Jak se dívat na Cornell vs Princeton Wrestling online

FlickrVítězové 87 přímých zápasů Ivy League, Cornell, absolvovali svůj největší konferenční test v letech, kdy se č. 10 Big Red zúčastní soboty č. 19 Princeton v zápasnickém centru Friedman.

Pro ty ve Spojených státech je duální naplánováno na začátek ve 13 hodin. ET. Ačkoli to nebude vysíláno celonárodně v televizi kdekoli v USA, můžete sledujte živý přenos zápasu na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek sportovních akcí, včetně vysokoškolského zápasu, každý týden.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos duálu na počítači přes ESPN.com nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Cornell vs Princeton

Otázka na mysli každého: Prohraje Cornell wrestling ještě někdy zápas Ivy League? Na své cestě k mimořádným 16 po sobě jdoucím konferenčním titulům pod vedením hlavního trenéra Roba Kolla si Velká červená připsala 87 přímých vítězství v Ivy League a šest zápasníků v letošní sestavě , včetně obhájce národního šampiona 141 liber Yianni Diakomihalis, nevypadají připraveni tuto sérii v dohledné době zastavit.

Sobotní dvojzápas proti Princetonu však znamená nejtěžší Cornellův konferenční test za poslední roky.Tygři, kteří se umístili v Ivy League v každém z posledních tří let, se mohou pochlubit třemi zápasníky v čele s dvojicí národních šampionových nadějí v dvojnásobném All-American Matthew Kolodzik a Patrick Brucki, kteří jsou na 149 na druhém a třetím místě respektive 197 liber. V současné době č. 19 v zemi, Princeton je Cornell je prvním soupeřem Ivy League od roku 2013 .

masážní přístroj na tenisový míček

Hlavní trenér Princetonu Chris Ayres program od převzetí v roce 2006 kompletně proměnil a umístění Cornella k titulu Ivy League je jedním z posledních zbývajících úspěchů na kontrolním seznamu.

Musíme to být my, řekl . A je to. Máme skvělý tým. Myslím, že pokud naši kluci zápasí s jejich schopnostmi a budou zápasit tak, jak si myslíme, že mohou, a zápasit tak, jak chceme, stylem, jakým chceme, aby zápasili, myslím, že vyhrajeme. Tady je to, Cornell je také opravdu dobrý tým. Můžeme dělat všechny správné věci a oni stále mohou vyhrát.Pokud jde o Kolla, k sobotnímu obrovskému zápasu přistupuje s myšlením, které může mít pouze trenér s 16 tituly v řadě.

sledujte zázraky online zdarma

Neočekávám, že vyjdu z tělocvičny bez trofeje Ivy, řekl. Nejsem tak arogantní, abych věřil, že naše vláda bude trvat věčně. Věci se mění. Mým cílem je pracovat tak tvrdě, jak jen mohu, abych se ujistil, že to za mého života neudělají.

V sobotu jsou na čepu dvojice individuálních zápasů se dvěma zápasníky.

V prvním se Princeton’s Patrick Glory (10.) utká s Vito Arujau (11.) v bitvě mezi jedinými dvěma zařazenými prváky v zemi na 125 liber. Gloryho tři prohry v sezóně přišly do rukou elitní soutěže (dvě proti č. 2 Spencer Lee z Iowy a jedna proti č. 4 Nick Piccininni ze státu Oklahoma), zatímco Arujau je 13-0 na 125 liber po zahájení rok na 133.

S váhou 197 liber nese Patrick Brucki (3.) rekord 22: 0 v zápase s Cornellem Benem Honisem (14.). Honis má v tomto roce prohry s Noahem Adamsem, Nathanem Traxlerem (9.) a Kollinem Moorem (2.), ale vyhrál šest zápasů v řadě.

Jsme na místě, které je jedinečné, Řekl Brucki . Jsme nadcházející tým. Pod opaskem jsme získali vynikající vítězství. Máme skvělé lidi, kteří jsou v zemi na prvním místě, a stále nevíme, jaký je náš potenciál.

To se teprve uvidí, jestli ten potenciál stačí k tomu, aby se dostali přes Cornella, ale v každém případě je hezké mít na Ivy League nějakou legitimní soutěž.


Populární Problémy

Arsenal a Blackpool se v sobotu setkají ve třetím kole FA Cupu. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Ve Spojených státech je zločinem zabíjení nebo pasti divokých ptáků, s výjimkou určitých nepůvodních druhů. Http://www.sialis.org/mbta.htm Existuje však mnoho případů, kdy je správné- dokonce nutné - řídit ptáka v ...

Stát Appalachian a Východní Karolína se v Charlotte utkají ve čtvrtek ve čtvrtek. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Jak vycvičit psa na lov. Už jste někdy lovili vodní ptáky s ptačím psem? Neexistuje nic jako lovit poblíž jezera v mrazivém zimním dni, střílet kachnu a nechat svého psa plavat v blízké mrazivé vodě, aby sbíral vaše ...

Tento týden zamíří turné WTA do státu Florida v USA, kde od úterý začne Miami Open.