Jak sledovat fotbal Yale vs Princeton onlineGetty

Fotbalové mužstvo Princeton Tigers bude v sobotu hostit Yale Bulldogs na stadionu Princeton.
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak se dívat na Yale vs Princeton

Hra (čas zahájení ve 13:00 ET) nebude nikde v televizi, ale můžete jej sledovat živě na ESPN+Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí většiny fotbalových zápasů Ivy League v této sezóně, plus další školní fotbal a živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný) vše za 4,99 $ za měsíc.Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Yale vs Princeton živě na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.
Náhled Yale vs Princeton

Yale minulý týden odstřelil Medvědy hnědé 59–35. Bulldogs ovládli druhou polovinu poté, co vstoupili do rozchodu v polovině 24-21 na jediný tým Ivy League bez vítězství na konferenci.Do poločasu jsme vstoupili v domnění, že jsme ve všech třech fázích odehráli nízký standardní poločas, řekl hlavní trenér Yale Tony Reno. Yale Daily News . Chyběly nám branky z branky, nedávali jsme góly v červené zóně, umožňovali jsme otevřené přihrávky. Přesto jsme vešli do šatny znovu zaměřeni a já jsem řekl: „Lidi, musíme se vrátit ven a hrát podle našeho standardu fotbalu.“ Jejich následná odpověď byla přesně to, co jsem věděl, že se stane.

Bulldogs senior quarterback Kurt Rawlings šel 15 z 30 na 360 yardů a 5 přistání. Všechny tyto bodovací přihrávky kromě jednoho putovaly do vrcholového týmu JP Shohfiho, který za 166 yardů celkem chytil 10.

Juniorský běžec Zane Dudek provedl 21krát 216 yardů a skóre a přidal dvojici úlovků na 78 yardů.

Ofenzíva odváděla celý den opravdu dobrou práci při vytváření spousty obrovských děr, což hodně otevřelo naši běžeckou hru, řekl Shohfi podle Yale Daily News. I kvůli tomu jsme měli spoustu příležitostí v rozehrávce.

Tygři před týdnem padli do Dartmouthu Big Green 27-10 na stadionu Yankee, čímž si odtrhli sérii 17 výher. Princeton, úřadující šampion Ivy League, neprohrál od roku 2017.

základní pravidla tenisu

Kredit Dartmouthu, hráli lépe než my, řekl hlavní trenér Princetonu Bob Surace The Daily Princetonian . Musíte na ně být tak přesní, a my očividně ne. Je jim ctí, že vás přinutili být tak přesní.

Dodal: Je to těžké, někteří kluci v té šatně, prváci a druháci, nikdy neprohráli. Znamením pro tento tým bude, jak budeme v úterý cvičit.

Starší rozehrávač Kevin Davidson dokončil 26 ze 43 přihrávek na 210 yardů, přistání a dvojici zachycení. Byla to první hra s vícenásobným výběrem v jeho kariéře.

Věděli jsme, že přišli dovnitř, měli nějaké velké, silné kluky, řekl Davidson podle The Daily Princetonian. Ukázali to v průběhu hry. Když přinesou jen čtyři, v poli není mnoho věcí, ke kterým se můžete dostat, když cítíte horko.

Zbývají dvě hry pro každý tým Ivy League, Dartmouth je jedinou stranou, která v konferenčním hraní zatím nespadla. Princeton a Yale, oba 4: 1, jsou jedinými dalšími čety s vítěznými rekordy.


Populární Problémy

Roger Federer získal v Kanadě dva tituly, ale co třeba Rafael Nadal a Novak Djokovic?

Tsonga do poslední osmičky poté, co Gasquet odejde do penze, bolí

Jak zjistit velikost slunečních brýlí. Najít perfektní sluneční brýle může být těžké, ale nebojte se! Pokud provedete správná měření a zvolíte materiál rámu a objektivu moudře, neměli byste mít problém najít správný pár ...

Madison Keys otevírá svoji obhajobu titulu na turnaji Western & Southern Open proti formovanému Ons Jabeur. Obě ženy se nikdy předtím na turné nehrály.

Třetí nasazená dvojice Leander Paes a Radek Stepanek porazila ve svém druhém zápase skupiny A španělskou dvojici Marcel Granollers a Marc Lopez 7-5 6: 4, aby se kvalifikovala do semifinále finále světového turné Barclays ATP. Bylo to sudé f.

Ben Rothenberg, Marion Bartoli a Noah Rubin nedávno vyhodnotili šance Rogera Federera na vítězství v Slamu v roce 2021. Z těchto tří je Rothenberg jediný, kdo si myslí, že Federer má větší šanci vyhrát další Slam než Serena Williamsová.