Jak sledovat Comey Rule online bez kabelu

Jeff Daniels hraje v Showtime bývalého ředitele FBI Jamese Comeyho

Zobrazit čas Jeff Daniels hraje bývalého ředitele FBI Jamese Comeyho v The Comey Rule Showtime

Právě včas před volbami 2020 přichází dvoudílná dramatizace kontroverze kolem voleb v roce 2016. Comeyho pravidlo vysílá v neděli 27. září a v pondělí 28. září ve 21 hodin ET/PT na Showtime.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, můžete sledovat toto Comeyho pravidlo streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime Showtime Channel

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime „Můžete sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím kanálu Showtime Channel, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Sledujte Showtime na Amazon Prime

Jakmile jsi přihlásil se na kanál Amazon Prime i na Showtime , pak se můžete dívat Comeyho pravidlo buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.

U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Showtime Online

Toto je nakonec stejná možnost jako výše, kromě toho, že místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy Showtime. Streamovací služba Showtime , který zahrnuje veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání, je dodáván s 30denní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, můžete sledovat Comeyho pravidlo živě nebo na vyžádání na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Showtime nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, Smart TV, Facebook Portal TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení.

rozdíl mezi tenisky a běžeckými botami

Sledujte Showtime na FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete buď sledovat Comeyho pravidlo naživo, nebo jej můžete kdykoli sledovat na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Sledujte Showtime na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku Showtime, můžete sledovat Comeyho pravidlo žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „pravidla Comey“Hrát si

Comey Rule (2020) Oficiální upoutávka | SHOWTIME Limited Series Jeff Daniels a Brendan Gleeson hrají roli bývalého ředitele FBI Jamese Comeyho a prezidenta Donalda J. Trumpa v této dvoudílné sérii událostí, která vypráví příběh dvou mocných mužů, jejichž nápadně odlišná etika a loajalita je postavila do kolizního kurzu. Sledujte premiéru 27. září v 9/8c na SHOWTIME. #SHOWTIME #TheComeyRule Přihlásit se k odběru… 2020-08-24T13: 00: 04Z

V hlavních rolích herci, kteří získali ocenění Emmy, Jeff Daniels a Brendan Gleeson, režírovaný a upravený pro film scenáristou Billy Rayem nominovaným na Oscara a podle bestselleru Jamese Comeyho přichází Vyšší loajalita Comeyho pravidlo přichází tato pohlcující zpráva za titulky o historicky bouřlivých událostech kolem prezidentských voleb 2016 a jejich následků, které rozdělily národ.

Obsahuje více než rok dalších rozhovorů s řadou klíčových principů a jeho cílem je být příběhem dvou mocných osobností, Comeyho a Trumpa, jejichž nápadně odlišné osobnosti, etika a loajalita je postavily do kolizního kurzu.

Popis je následující:

Série nás zavádí na cestu zasvěcených po koridorech moci, kde se ti, kdo rozhodují, snaží aplikovat staré normy na dramatické nové paradigma tváří v tvář hlubokému a bezprecedentnímu pronikání Ruska do americké politiky, přičemž právní stát našeho národa visí na Zůstatek.Hrát si

Oficiální klip „Věrnostní večeře“ | Comeyho pravidlo | ZOBRAZIT ČAS Prezident Trump (Brenden Gleeson) zve ředitele FBI Jamese Comeyho (Jeff Daniels) na večeři jeden na jednoho a během svého působení od něj má jedno očekávání. Sledujte premiéru 27. září v 9/8c na SHOWTIME. #SHOWTIME #TheComeyRule Přihlaste se k odběru kanálu SHOWTIME na YouTube: goo.gl/esCMib Nemáte SHOWTIME? Objednejte nyní: s.sho.com/1HbTNpQ Získejte zboží SHOWTIME hned teď: s.sho.com/33FGC1D Získejte… 2020-09-24T15: 08: 44Z

Činy každé postavy v těchto historických měsících přinesly některým kariéru, jiným zničily a pomohly utvářet zápalnou politickou krajinu, ve které dnes žijeme. První část série zkoumá nejranější dny ruského vyšetřování, vyšetřování FBI ohledně Hillary
Clintonovy e -maily a jejich dopad na volební noc 2016, kdy Donald Trump ohromil svět a byl zvolen prezidentem.

Druhá část je virtuální každodenní zprávou o bouřlivém vztahu mezi Comeyem a Trumpem a intenzivních a chaotických prvních měsících Trumpova prezidentství-kdy se spojenci stali nepřáteli, nepřátelé se stali přáteli a pravda závisela na tom, na jaké straně jste byli.

V noci jeden, Comey (Daniels) rozhovory s prezidentem Obamou (Kingsley BenAdir) a dostane práci na celý život, ředitel FBI, organizace, která je inspirována k transformaci. Ale dva roky po jeho působení se předsednictvo ponořilo do dvou velmi kontroverzních případů: Midyear Exam, vyšetřování e -mailů Hillary Clintonové, když sloužila jako ministryně zahraničí, a Crossfire Hurricane, „vyšetřování pokračujících pokusů Ruska vykolejit prezidentské volby 2016. Comeyho rozhodnutí o těchto dvou případech změní jeho místo v historii i samotnou historii.Hrát si

Comeyho pravidlo | Oficiální upoutávka č. 2 | ZOBRAZIT ČAS Jeff Daniels a Brendan Gleeson hrají roli bývalého ředitele FBI Jamese Comeyho a prezidenta Donalda J. Trumpa v této dvoudílné sérii událostí, která vypráví příběh dvou mocných mužů, jejichž nápadně odlišná etika a loajalita je postavila do kolizního kurzu. Sledujte premiéru 27. září v 9/8c na SHOWTIME. #SHOWTIME #TheComeyRule Přihlásit se k odběru… 2020-09-17T20: 50: 17Z

V noci dvě se Comey probouzí 9. listopadu 2016, nyní je na národní úrovni známý jako muž, který nechal zvolit Donalda Trumpa. S tím, co nad ním visí, se nyní musí pokusit najít způsob, jak pracovat s novým prezidentem. To se komplikuje, když je jasné, že Trump chce využít Comeyho, předsednictva a ministerstva spravedlnosti k vlastním politickým cílům - nutit tyto dva muže ke koliznímu kurzu, jehož výsledek je stejně nevyhnutelný a tragický.

Mezi vedlejší role patří Holly Hunter jako bývalá úřadující generální prokurátorka Sally Yatesová, Michael Kelly jako bývalý ředitel FBI Andrew McCabe, Jennifer Ehle jako Patrice Comey, Scoot McNairy jako bývalý náměstek generálního prokurátora Rod Rosenstein, Jonathan Banks jako bývalý ředitel národní zpravodajské služby James Clapper, Oona Chaplin jako bývalý právník FBI Lisa Page, Amy Seimetz jako bývalá právnička FBI Trisha Anderson, Steven Pasquale jako bývalý agent FBI Peter Strzok a Peter Coyote jako bývalý ředitel FBI Robert Mueller.

Mezi další obsazení patří Steve Zissis, Shawn Doyle, Brian d’Arcy James, Dalmar Abuzeid, William Sadler, T.R. Knight, Joe Lo Truglio, Spencer Garrett, Michael Hyatt a Damon Gupton.

Comeyho pravidlo premiéra neděle 27. září ve 21 hodin ET/PT na Showtime.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat stream 2. série My Brilliant Friend online bez kabelu. Premiéru má v pondělí 16. března ve 22 hodin. ET/PT na HBO.

24 hodin 24 hodin Daytony se koná v sobotu a v neděli. Zde jsou všechny různé způsoby, jak můžete závod sledovat, včetně možností živého streamování.

Angelique Kerber a Anna-Lena Friedsam se ve středu setkají v celoněmeckém zápase druhého kola na US Open 2020. Angelique Kerberová vyhrála obě předchozí setkání proti Friedsamu.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, můžete streamovat dokument Craig Carton „Wild Card: The Downfall of a Radio Loudmouth“ online.

Pandemii, vylepšený systém hodnocení a zranění lýtka v polovině sezóny vytlačilo Simonu Halepovou z top 10 WTA.