Jak sledovat minisérii „Washington“ z historie bez kabelu

Washingtonská minisérie v Channel History

Kanál historiePrávě včas na Den prezidentů 2020 uvádí Historie premiéru akce na tři noci s názvem Washington “, jehož cílem je zbavit se bronzového a mramorovaného obrazu prvního amerického prezidenta. Bude vysílat po sobě jdoucí noci od neděle 16. února do úterý 18. února ve 20 hodin. ET/PT o historii.Pokud nemáte kabel, můžete se podívat na Washington minisérie žijí ve svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení a vysílají se na vyžádání poté prostřednictvím jedné z následujících předplatných služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

History Channel je jedním z 58 živých televizních kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Washington žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrávat pořady a epizody, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

History Channel je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Washington na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů a epizod až tři dny poté, co odvysílají (a někdy i déle), i když je nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

Kanál historie je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos z Washington na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která obsahuje nové epizody a speciální nabídky, které jsou k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled minisérie „Washington“Hrát si

Washington: Oficiální upoutávka | Tři noci, minisérie, premiéry 16. února @ 8/7c | Dějiny Šest hodin trvající a tři noci trvající minisérie HISTORY Washington odstartuje bronzový a mramorovaný obraz prvního amerického prezidenta a přivede k životu muže, jehož jméno je všem známé, ale jehož epický příběh chápe jen málokdo. Vypráví oceněný herec Emmy Jeff Daniels (The Newsroom, Godless) a výkonný producent světoznámého prezidentského… 2020-01-18T16: 04: 52 000Z

Tato třídílná minisérie je výkonným producentem světově proslulé prezidentské historičky Doris Kearns Goodwinové, která je autorkou knih o Lyndonovi Johnsonovi, rodině Kennedyových, Franklinovi a Eleanor Rooseveltových, Abrahamovi Lincolnovi, Theodore Rooseveltovi, Williamovi Howardovi Taftovi a která získala ocenění Pulitzer Price. a mediální pokrytí prezidentských kampaní od roku 1896 do roku 2000.

Nyní spolupracuje s historií, aby divákům přinesla historický pohled na George Washingtona. Tisková zpráva k sérii říká, že show prozkoumá celý oblouk jeho cesty a spojí dramatické živé akční sekvence, úryvky z Washingtonových dopisů a postřehy ze seznamu významných odborníků, historiků a vědců, aby vyprávěli velmi osobní příběh o evoluce jednoho z nejikoničtějších vůdců historie.

Minisérie bude zkoumat Washingtonovu transformaci z mladého muže, který se chce stát vojenským důstojníkem, v odhodlaného revolucionáře, který vedl armádu hadříků proti Britskému impériu. Nakonec by se Washington stal neochotným vůdcem rodícího se nového národa a položil základ pro jeho případný vznik jako největší světové supervelmoci.

Washingtonská minisérie o historii

Kanál historie

Minisérii vypráví oceněný herec Emmy Jeff Daniels a nabízí rozhovory s prezidentem Billem Clintonem, bývalým ministrem zahraničí Colinem Powellem a významnými historiky, včetně Josepha J. Ellise, Annette Gordon-Reedové, Jona Meachama a Alana Taylora. Nicholas Rowe, který nedávno hrál na sekretářce Winstona Churchilla Jock Colville Koruna , hraje minisérii jako Washington.

Jako prezidentský historik jsem měl tu čest „žít“ s některými z nejlepších vůdců našeho národa, protože jsem se snažil, aby byli lidští a přístupní, abychom se skutečně mohli vidět na jejich místech a učit se z trajektorie jejich vedení. Představte si, jak jsem byl nadšený z možnosti vrátit se na začátek k Georgovi Washingtonovi, muži, který svou odvahou, schopností růst, učit se z chyb a obklopovat se silnými vůdci vytvořil šablonu pro prezidentskou dokonalost. Doufám, že diváci budou jeho životem a příběhem uchváceni stejně jako já, uvedl Goodwin v prohlášení.

Výkonný viceprezident a generální ředitel historie Eli Lehrer dodal: Naše publikum se daří získávat znalosti o legendárních vůdcích, kteří ovlivnili strukturu naší společnosti, a historie nadále investuje do prémiového obsahu, aby mohla vyprávět tyto strhující příběhy. Přes tři noci, Washington nabídne divákům trojrozměrný pohled na revolučního vůdce, který se vyvíjí od vojáka přes velitele až po vítěze a prvního amerického prezidenta.

Washington vysílá svých šest hodin po tři noci: v neděli 16. února, v pondělí 17. února a v úterý 18. února od 20 hodin do 10 hodin ET/PT o historii.


Populární Problémy

Může Federer projet kolem 25letého Francouze, nebo Pouille omráčí švýcarského maestra?

UFC 240 vypadá jako událost, kterou musíte sledovat. Zde je návod, jak koupit PPV a sledovat jej na televizi, telefonu, počítači, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení.

Basketbal UMass, který má začátek 4: 0, čeká ve středu test proti oblíbenému jezdci MAAC. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas zápasů Minnesota vs Iowa online bez kabelu. Hawkeyes, sedící 11: 0, jsou jedničkou v zemi.

„Astronauti“, nová televizní show na Nickelodeonu, má premiéru v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat epizody streamované online zdarma, pokud nemáte kabel.

Váš průvodce sledováním Lizzie McGuire online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.