Jak se dívat na Haunting in the Heartland online bez kabelu

Straší v Heartlandu

Youtube Straší v Heartlandu s hostitelem Stevem Shippym.Haunting In the Heartland má premiéru dnes večer, 21. února, ve 22 hodin. ET na Travel Channel. Sledujte, jak hostitel Steve Shippy, odborník na paranormální události, zkoumá dívčí dům v Merrillu v Michiganu a historii města, aby odhalil zlé spojení s dívčiným domovem.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat jeho živý přenos Straší v Heartlandu na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Travel Channel je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete na Philo, a pak můžete sledovat Straší v Heartlandu žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

Travel Channel je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos z Straší v Heartlandu na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat pořady až tři dny po jejich vysílání (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

Hulu s živou televizí

Travel Channel je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos z Straší v Heartlandu na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody Straší v Heartlandu k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „Haunting in the Heartland“Hrát si

Proč je tento rapper nyní lovcem duchů Známý na jevišti jako Prozak, rapper Steve Shippy cestoval po zemi se svou hudbou po celá léta. Jeho strašidelné a osobní texty přiměly lidi křičet. Ale teď nutí lidi skákat z jiného důvodu. Přešel z umělce záznamu na vyšetřovatele paranormálních jevů. Poté, co Steve odhalil nadpřirozeno ve svém rodném městě Saginaw v Michiganu, zamířil… 2020-02-17T15: 39: 44 000Z

Vyšetřovatel paranormálních jevů a dokumentarista Steve Shippy, který vyrostl ve strašidelném domě, je na misi odhalit zlé síly v malých městech po celé zemi. S pomocí místních očitých svědků, historických záznamů a vlastních vyšetřování Shippy doufá, že přinese mír životu a konečné řešení těchto příběhů, podle Travel Channel .

Oblast srdce je centrem USA, Shippy řekne Travel Channel . Duchové srdce jsou silní a odolní, stejně jako živí, kteří obývají tuto část země. Zdá se, že tyto silné emoce, sužované ekonomickými těžkostmi, neúspěšnými osadami a ztracenými příležitostmi, nasycují samotnou půdu jako vodivý a zlověstný zbytek.

Když přijde na rozhodnutí, komu pomůže rozptýlit zlé duchy, Shippy řekne Travel Channel „Nejdůležitějším prvkem pro mě je pomoc rodinám, které žijí ve strachu a cítí se ve svých domovech nebezpečné. Není nic horšího, než se cítit vyděšeně a zranitelně na jednom místě, kde byste se měli cítit nejbezpečněji. Když jsem vyrostl ve strašidelném domě, dokážu se až příliš dobře ztotožnit s jejich hrůzou.

Každý příběh je vyprávěn prostřednictvím účtů očitých svědků, městských archivů, návštěv historických památek a Shipanina paranormálního souboru nástrojů. Pomáhá nakreslit obraz ducha města a navrhuje s ním mírové řešení, informoval Broadway World . Existuje šest hodinových epizod, ve kterých Shippy navštíví nové město Heartland, aby konfrontoval entitu a přinesl lidem uzavření.

Informoval o tom server Broadway World že tato sezóna poskytuje opravdové vyšetřovací uzavření tajemství paranormálních jevů nalezených v Malvernu, Iowě (pop. 7,621), Atchison, Kansas (pop. 10,636), Hebron, Kentucky (pop. 5,929), Merrill, Michigan (pop. 735) , Holly Springs, Mississippi (pop. 7,621) a Greeneville, Tennessee (pop. 15,062).

V premiéře se Shippy vydává do Merrillu v Michiganu, aby se postavila zlému duchu obývajícímu město od 19. století. V létě 1974 vpadla zlá síla do rodinné farmy, což mělo za následek vyšetřování místní a státní policie a hasičů a FBI. Spontánní požár vyhnal členy rodiny z domu, který si postavili ručně. Setkání pokračovala až do dneška, necelou míli odtud se další rodina bojí o jejich bezpečí. Shippy spojila své síly s místními úřady a historiky a odkrývá město zpustošené epidemií neštovic a tragickými požáry a dalším strašidlem, říká Discovery .

Informuje o tom korporátní web Discovery Shippy začal dokumentovat svou práci na filmu a do dnešního dne vytvořil a režíroval 10 celovečerních dokumentů (všechny dostupné na Amazon Prime), včetně Haunting na Hamilton Street, A Haunting on Dice Road a A Haunting on Brockway Street, kde vyšetřuje strašidelná místa, aby odhalila pravdu, a doufejme, že způsobí uzavření pro obyvatele malých měst, jako je on.

Shippy je také nezávislý rapper známější pod uměleckým jménem, Prozak . Jako národní umělec nahrávky více než 15 let se jeho hudba dostala na billboardové žebříčky více než 200krát, přičemž jeho nejpozoruhodnější album Paranormal bylo více než 100krát samotné. I jeho hudební kariéra je inspirována jeho dětskou snahou vyřešit rovnici toho, co je na druhé straně údolí smrtelnosti.


Populární Problémy

Jak se zbavit gekonů obecných. Máte doma malé, nechtěné, gekončí hosty? Jedním znakem je jejich černohnědý trus s bílou špičkou. Ještě jasnějším znakem je, když uvidíte, jak se někdo plazí po zdi! Ačkoli spojenec proti ...

Jak zabít vosu. Vosy jsou běžní a frustrující škůdci. Protože někteří lidé jsou často alergičtí na vosy, mohou být také docela nebezpeční, pokud se usadí ve vašem prostoru. Ať už se chcete zbavit zatoulané jediné vosy nebo ...

Zde je návod, jak můžete online sledovat hru The Voice 18. série, 6. epizoda. Nové epizody se vysílají v pondělí večer ve 20 hodin. ET/19:00 CT na NBC.

Navzdory tomu, že v sobotu vypadl z Wimbledonu, poskytl Gael Monfils díky ohromujícímu 360 vítězovi jeden z vrcholů dne.

Jak udělat francouzský toast bez mléka. Francouzský toast je oblíbená snídaně, která se připravuje z vajec, mléka a chleba. Pokud trpíte nesnášenlivostí laktózy nebo jste vegan, standardní recept vám nemusí vyhovovat. Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak ...

Průvodce, jak sledovat živý přenos Michigan vs Texas Tech v turnaji Sweet 16 turnaje NCAA 2018-19.