Jak sledovat „College Bowl“ 2021 NBC restart online

NBC College Bowl NBC



V televizi s College Bowl přichází zábavná nová herní show, která má premiéru v úterý 22. června ve 22 hodin. ET/PT na NBC.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos College Bowl online:



Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

dobré levné tenisové rakety

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, College Bowl můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .



Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného sledování, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější streamovací služba s NBC a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV



Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, College Bowl můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. NBC (živé na většině trhů) je součástí každého, ale můžete si vybrat libovolný balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, s bezplatnou 14denní zkušební verzí.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

skica tenisových bot

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, College Bowl můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, College Bowl můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

jak barvit tenisky

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „College Bowl“



Hrát si

Peyton Manning pořádá konečnou akademickou výzvu - Capital One College Bowl Hostitele Peytona Manninga doplňuje jeho bratr Cooper, protože týmy ze soupeřících vysokých škol jdou proti sobě se stipendiem 1 milion dolarů. Sledujte premiéru seriálu Capital One College Bowl v úterý 22. června v 10/9c na NBC. Přihlaste se k odběru Více: bit.ly/NBCSub Streamujte nyní: pck.tv/3gr5z83 NBC ON SOCIAL: YouTube: youtube.com/nbc Twitter:… 2021-06-11T16: 02: 47Z

Tento restart klasické herní show, která běžela na NBC v šedesátých letech, se může pochlubit legendou NFL Peytonem Manningem jako hostitelem a jeho bratrem Cooperem Manningem jako vedlejším reportérem.

Tisková zpráva vysvětluje, jak mísa funguje:

jak sledovat oscary 2019 bez kabelu

Desetidílná série je restartem klasické College Bowl, která se dříve úspěšně vysílala na NBC v USA, na mezinárodní úrovni a na univerzitách po mnoho desetiletí. Vše v duchu zábavy je College Bowl milovanou soutěží, kde se univerzity mohou přesvědčit, kdo v bitvě o mozek vyjde na špici.

Zúčastněné týmy budou vybrány ze škol všech velikostí, přičemž jednotlivci obdrží významné stipendium za účast v College Bowl. Vítězní členové týmu budou mít možnost odnést si domů ještě větší stipendia, kromě toho, že se budou chlubit právy šampionů College Bowl.

Dvanáct škol bude soutěžit v bracketed turnaji ve čtyřech kolech, kde týmy soupeří o nejvíce bodů. Dva nejlepší týmy postoupí do finále, kde mezi sebou soupeří a kde jeden nakonec vyhlásí vítězství.

Mezi zúčastněné školy patří University of Alabama, Auburn University, Columbia University, University of Michigan, University of Minnesota, Ole Miss, Morehouse College, University of Tennessee, University of Southern California, UCLA, University of Virginia a Xavier of Louisiana.

Jsme nadšeni, že můžeme tuto milovanou vysokoškolskou herní show přivést zpět do primetime s novým novým spinem, který určitě nejen pobaví, ale také inspiruje, uvedla v prohlášení Jenny Groom, výkonná viceprezidentka Unscripted Content. Peytonova láska k soutěži, sportu a vzdělávání z něj dělá perfektního hostitele a partnera. Bude to tak zábavné předvést tyto vysokoškolské soupeření a hlavně neuvěřitelně chytré a talentované studenty za nimi.

Přidán Peyton Manning, vždy jsem miloval intenzivní vysokoškolské soutěže, takže jsem nadšený z toho, že jsem součástí týmu, který přináší „College Bowl“. Když jsem osobně viděl, jak hluboká dopadová stipendia mohou mít na zasloužilé studenty, nemůžu se dočkat okamžik, kdy se dostaneme k udělení vítězného týmu stipendií měnících život.

The Capital One College Bowl má premiéru v úterý 22. června ve 22 hodin. ET/PT na NBC.


Prohlášení: Heavy Inc. má partnerské vztahy s různými poskytovateli streamovaného obsahu a může obdržet provizi, pokud se zaregistrujete ke službě prostřednictvím odkazu na této stránce.

Populární Problémy

Jak nasadit alžbětinský obojek na kočku. Alžbětinské obojky, také známé jako e-obojky, jsou důležité pro zdraví a pohodu zraněných koček. Zabraňují vaší kočce olizovat a kousat zranění, případně odstranit stehy a ...

„Shameless“ je zpět na 11. sérii, která má premiéru v neděli večer. Pokud nemáte Showtime, můžete sledovat bezplatné streamování nových epizod online.

Jak odstranit sklo z rány. Získání skla do rány může být velmi bolestivé a může způsobit infekci, pokud není ošetřeno rychle. Sklo byste měli okamžitě odstranit, abyste zabránili šíření infekce a ...

Hráči s největším počtem titulů na Australian Open.