philadelphia Union.

Na cestě je však posila v podobě bývalého obránce USMNT Jonathana Bornsteina.

The Fire vyslal 34letého muže z izraelského klubu Premier League Maccabi Netanya zasláním 50 000 $ v roce 2020 Targeted Allocation Money (TAM) Crew na místo č. 1 v pořadí MLS waiver, než jej vybral z prominutí.

jak najít správnou tenisovou raketu

Začali jsme Jonathana pronásledovat už v lednu, ale bohužel díky jeho zařazení do sestavy byl pro svůj bývalý klub příliš neocenitelný, řekl prezident Fire a generální manažer Nelson Rodríguez. oficiální webové stránky týmu . Kromě zajištění stálé přítomnosti a konkurence na hřišti věříme, že Jonathan bude vynikajícím mentorem pro naše mladší hráče.

Cruz Azul prohráli jen jednou za posledních 15 zápasů napříč všemi soutěžemi. 14. července v SuperCopa MX rozebrali Necaxu 4: 0 za góly Miltona Caraglia, Eliase Hernándeze, Édgara Méndeze a Juana Carlose Escobara.

Cruz Azul dosáhl první ze tří trofejí, které by si chtěl v následujících šesti měsících odnést domů, řekl po triumfu prezident klubu Ricardo Peláez MLSsoccer.com .

jak se stát profesionálem v tenise

Tyto další dva tituly: inaugurační Ligový pohár a Apertura 2019. Kampaň na posledně jmenované začala v sobotu, kdy Cruz Azul opět hrál s Necaxou, tentokrát bez remízové ​​remízy.


Populární Problémy

Přechod z mladého dospělého na mladého profesionála může být skličující. Možná je na čase dospět a zbavit se svých dospívajících nebo Frat Boy způsobů. Zde jsou tipy na rozvoj kultivovaného a sofistikovaného obrazu, který budete potřebovat k propojení, ...

Jannik Sinner a Rafael Nadal budou během druhého týdne karantény spolupracovat s Wawrinkou a Schwartzmanem. Devatenáctiletá Sinnerová se před Australian Open zúčastní dvou akcí ATP.

Získejte přehled o tom, jak sledovat poločasovou show Super Bowl 2019 online prostřednictvím živého přenosu, s kabelem nebo bez kabelu.

Vyčerpané pořadí pro Azarenkovou zajistilo, že se ve druhém kole v Indian Wells setká se Serenou. Může zde zopakovat svůj čin z roku 2016?

Jak opravit nerovnoměrné tkaničky. Při chůzi vaše nohy tlačí na boty. To může přitáhnout nebo zatlačit vaše tkaničky na jednu nebo druhou stranu a nakonec vám může zanechat tkaničky, které se neshodují v horní části boty. Naštěstí toto ...