Jak sledovat hry Dolphins online bez kabelu 2019

Sledujte hry Dolphins bez kabelu

Getty

Nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít hry Dolphins, je Hulu s živou televizí . Další informace o Hulu With Live TV a dalších možnostech živého přenosu najdete níže.

Závod o letošní celkový výběr číslo 1 do značné míry zahrnuje Miami Dolphins, kteří dali jasně najevo, že nemají v úmyslu sbírat mnoho vítězství v roce 2019.

Hry s delfíny letos budou na CBS (12 her - vysílaných na vybraných trzích), Fox (3 hry - vysílané na vybraných trzích) nebo ESPN (1 hra - celonárodně vysílané).

rychlá oprava tenisového lokte

Pokud nemáte kabel, můžete hry Dolphins sledovat živě na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb bez kabelového přenosu:

Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a celonárodní televizní vysílání: Hulu s živou televizí

Kanály delfínů v ceně : CBS, Fox, ESPN (CBS a Fox jsou k dispozici naživo v Miami a na dalších vybraných trzích)

Cena : 44,99 $ za měsíc

Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně hru Dolphins, ale Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a hry Dolphins pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Kanály delfínů v ceně : CBS, Fox (oba k dispozici naživo v Miami a na dalších vybraných trzích), NFL Network, NFL RedZone (doplněk Sports Plus)

Cena : 54,99 $ za měsíc; 10,99 $ měsíčně za Sports Plus

ESPN není zahrnuto, ale pokud najdete jiný způsob sledování jedné hry Dolphins na ESPN v roce 2019, FuboTV je fantastická možnost. To je dodáván s více než 100 kanály v hlavním balíčku , zahrnuje NFL Network a NFL RedZone (doplněk Sports Plus), má několik her Fox ve 4K a je z velké části přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a hry Dolphins pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

disney plus v roce tv

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.


Hry CBS podle nákupů: Amazon Prime

Pokud se jen díváte na hry CBS, které jsou na trhu (pro Dolphins je jich letos 12), a můžete najít jiný způsob sledování ostatních her, kanál CBS Amazon Prime je skvělou volbou.

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos her Dolphins CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hry CBS podle nákupů: CBS Naplno

Stejné jako výše, je to další dobrá volba, pokud se jen díváte na hry CBS s nákupem na trhu (pro Dolphins je jich letos 12) a můžete najít jiný způsob sledování ostatních her. To je stejné jako kanál Amazon Prime CBS, pouze místo Amazon sledujete digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos her Dolphins CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Hry mimo trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .


Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a her v hlavním vysílacím čase lze na telefonu sledovat prostřednictvím mobilní aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos her Dolphins a všech ostatních her NFL na počítači přes DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.

jak změnit tenisový grip

Sledujte Games on Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat později během dne.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled na sezónu Dolphins 2019

Zavolej to Tankování pro Tua nebo tomu říkej přestavba. Ať tomu říkáte cokoli, jedna věc je jasná: Delfíni pravděpodobně v roce 2019 nevyhrají spoustu her.

jak sloužit v raketballu

Delfínům chybí talent v celé soupisce, budou mít nějakou kombinaci Ryana Fitzpatricka a Josha Rosena na rozehrávce (veterán Fitzpatrick začne sezónu jako předkrm) a pouhý týden před začátkem sezóny odeslali elitní mladí levicoví hráči Laremy Tunsil a široký přijímač Kenny Stills do Houstonu Texans pro balíček draftu.

Ale zatímco jim chybí hvězdná síla (měli nulová jména 101 nejlepších hráčů Pro Football Focus od roku 2018 , a mají nulu Top 50 PFF pro rok 2019 ), nový hlavní trenér Brian Flores to nevidí jako problém.

Je to týmová hra, řekl . Hvězdy jsou něco jako „já“. Nemám - myslím, že nejsem - je to týmová hra. Je tam 11 kluků a musí spolupracovat. Pokud máte hvězdu, která chce dělat své vlastní věci, to prostě nefunguje. Jsem z mantry „dát tým na první místo“ a tyto takzvané „hvězdy“ musí být na této stránce v tomto týmu.

Sedmatřicetiletý Flores, který strávil posledních 14 let jako asistent u New England Patriots, se pokouší v Miami založit novou kulturu.

Každý den (Flores) vám poskytne přehled o tom, jak se ukazuje jako muž, řekl obranný konec Miami Charles Harris. Neučí nás jen o fotbale, ale učí nás životní dovednosti. Učení kluků o zralosti. A na tom, jak každá jednotlivá praxe skutečně záleží, záleží. A každý jeden den vašeho života je důležitý.

Floresova kultura - která se zaměřuje na vštěpování disciplíny jeho hráčům - poskytuje určitý prostor pro optimismus směrem vpřed a v roce 2019 se bude na co dívat, ale s tak výrazným nedostatkem talentu může být vítězství stále rok nebo dva pryč. Sports Illustrated má delfíny mrtvé jako poslední jejich předsezónní žebříček sil “a většina odborníků očekává, že„ Ploutve skončí v blízkosti nebo na konci tabulky.

To neznamená, že delfíni nemají nějaké vzrušující hráče.

Jedním z nich je zejména široký přijímač Albert Wilson, který v prvních šesti zápasech minulé sezóny zaznamenal 23 recepcí, 359 yardů a čtyři přistání, než se zranil, a nyní vypadá jako hlavní kandidát na útěk. Po úlovku již prokázal, že je jedním z nejnebezpečnějších hráčů v lize (první v nevydařených soubojích vynucených na recepci v každém z posledních dvou let, pro PFF ), a celý rok zdravý by mohl mít za následek velkou sezónu pro 27letého.

Miami celková výhra nad/pod výhrou pro rok 2019 je stanovena na 4.5 , nejnižší v lize.


Populární Problémy

Medvědi se v pondělí večer utkají s Redskins. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

„Undertale“ je v herní komunitě fenomén. Je známý pro složitou a zábavnou příběhovou linii. Ve hře si můžete vybrat buď Pacifist Route, Neutral Route nebo Genocide Route. Trasa genocidy, jedna z dalších ...

V polovině sezóny 2018-19 HSBC World Rugby Sevens Series míříme do Vancouveru na Canada Sevens. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z každého zápasu.

Zde je návod, jak můžete sledovat novou reality show Fox „Labor of Love“ online. Seriál má premiéru ve čtvrtek 21. května ve 21 hodin. ET.

Každý hráč by měl povrch, který se mu nejvíce líbí, nikdo nemá rád tyto 3.

Jak nalepit baseballovou pálku. Je důležité se o baseballovou pálku starat, pokud chcete, aby dlouho vydržela. Nezapomeňte vyměnit rukojeť, jakmile se začne opotřebovávat. Nahrávání netopýra trvá jen několik minut, ale ...