Jak se dívat na dokumentární seriál „Prokleté filmy“ Shudder online

Prokleté filmy

Zachvění

Nový dokumentární seriál od Shuddera s názvem Prokleté filmy zkoumá mýty a tragédie kolem některých z nejznámějších hororů v historii.

Pětidílná dokumentární série má premiéru ve čtvrtek 2. dubna na Shudderu a budoucí epizody budou vydávány každý týden. Zde je návod, jak to všechno sledovat online:

cílové tenisové rakety
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Shudder Channel Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah Shudder prostřednictvím Shudder Amazon Channel, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí:

Sledujte Shudder na Amazon Prime

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i Shudder Pak můžete sledovat Prokleté filmy epizody na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Digitální platformy Shudder

Prokleté filmy epizody jsou také k dispozici prostřednictvím Shudder. Tato možnost vám nakonec poskytne stejné věci, jaké získáte s kanálem Shudder od Amazonu, pouze budete sledovat digitální platformy Shudder, nikoli Amazon. Součástí je také 7denní zkušební verze zdarma:

Bezplatná zkušební verze Shudder

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Prokleté filmy epizody na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Shudder nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Shudder.


Náhled „prokletých filmů“Hrát si

Video Video související se sledováním online seriálů „Prokletých filmů“ se otřásá 2020-04-01T20: 00: 19-04: 00

Tato pětidílná dokumentace zkoumá neštěstí a tragédie, které zasáhly některé z nejslavnějších franšíz hororových filmů v historii kin, včetně Poltergeist, Zaklínač , Předzvěst , Vrána a Twilight Zone: The Movie .

kde mohu zdarma sledovat survivor

Všechny tyto filmy při natáčení utrpěly několik podivných nehod. Vymítač měl zapálený oheň, kde byly zraněny hvězdy Ellen Burstyn a Linda Blair a většina sady shořela. Během Předzvěst , několik členů obsazení a členů posádky bylo v letadlech zasažených bleskem. V průběhu natáčení a kolem něj došlo také k několika úmrtím spojeným s herci a štábem.

Poltergeist má možná nejsmutnější kletbu v tom, že dva mladí herci, kteří hráli ve filmové trilogii, zemřeli v datu vydání těchto tří filmů a kolem nich. Dvaadvacetiletá Dominique Dunne, která hrála nejstarší Freellovo dítě ve filmu, byla uškrcena jejím tehdejším přítelem Johnem Sweeneym v roce 1982 a nikdy se nedostala zpět do vědomí. Za nedobrovolné zabití si odseděl tři a půl roku ve vězení. V roce 1988 zemřela na septický šok v roce 1988, čtyři měsíce před uvedením třetího filmu, Heather O’Rourke, která hrála Carol Anne Freeling, mladou dívku, která je předmětem teroru titulárního poltergeisty.

Prokleté filmy je fascinujícím pohledem na to, proč si tyto ikonické horory získaly tak rozsáhlou pověst, že jsou ohniskem bizarních tragédií a podivných náhod, které se zdánlivě vzpírají vysvětlení, uvedl v tiskové zprávě Craig Engler, Shudderův generální ředitel.

Jako dokumentarista a celoživotní fanoušek hororů tento projekt nabídl úžasnou příležitost, jak si dopřát své vlastní kuriozity kolem těchto „prokletých“ filmových produkcí, dodal režisér Jay Cheel. Na druhé straně, Prokleté filmy nabízí Shudderovu publiku jedinečný pohled na tvorbu těchto klasických filmů a pokouší se odhalit, proč jsme tak uchváceni katastrofami a náhodami s nimi spojenými.

Prokleté filmy bude k dispozici ve čtvrtek 2. dubna ve hře Shudder s epizodou zaměřenou na Vymítač . Epizody se zaměřením na Poltergeist a Předzvěst pokles 9. dubna a závěrečné epizody se zaměřením na Twilight Zone: The Movie a Vrána spadne 16. dubna.

tenisové míčky v sušičce s péřovou bundou

Populární Problémy

16. sezóna seriálu The Bachelorette má premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody v přímém přenosu online, pokud nemáte kabel.

Držte trsátko (nebo „plectrum“) mezi palcem a ukazováčkem. Uchopte ji dostatečně pevně, abyste udeřili na struny, ale ne tak pevně, aby byla pevná. Nechte trsátko oprášit strunu, ale nesnažte se strunu „nabrat“. Vyberte si výběr ...

Roger Federer se chystá na dlouho očekávaný návrat do profesionálního tenisu na turnaji Qatar Open v Dauhá, který začíná 8. března.

Andy Roddick nedávno zvážil kontroverzi kolem diskvalifikace Novaka Djokoviče z US Open 2020. Roddick věří, že si Djokovič svým chováním neprospěl, a že je uprostřed debaklu PR.

HBO nyní v prosinci přichází na streamovací službu nepřeberné množství nových filmů, dokumentů a televizních pořadů. Podívejte se na úplný seznam zde.

Jak zmírnit napětí v ramenou. Když máte v rameni uzel, můžete mu dávat za vinu, že strávíte den shrbený nad počítačem v kanceláři. Ale stres z dokončení všech vašich faktur do termínu může být stejně ...