Jak se dívat na „The Gloaming“ online zdarma v USAStarz „The Gloaming“ sezóna 1

Nejnovějším kriminálním thrillerem, který se dostal do televize, je The Gloaming, který má v USA premiéru v neděli 21. března ve 21 hodin. ET/PT na Starz.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Starz, zde je několik způsobů, jak sledovat The Gloaming streamování online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Starz Channel Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Starz naživo a na vyžádání na kanálu Prime Starz . Amazon Prime i Starz Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Starz na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime Starz, můžeš se dívat The Gloaming živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


FuboTV

Starz je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Balíček hlavního kanálu i doplněk Starz lze zahrnout do bezplatné sedmidenní zkušební verze:

orly vs redskins v přímém přenosu zdarma

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat The Gloaming živě nebo na vyžádání v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Starz je zahrnut buď v balíčku Premier, nebo jako samostatný doplněk k jinému balíčku, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat The Gloaming živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Sling TV

Starz je k dispozici jako samostatný balíček prostřednictvím Sling TV, což znamená, že se můžete zaregistrovat do Starz bez ohledu na to, zda se přihlásíte také k jednomu z hlavních balíčků Sling Orange nebo Sling Blue. Prostřednictvím Slingu můžete Starz získat celkem za 9 $ měsíčně:

jak hrát tenis sám

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat The Gloaming živě nebo na vyžádání v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .


Náhled „The Gloaming“Hrát si

Gloaming | Oficiální upoutávka | STARZ Dva případy, od sebe více než dvacet let. Obojí souvisí. Ponořte se do oficiálního traileru na The Gloaming, premiéra 21. března na STARZ. #TheGloaming #STARZ Like STARZ na Facebooku: starz.tv/STARZFacebookYT Sledujte STARZ na Twitteru: starz.tv/STARZTwitterYT Sledujte STARZ na Instagramu: starz.tv/STARZInstagramYT Navštivte STARZ na YouTube: bit.ly/1mkHKgZ Když je žena brutálně nalezena zabit, stopy kolem její smrti ... 2021-02-19T23: 56: 57Z

The Gloaming je australský kriminální thriller, který měl premiéru před rokem a byl zakoupen společností Starz pro americkou distribuci. Sleduje osamělou a problémovou policistku, jak se noří do vraždy neznámé mladé ženy.

džíny a tenisky

Emma Booth hraje hlavní roli Molly McGee, zmíněné policistky, a Ewen Leslie jako Alex O’Connell, policistku, se kterou nemluvila 20 let, ne od doby, kdy spolu chodili jako teenageři. Jak pracují na případu, zjistí, že to má spojení s chladným případem z let dříve.

Popis Starz zní:

Když je žena brutálně zabita, stopy kolem její smrti se napojují na vraždy minulosti i současnosti. Politická korupce a stinná obchodní jednání jsou brzy propleteny zlověstnými zločiny a okultními praktikami. Ve středu tohoto webu jsou dva detektivové, kteří sdílejí tragickou minulost. Na strastiplné cestě za poznáním pravdy je jejich osud donucen duchy nevyrovnaných mrtvých, kteří se zdržují v meziprostoru mezi životem a smrtí.

První epizoda má název Umírající světlo a její popis zní: Když je žena brutálně zavražděna, důkazy objevené na místě činu spojují vraždu s 20letým nevyřešeným zločinem. Detektivové a staré plameny Molly McGee a Alex O'Connell jsou po dlouhé nepřítomnosti spojeni, aby zločin vyřešili.

Epizoda dva se nazývá Hell's Black Grammar a je odvysílána 28. března. V jejím popisu je, že Molly objeví tajemný symbol, který roznítí její touhu vystopovat Freddieho, který se stává stále nevyzpytatelnějším, protože ho pronásleduje skupina zjevení, která ho manipulují pro vlastní temnotu. účely. Gareth McAvaney a mocná kabala, Hvězda lesní církve, financují volební kampaň radní Jacinty Clunes na oplátku za to, že ovlivnila výsledek lukrativního tendru na stavbu.

A třetí epizoda, nazvaná Odlévání kostí a odvysílání 4. dubna, slibuje, že další vražda s podobným podtextem jako vražda v Moxley a možné spatření ute Freddieho Hopkinse dodají vyšetřovatelům silnější pocit, že jsou na správné cestě, ale když zaplatí návštěva jeho domu, zjistí, že zmizel. Co však najdou, jsou důkazy spojené s vraždou Jenny McGintyové - batoh chybí na místě činu o 20 let dříve.

Gloaming se vysílá v neděli ve 21 hodin. ET/PT na Starz.


Populární Problémy

Hráči s největším počtem titulů na Australian Open.

Najít něco lichotivého a přiměřeného věku může být někdy boj. Pokud jste se snažili najít oblečení, ve kterém se cítíte dobře, začněte tím, že se zamyslíte nad tím, co rádi nosíte. Poté vyberte barvy, střihy, ...

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy mistrovství světa v hokeji 2019 online v USA.

Jak cvičit, jak zhubnout na břiše? Shodit váhu kolem středu je možné, i když nemůžete cílit na jednu oblast. Když hubnete, ztrácíte ho z celého těla, nejen z břicha. Https://www.prevention.com/fitness/best-wor ...

Jak můžete streamovat „Velké malé lži“ v televizi? Podrobnosti získáte zde.

Warriors budou vypadat, že zůstanou naživu, když se setkají s Raptors pro hru 5 finále NBA. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.