Jak sledovat ESPYs 2020 online bez kabelu

Hodinky ESPY 2020

Getty Russell Wilson, Megan Rapinoe a Sue Bird budou hostit ESPY 2020.

Každoroční oslava ESPN nejlepších sportovců a sportovních momentů, ESPY Awards, se bude vysílat v neděli 21. června ve 21 hodin. ET/18:00 PT.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte ESPN, můžete sledovat ESPY 2020 na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte ESPN na Hulu pomocí živé televize

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. ESPY můžete sledovat zdarma se 7denní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete ESPY sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte ESPN na Sling TV

ESPN je jedním z 31 živých televizních kanálů zahrnutých v balíčku Sling Orange Sling TV. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s ESPN, pokud si ji plánujete udržet dlouhodobě, nebo můžete ESPY sledovat zdarma s 3denní zkušební verzí:

tenisová raketa nadměrné velikosti

Zkušební verze Sling TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete ESPY sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled cen ESPY 2020

Zadák Seattle Seahawks Russell Wilson, hvězda USWNT Megan Rapinoe a skvělá WNBA Sue Bird budou hostit letošní show, která bude vypadat hodně odlišně kvůli pandemii koronaviru než v předchozích letech. Hostitelé budou natáčet své segmenty z různých míst a některé věci byly trochu upraveny. Nebude rozdáno více cen, místo toho se akce zaměří na narativní ceny, které předvedou sportovce, kteří se v oblasti veřejných a/nebo veřejně prospěšných prací dostali nad rámec.

Mezi trofeje, které se budou rozdávat v neděli večer, patří Cena Jimmyho V za vytrvalost, Cena Pat Tillmana za službu, Cena Arthur Ashe Courage Award, Humanitární cena Muhammada Ali Sports a Cena za vedení Billie Jean Kinga.

Kevin Love of the Cleveland Cavaliers je letošním držitelem ceny Arthur Ashe Courage Award a nedávno diskutoval o tom, co to znamená mít své jméno připojené k legendárnímu Ashe.

Jsem z toho neuvěřitelně pokorný, Řekla Láska . Je to opravdu hluboká pocta, když se ohlédnete za tou skupinou mužů a žen, které obdivuji. Billie Jean King, Muhammad Ali, Bill Russell, abychom jmenovali alespoň některé. Je velmi pokorné vidět vedle nich mé jméno. Cítím, že mám mnohem víc práce. Jsou to lidé, kteří odvedli celoživotní práci. Se svým jménem vedle jejich mám povinnost a příležitost udělat ve světě duševního zdraví mnoho změn. Vím, za čím stál Arthur Ashe a o co mu šlo, zejména v okolí UCLA. Je pro mě i teď těžké vyjádřit slovy, co to znamená, protože je to mnohem větší než oblast sportu.

Dalším novým prvkem letošní show bude zahrnutí reakčních záběrů. Jak je producenti informovali, že byli na ESPY oceněni, reakce vítězů byly natočeny a diváci budou moci vidět okamžik zachycený na videu. Jeff Smith, viceprezident mateřské společnosti ESPN MaggieVision Productions, řekl, že to tak dobře dopadlo , plánuje zahrnout segment do budoucích show.

Schopnost zachytit ten okamžik, kdy jsme jim řekli, fungovalo úžasně dobře. Máme pár těchto opravdu neuvěřitelně emocionálních okamžiků, řekl. Když se svět vrátí a my dokážeme lidi vrátit do divadla a dělat to pořádně, možná bychom to chtěli zahrnout, i když nemusíme, protože to byl tak skvělý objev.

Nebude chybět ani legenda NBA Kobe Bryant, který tragicky zahynul se svou dcerou Giannou a dalšími sedmi v lednu při havárii helikoptéry.


Populární Problémy

Zde jsou vaše nejlepší možnosti sledování her Tampa Bay Buccaneers online bez kabelu v roce 2019.

Tt byl pro francouzský pár nezbytným zápasem a získali první vítězství v turnaji.

Jak provést CPR u dítěte. Ačkoli CPR (kardiopulmonální resuscitace) by měli podávat jednotlivci vyškolení v certifikovaném kurzu první pomoci, běžní kolemjdoucí mohou také významně ovlivnit přežití dětí ...

Takto můžete sledovat premiéru seriálu „Plachetní jachta pod palubou“ online, bez kabelu.

Novak Djokovič překonal v pátek ve třech těžkých setech Denise Shapovalova, aby postoupil do finále Wimbledonu.