Jak se dívat na 5. epizodu „Epizody“ online bez kabelu

Epizody Televizní seriál, Epizody 5. sezóna Živý přenos, Jak se dívat na epizody online, Showtime, Amazon, Sling TV

Getty

5. sezóna seriálu Showtime’s Episodes, poslední sezóna seriálu, bude mít premiéru 20. srpna, přičemž nové epizody se budou vysílat každou následující neděli. Ať už chcete sledovat každou novou epizodu živě online, nebo chcete sledovat všechny staré epizody na vyžádání, existuje několik různých možností, i když nemáte kabelové předplatné.

První možností je sledovat přes Showtime Anytime , samostatná streamovací služba společnosti, ale v některých konkrétních případech budou existovat alternativy, které budou mít pro určité diváky větší smysl.

Nejpozoruhodnější je, pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , bude to jednodušší sledujte Showtime přes Amazon .

Jaká je dobrá tenisová raketa?

Nebo pokud jste se zbavili kabelu, ale přesto chcete plný balíček kanálů, může být lepší volbou nadstandardní streamovací služba, která poskytuje přístup k hrstce kanálů-včetně Showtime-za měsíční poplatek. V takovém případě existuje několik různých možností: Sling TV nabídne nejlevnější cenový bod, zatímco PlayStation Vue také nabízejí různá pro a proti.

Každá z výše uvedených možností vám umožňuje sledovat živý přenos Showtime a veškerý obsah na vyžádání, který zahrnuje první čtyři sezóny epizod a bude mít každou epizodu Season 5 den poté, co bude vyslán.

Zde je kompletní přehled toho, co všechny tyto služby živého streamování poskytují, a jak se zaregistrovat, abyste mohli začít sledovat epizody prostřednictvím každé z nich:


Pokud máte Amazon Prime

Budete potřebovat předplatné dvou služeb: Amazon Prime , což vám umožní přístup ke všem videotékám Amazonu a Doplněk Showtime , což vám umožní přístup ke všem filmům a televizním pořadům na vyžádání a také k živé televizi.

Pokud již máte účet Amazon Prime nebo Amazon Prime Video, kliknutím sem se můžete zaregistrovat k doplňku Showtime . Služba stojí 8,99 $ měsíčně a budete muset zadat své platební údaje, ale pokud ji zrušíte do sedmi dnů, nebudou vám účtovány žádné poplatky.

Pokud nemáte Amazon Prime, kliknutím sem spustíte bezplatnou zkušební verzi doplňku Amazon Prime a Showtime . Amazon Prime má tři různé možnosti stanovení cen (Amazon Prime za 10,99 $ měsíčně nebo 99 $ za rok, nebo můžete získat pouze Prime Video za 8,99 $ za měsíc) a přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí , zatímco Showtime má sedmidenní bezplatnou zkušební verzi a poté je 8,99 $ měsíčně.

Jakmile se zaregistrujete, můžete vraťte se na web Amazonu a sledujte jakoukoli epizodu nebo živé televizní vysílání. Můžete také sledovat prostřednictvím telefonu, tabletu nebo streamovacího zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video. Vy kliknutím sem zobrazíte kompletní seznam kompatibilních zařízení .


Over the Top Streaming Services

Pokud jste přerušili kabel, ale přesto chcete svazek televizních kanálů navíc do Showtime bude vaše nejlepší volba jedna z následujících over-the-top streamovacích služeb:

kolik vydělávají tenisoví trenéři

Nejlevnější možnost: Sling TV

Pokud je cena vaší obavou č. 1 při výběru streamovací služby OTT, Sling TV je cesta . Můžete si vybrat buď Sling Orange nebo Sling Blue jako základní balíček za 20 $ nebo 25 $ za měsíc, pak můžete a na Showtime-který zahrnuje obsah na vyžádání i živé televizní vysílání všech kanálů Showtime-pro jiný 10 $ měsíčně.

S ohledem na to je zde shrnutí toho, co Sling Orange plus doplněk Showtime obsahuje, a jak se zaregistrovat k bezplatné zkušební verzi:

Celkový počet zahrnutých kanálů : 35 plus, včetně Showtime, Showtime 2, Showtime Showcase, Showtime Beyond, Showtime Next, Showtime Women a Showtime Family. Vy kompletní seznam kanálů najdete zde

Cena : 30 $ měsíčně

Další funkce : Sledujte na jednom zařízení najednou (Sling Blue vám poskytne tři zařízení najednou); 50 hodin cloudového DVR je 5 $ měsíčně navíc (omezení u určitých kanálů)

Zkušební verze zdarma : 7 dní

Jak se zaregistrovat a sledovat :

1. Kliknutím sem přejdete na web Sling TV

2. Klikněte na Sledovat nyní 7 dní zdarma a poté si vytvořte účet

3. Vyberte požadovaný balíček kanálů a doplňky. Můžete si vybrat buď základní balíček Sling Orange nebo Sling Blue. Showtime lze přidat do obou.

4. Zadejte své platební údaje. Balíček Sling Orange stojí 20 $ měsíčně, doplněk Showtime pak dalších 10 $ měsíčně. Pokud předplatné zrušíte do sedmi dnů od registrace, nebudou vám účtovány žádné poplatky

5. Stáhněte soubor Sling aplikace na počítači nebo mobilním zařízení a začněte sledovat televizi. Pokud máte zájem sledovat Sling TV na mobilním nebo streamovacím zařízení, můžete tak učinit prostřednictvím jejich aplikace, kterou si můžete zdarma stáhnout. Můžeš klikněte zde pro úplný seznam kompatibilních zařízení

eso tenisová loketní ortéza

Většina streamů najednou: PlayStation Vue

Showtime je k dispozici prostřednictvím základního balíčku PlayStation Vue Ultra za 74,99 $, ale lze jej také přidat jako samostatný kanál k jakémukoli balíčku společnosti. Nejlevnější možností prostřednictvím systému PS Vue je balíček Access (39,99 $) plus doplněk Showtime (10,99 $), který vám poskytne 50,98 $ měsíčně.

Cenový bod je určitě výrazně nad cenou Sling, ale pokud jste ochotni si připlatit, existují určité výhody, jako je zahrnutý DVR a schopnost uživatelů sledovat na pěti samostatných zařízeních najednou, což je více než u jakékoli jiné služby.

Zde je pohled na balíček Access plus doplněk Showtime:

Celkový počet zahrnutých kanálů : 45 plus, včetně Showtime. Vy kompletní seznam kanálů najdete zde

definovat smash cut

Cena : 50,98 $ za měsíc

Další funkce : Sledujte na pěti různých zařízeních najednou; cloud DVR (omezení u určitých kanálů)

Zkušební verze zdarma : 5 dní

Jak se zaregistrovat a sledovat :

1. Kliknutím sem přejdete na web PlayStation Vue

2. Klikněte na Spustit bezplatnou zkušební verzi a poté si vytvořte účet

3. Vyberte požadovaný balíček kanálů. Existují čtyři různé základní balíčky. Showtime je součástí Ultra, nebo Showtime lze přidat jako samostatný kanál do kteréhokoli z balíčků

4. Zadejte své platební údaje. Access je nejlevnější základní balíček za 39,99 $ za měsíc a Showtime je 10,99 $ za měsíc navíc. Pokud předplatné zrušíte do pěti dnů od registrace, nebudou vám účtovány žádné poplatky

5. Vraťte se na web PlayStation Vue a začněte sledovat na ploše. Můžete také sledovat prostřednictvím aplikace PlayStation Vue, která je k dispozici prostřednictvím několika různých mobilních nebo streamovacích zařízení. Můžeš kliknutím sem zobrazíte kompletní seznam kompatibilních zařízení


Populární Problémy

Jak si naplánovat prodloužený víkend. Pravděpodobně jste nadšeni z nadcházejícího prodlouženého víkendu a plánování toho, co budete dělat, je součástí zábavy! Dlouhý víkend je ideálním časem na vzpomínky, ať už vyrazíte na výlet nebo ...

Za ta léta došlo k několika skvělým zápasům.

5 nejlepších tenisových rekordů Rogera Federera, které nikdy nebudou překonány

Magda Linette se v prvním semifinále Clevelandu utká s Irinou-Camelia Beguovou. Obě ženy se snaží dosáhnout svého prvního finále WTA v sezóně.