Jak se dívat na film „Gordon Ramsay: Uncharted“ online bez kabelu

Sledujte Gordona Ramsayho Uncharted online

National Geographic/Ernesto Benavides V Peru učí místní rybář Domingo (L) Gordona Ramsaye, jak lovit peruánský silverside u jezera Huaypo.

Gordon Ramsay ve své nové sérii na Net Geo prozkoumá svět, kde se mísí tipy na cestování s kuchyní. Gordon Ramsay: Uncharted provede kuchaře celebrit po celém světě, když odhalí světové kultury prostřednictvím jídla a cestování.

výsledky francouzského otevřeného tenisu

Nová šestidílná série má premiéru v neděli 21. července ve 22 hodin. ET/PT. Pokud nemáte kabel, můžete show sledovat živě nebo na vyžádání na počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplatných služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu Mezi všechny patří National Geographic Channel:

FuboTV

Nat Geo je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Gordon Ramsay: Uncharted na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje Nat Geo.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Gordon Ramsay: Uncharted na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má k dispozici nové epizody po jejich vysílání) a 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů Mezi všechny patří National Geographic.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos z Gordon Ramsay: Uncharted na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Premiérový náhled série „Gordon Ramsay: Uncharted“

Gordon Ramsay: Uncharted má dnes v noci premiéru na Net Geo a vezme sportovce s více hvězdami Michelin a Ironmana do různých zemí po celém světě, kde bude s domorodými lidmi prozkoumávat místní jídlo, kultury a zvyky a diskutovat o jedinečných chutích každého místa. Podle síť „Pro Ramsay je jídlo bránou do kultury a každé dobrodružství je portálem do duše lidí a cílem.

Během šestidílné série Ramsay prozkoumá divoké surfování na Havaji, trekuje se po aljašské hoře pokryté sněhem, slaňuje se po vodopádu v Maroku, rybaří ve zuřící řece v Laosu, ponoří se do vod zamořených žraloky na Novém Zélandu a bude lovit z útesu v Peru. Zmenší také jeskynní střechy, aby sklidil hnízda v Malajsii, a bude lovit tarantule v Kambodži. Bude cestovat po městech a odlehlých oblastech, snášet vodu, hory a džungle ve snaze zjistit, co je skutečně zapotřebí k získání speciálních ingrediencí, které hledá.Hrát si

Gordon Ramsay Uncharted trailer dává kuchaři sérii National Geographic National Geographic TV Gordon Ramsay Uncharted trailer dává šéfkuchaři série National Geographic z National Geographic TV Tohle nevlastním 2019-06-15T01: 53: 14 000Z

Podle a tisková zpráva , každá epizoda Nezmapováno bude zahrnovat tři klíčové prvky: odhalování kulinářských tajemství kultury prostřednictvím průzkumu a dobrodružství s místními hrdiny jídla, bez ohledu na to, kam ho mohou zavést; sledování vysokooktanových tradic, zábav a zvyků, které jsou pro daný region specifické, v naději, že odhalí neobjevené; a nakonec testování Ramsaye proti místním, postavení vlastních interpretací regionálních pokrmů proti osvědčené klasice. Série se snaží ponořit Ramsaye do všech aspektů místní kultury a připravit ho tak na přátelskou soutěž ve vaření s místními kuchaři a gurmány.

základní pravidla raquetbalu

Moje vášeň pro dobrodružství ze mě udělala nejen lepšího kuchaře, ale také neohroženého učně všech kultur, takže je pro mě tak vzrušující spolupracovat s National Geographic, který zkoumání celé své legendární historie bere na hranici možností, řekl Ramsay .

Ramsayho dobrodružství se někomu bude zdát jako trýznivé expedice, ale pro místní obyvatele každé země je to jen způsob života. Vypadá to šíleně, řekl Ramsay , ale to je to, co někteří místní dělají denně.

Gordon Ramsay: Uncharted již bylo obnovený na druhou sezónu. Mezi další podniky Ramsay patří 29 knih, kuchařské výrobky, mobilní hra a nezisková organizace Gordon and Tana Ramsay Foundation, která spolupracuje s Great Ormond Street Hospital, dětskou nemocnicí v Londýně.


Populární Problémy

Vše, co potřebujete vědět o prvním z devíti turnajů ATP Masters 1000, které mají začít tento týden.

Kreslení vyžaduje hodně tréninku, aby se rozvíjely dovednosti a technika, ale můžete hned začít vytvářet skvělá umělecká díla. Pokud chcete vytvořit něco, co vypadá komplikovaně, začněte kreslením objektů, které se skládají ze základního 3D ...

Zde je návod, jak sledovat mistrovství světa mužů v curlingu 2019 online bez kabelu.

Colorado přebírá letectvo v sobotu 3. týden ve vysokoškoláckém fotbalovém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak zobrazit mezinárodní vesmírnou stanici. Mezinárodní vesmírnou stanici obíhající stovky mil nad Zemí obývají astronauti z více zemí, kteří na palubě žijí měsíce v kuse. Vesmírná stanice je často ...