Jak se dívat na FIU vs Louisiana Tech Basketball

Louisiana Tech v FIU

Getty Louisiana Tech Bulldogs startují ve čtvrtek na FIU Panthers.

Louisiana Tech Bulldogs (17-7, 8-4 C-USA) bude hostit Florida International Golden Panthers (17-8, 8-4 C-USA) v Thomas Assembly Center v Rustonu ve čtvrtek.

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení v 19:30 ET) nebude nikde v televizi, ale kdokoli v USA to může sledovat živě na ESPN+ :

Získejte ESPN+

jak držet raketu na raketbal

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně většiny her Conference USA), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (oba video a písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat FIU vs Louisiana Tech naživo na vašem počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


FIU vs Louisiana Tech Preview

Vzhledem k tomu, že se oba týmy momentálně dělí o třetí místo v Conference USA play, bude to pro FIU i Louisiana Tech obrovská hra.

The Panteři vyhráli tři v řadě, přičemž jejich poslední vítězství přišlo proti Floridě Atlantic, 66: 59. FIU je druhá na konferenci, v průměru 78,5 bodu na zápas. Jejich slabinou zatím byla obrana. Panthers umožňují 72,4 bodů za hru, což je má na devátém místě v C-USA.

FIU má dobře vyvážený ofenzivní útok se čtyřmi hráči v průměru na dvouciferných číslech v čele se starším útočníkem Devonem Andrewsem, který zaznamenává 16 bodů za zápas. Osasumwen Osaghae také hrál dobře, v průměru 13,2 bodů a zároveň vedl tým v doskoku, když dosáhl 8,4 na zápas.

The Buldoci prohráli dva po sobě a přicházejí ze srdcervoucí ztráty přesčasů pro Marshalla. Je to poprvé v této sezóně, kdy prohráli zápasy zády k sobě a snaží se zastavit krvácení, než se to zhorší.

Louisiana Tech získává 74,5 bodu za hru, což je šestý na konferenci , ale mají nejstabilnější obranu v C-USA, vzdávajících jen 62,6 bodů na soutěž.

Guard Daquan Bracey vede Bulldogs v bodování a zaznamenává 12,6 bodů na zápas. Forward Mubarak Muhammed má také dobrou přítomnost v nátěru, když zaznamenal 8,5 bodu na zápas a vedl tým v doskoku s 8,7 na zápas. Oba hráči budou muset mít solidní hry, pokud chtějí Bulldogs zadržet Panthers.

badmintonový úder

Hlavní trenér Louisiana Tech Eric Konkol ví, že FIU bude extrémně těžká výzva. Když hrajeme tým, v němž jsme vázáni v pořadí, je to skvělá příležitost a jsme z ní nadšení, Řekl Konkol . Naši kluci chápou, jaké je roční období. To je únor. Je to šance oddělit se, pohybovat se ve stoje a šance se stále zlepšovat a podniknout kroky k dosažení cílů, se kterými jsme si na začátku roku stanovili.


Populární Problémy

Tetování jsou neuvěřitelně osobní věci, ale nemusí být všude vítané. V určitých profesionálních podmínkách je možná budete muset zakrýt oblečením nebo make -upem. Nebo se vám tetování už nemusí líbit a rozhodnete se, že chcete ...

Vzhledem k tomu, že podrážky vašich bot jsou částí, která se skutečně dotýká země, očekává se, že se po chvíli trochu zašpiní. Naštěstí je čištění spodní části obuvi rychlý a jednoduchý úkol. Začněte boucháním ...

Naomi Osaka a Jannik Sinner získaly uznání od organizace na ochranu zvířat PETA za jejich laskavé jednání během Australian Open 2021.

USA a Kanada se střetnou v olympijském semifinále žen. Zde je několik různých způsobů, jak můžete zápas sledovat online.

Jak potit měděné potrubí. Pocení trubky je slangový výraz pro pájení trubky nebo spoje za účelem utěsnění nového spoje nebo opravy poruchy. Toto je základní instalatérský proces, který se často používá při zlepšovacích projektech. Pocení dýmky ...

Jak odstranit barvivo z semišových bot. Semišové boty vypadají velmi chladně. Bohužel se však snadno barví. Odstranění skvrn, jako je barvivo, ze semišových bot může být obtížné. Riskujete nejen zhoršení skvrny, ale můžete poškodit ...