Jak se dívat na Georgia State vs UL Monroe Football Online

stát Georgia, jak se dívat

Getty Georgia State se v sobotu zúčastní UL Monroe Warhawks. (Foto Silas Walker/Getty Images)University of Louisiana Monroe Warhawks (3-5) bude v sobotu hostit Georgia State Panthers (6-2) na stadionu Monroe v Louisianě.Hra (čas zahájení 17:00 ET) nebude v televizi, ale můžete to sledovat přímo zde na ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí většiny fotbalových her Sun Belt každý týden, plus další školní fotbal a živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ za Měsíc.Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete Georgia State vs UL Monroe sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Sledujte Georgia St vs ULM na ESPN+
Georgia State vs Louisiana-Monroe Preview

Panthers se svezou na vlně série čtyř výher a snaží se v této vlně pokračovat i proti UL Monroe. Georgia State zaznamenala více než 36 bodů za zápas a oni museli hodně dát, protože jejich obrana je vzdát přes 34 bodů za soutěž. Panteři odcházejí a 52-33 odskok Tróje minulý týden.Jedním z důvodů, proč Panteři uváděli tolik bodů, je běh zpět Mezi Barnettem . Barnett má v sezóně spěch 928 yardů a osm přistání a byl ústředním bodem ofenzivního útoku státu Georgia. Rozehrávač Panthers Dan Ellington byl v této sezóně také solidní.

zničí mi tenisové míčky sušičku

Ellington má v sezóně 18 touchdownů a pouze čtyři zachycení, přičemž prošlo 1771 yardů. Ellington je dvojí hrozba s více než 500 yardy na zemi a poskytuje protichůdnou obranu všemi druhy jedinečných výzev. On a Barnett dali Panterům národ Řítí útok na 10. místě .Warhawks vstupují do této hry, když ztratili tři z posledních čtyř, a to byl obrovský důvod, proč byla jejich porézní obrana. UL Monroe vzdává příliš mnoho bodů a budou se muset hodně připoutat, pokud budou chtít střelu v tomto. V současné době se vzdávají 38 bodů za soutěž , a to to neřeší proti tomuto dynamickému týmu státu Georgia.Urážlivě se Warhawks opírali o běhání juniorů Josh Johnson , který má v této sezóně spěch 849 yardů a sedm přistání. Johnson dokázal, že je těžké ho sundat. V průměru má v průměru 6,2 yardů za přenos a pravděpodobně v sobotu proti Panthers dorovnává tunu.

Warhawks mají také dvojí hrozbu na pozici quarterbacka: senior Caleb Evans , který v této sezóně spěchal na 511 yardů při hodu na 1 687 yardů. Evans a Johnson budou mít příležitost proti této obraně státu Georgia a vedou útok, který v průměru spěchá přes 206 yardů. Podívejte se na UL Monroe, aby se v tomto silně spoléhal na svůj řítivý útok.

Panthers jsou favority 2,5 bodu v této hře, a jsou 2-1 za poslední tři hry proti Warhawks. Georgia State loni vyhrál 46-14.


Populární Problémy

Oregonský basketbal hostí v sobotu Boise State na síti Pac-12. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat online naživo.

Jak snížit stres z rodičovství. Ať už jste samoživitel, manželský rodič, matka 10 dětí nebo otec dvou dětí, může být dodržování povinností rodičů stresující. Pokud se stanete příliš stresovanými, může vás to zbavit energie, ...

Rafael Nadal bude letos na Madrid Masters bojovat o rekordní pátý titul.

Tento týden zamíří turné WTA do státu Florida v USA, kde od úterý začne Miami Open.

Serena Williamsová je pravděpodobně největší tenistkou všech dob a je také jednou z nejmódnějších.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat zápasy McGregor vs Poirier 3 a všechny zápasy UFC 264 online.