Jak sledovat film „Špinavý John: Příběh Betty Broderickové“ onlinePOUŽITÍ Epizoda 201 „Žádná chyba“-Na snímku: (l-r) Christian Slater jako Dan Broderick, Amanda Peet jako Betty Broderick

Na paty úspěšné první sezóny v letech 2018-2019, Špinavý John je zpět s druhou sezónou, která se zaměřuje na příběh Betty Broderickové. Premiéru má v úterý 2. června ve 21 hodin. ET/PT v síti USA.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Špinavý John: Příběh Betty Broderickové na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte USA na FuboTV

USA jsou jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

tenisové rakety

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Špinavý John: Příběh Betty Broderickové živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

skóre stolního tenisu

Sledujte USA na Hulu pomocí živé televize

USA je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Špinavý John: Příběh Betty Broderickové žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje nové epizody po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte USA na Sling TV

USA je jedním ze 47 kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ měsíčně) a zahrnuje Showtime, Starz a Epix zdarma:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Špinavý John: Příběh Betty Broderickové živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

tenisové boty ze sperry plátna

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Dirty John: The Betty Broderick Story“Hrát si

Dirty John: The Broderick Files-Mini-Documentary | Sezóna 2 | v síti USA Ohlédnutí se za jedním z nejlákavějších případů 90. let: nechvalně proslulé vraždy Betty Broderickové. Dirty John: The Betty Broderick Story má premiéru 2. června v 9/8c v USA Network. Přihlaste se k odběru sítě USA: usanet.tv/2u3tOVH #DirtyJohn #USANetwork #BettyBroderick O Dirty Johnovi: Příběh Betty Broderickové Betty Broderick (Amanda Peet) byla perfektní jižní ... 2020-05-28T19: 30: 53Z

Dirty John je podcast se skutečným zločinem, který přinesl úspěšnou antologickou sérii pro televizi. První sezóna vysílala na Bravu a vyprávěla příběh Johna Meehana, zdravotní sestry anesteziologky a podvodníka známého lovením zranitelných žen.

Druhá splátka sleduje případ Betty Broderick (Amanda Peet), ženy, která zasvětila svůj život svému manželovi Danielovi (Christian Slater) a jejich čtyřem dětem, poté se zapojila do chaotického rozvodu. Nakonec zabila Daniela a jeho novou manželku Lindu v jejich domě v roce 1989.

Přehlídka se přesunula do USA Network pro druhou sezónu, kterou považují za další epický pravdivý příběh o lásce, která se pokazila - příběh, který sahá od 60. do 80. let prostřednictvím rozpadu manželství, které Oprah považoval za jedno z nejsmutnějších v Americe rozvodů ještě předtím, než to skončilo dvojnásobnou vraždou.

první tenisová raketa

Betty okouzlí každého, koho potká. Po letech obětí a utrpení, zatímco podporovala Dana na lékařské i právnické škole, dokud nevynikl jako superstar do právnické komunity v San Diegu, si Betty konečně užívala plody své práce. To dokud Dan nenajme Lindu, bystrou, krásnou mladou ženu bez zavazadel, se kterou bude moci šťastně zapomenout na boje své minulosti. Bettyiny pokusy bránit se a rozzuřené odmítnutí přijmout realitu slouží pouze k její izolaci a destabilizaci, dokud neztratí svou vlastní identitu. A Danova chladná důvěra ho oslepuje k medvědovi, kterého vytvořil, a nepřestane strkat ... dokud není příliš pozdě.Hrát si

Dirty John Sneak Peek: 'The Grocery Store' - The Betty Broderick Story | Sezóna 2 | v síti USA Podívejte se na ukázku ze seriálu Dirty John: The Betty Broderick Story v hlavních rolích s Amandou Peet a Christianem Slaterem. 2. sezóna má premiéru v úterý 2. června v 9/8c v USA Network. Přihlaste se k odběru sítě USA: usanet.tv/2u3tOVH #DirtyJohn #USANetwork #BettyBroderick O Dirty Johnovi: Příběh Betty Broderickové Betty Broderick (Amanda Peet) byla perfektní blondýnou jižní Kalifornie a… 2020-05-29T23: 22: 05Z

V noci z premiéry se ve skutečnosti vysílají epizody back-to-back s názvem No Fault a The Turtle and the Alligator. V No Fault si Betty myslí, že se bez jejího souhlasu nemůže rozvést se svým bohatým manželem právníkem Danem. Mýlí se.

A ve druhé epizodě Betty podporuje Dana prostřednictvím lékařské školy a právnické fakulty a mnoha těhotenstvím, zatímco se snaží, aby to bylo velké.

Dne 9. června vidí Marriage Encounter ustaranou Betty zoufalý krok k záchraně jejího manželství a funguje to. Dokud tomu tak není, pak 16. června v More To It Than Fun Dan zapaluje Betty, dokud pravda nevyjde najevo a ona neuvidí, že její život byl roky podvod.

Špinavý John: Příběh Betty Broderickové vysílá v úterý v 9 hodin ET/PT v USA.


Populární Problémy

Náhled a kreslení analýzy Wimbledonu 2019.

Ani jeden nemá zvlášť dominantní servisní hru. Zápas nakonec může rozhodnout ten, kdo v daný den lépe podává.

Jak se sbalit na týden na Havaji. Představte si písečné pláže, palmy a tyčící se zelené túry na Havaji. A teď si představte, jak schováte těžký kufr rájem. Mnoho lidí přebaluje své cesty, zejména do exotických, ...

Jak uchovávat dorty. Při skladování koláčů není nutné chlazení. Svůj koláč můžete nechat při pokojové teplotě až týden. Pokud chcete dorty skladovat 2 týdny až 1 měsíc, vložte je do vzduchotěsné ...

Jak zjistit, zda nosíte vysoké podpatky správné velikosti. Nošení podpatků téměř vždy dodává vzhledu propracovanost. Nošení podpatků, které vám nesedí správně na chodidlech, vám může okamžitě uškodit v zamýšleném stylu ...