Měsíce po útěku z Ruska za záhadných okolností dostal Sam Querrey podmíněnou pokutu 20 000 dolarů

Sam querrey

Sam querrey

Samu Querreyovi byla uložena pokuta ve výši 20 000 $ s podmíněným odkladem a byla mu uložena šestiměsíční podmínka za porušení protokolů COVID-19 na St. Petersburg Open 2020. Trest byl vyhlášen v a prohlášení ATP ve středu.

sledujte hru na rozloučenou madea online zdarma

Sam Querrey, jeho manželka a jeho syn měli v říjnu na ATP St. Petersburg Open pozitivní test na COVID-19. Ale poté, co byl americký hráč zpočátku uzavřen ve svém pokoji, uprchl a jeho rodina uprchla ze země soukromým letadlem. To bylo vážné porušení určených zdravotních protokolů, které byly zavedeny, a způsobilo to velkou ostudu jak ATP, tak organizátorům turnaje.

ATP okamžitě zahájilo vyšetřování této záležitosti, které bylo uzavřeno začátkem tohoto týdne. Jejich zjištění prohlásila, že „Querreyovo chování je v rozporu s integritou hry podle ustanovení o zásadním přestupku hráče v kodexu chování ATP“.

Úředníci však vzali v úvahu předchozí dobré chování 33letého muže a pokutu pozastavili. Querrey nebude povinen zaplatit pokutu, pokud se dopustí „žádného dalšího porušování protokolů BOZP souvisejících s COVID-19 ve zkušební šestiměsíční lhůtě“.

nadal thiem hlava na hlavě

Bývalý svět č. 11 má pětidenní lhůtu na odvolání proti rozhodnutí, pokud si to přeje. Querrey se k tomuto problému zatím oficiálně nevyjádřil.

Útěk Sama Querreyho z Petrohradu je stále zahalen tajemstvím

Sam Querrey na French Open 2020

Sam Querrey na French Open 2020

Třiatřicetiletý Sam Querrey, bývalý semifinalista Wimbledonu, od incidentu dosud nevydal veřejné prohlášení ani komunikoval s médii. Ale zatímco přesný příběh z jeho strany je ještě třeba slyšet, existuje několik faktů, které lze na základě a potvrdit prohlášení vydané Formula TX , společnost, která akci ATP organizovala.

Podle jejich prohlášení byl Sam Querrey, jeho manželka a jejich osmiměsíční syn pozitivně testován 11. října, což bylo následně potvrzeno druhým testem. Poté, co byl Querrey stažen z turnaje, byl izolován v jeho pokoji v hotelu Four Seasons.

sledujte novou epizodu Walking Dead online

Měli být převezeni z hotelu do soukromých bytů za účelem izolace, aby se vyhnuli jakékoli hrozbě šíření viru.

Jak však ukazují bezpečnostní kamery hotelu, Sam Querrey a jeho rodina ráno 13. října opustili hotel, aniž by o tom někoho informovali. Americký hráč později informoval zástupce ATP, že letěl z Ruska soukromým letadlem, načež úředníci zahájili vyšetřování této záležitosti.

Místo pobytu Querreyho bylo předmětem intenzivních spekulací bezprostředně po jeho útěku, přičemž společná shoda byla v tom, že se uchýlil do neidentifikované evropské země. Mnozí tvrdili, že ze strachu uprchl z Ruska, vzhledem k historii diskutabilní praxe v oblasti lidských práv v zemi.

Querrey je nyní naplánován na návrat na Delray Beach Open, což je událost, kterou vyhrál v roce 2017. Útěk z Petrohradu se určitě objeví v jeho interakcích s tamními médii a bude zajímavé sledovat, jak zvládne otázky.

Populární Problémy

The Chiefs and Saints se potkají v potenciálním Super Bowlu v neděli. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos hry online.

Kompletní průvodce, jak sledovat živý přenos basketbalu Severní Karolína vs Iona na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení.

5 největších úspěchů Bjorna Borga !.

Aryna Sabalenka se v sobotu v semifinále Linz Open utká s Barborou Krejčíkovou. Setkání je vůbec první mezi oběma hráči na turné WTA.

Naomi Osaka a Jannik Sinner získaly uznání od organizace na ochranu zvířat PETA za jejich laskavé jednání během Australian Open 2021.