Jak se dívat na předsezónní hru Eagles vs Jaguars online bez kabelu

Gettykolik her v sadě v tenise

Jacksonville Jaguars bude ve čtvrtek hostit Philadelphii Eagles v předsezónním náklonu na TIAA Bank Field.

Výkop je v 19 hodin ET. Zde je přehled toho, jak sledovat Eagles vs Jaguars online bez kabelu, přičemž možnosti přímého přenosu závisí na tom, kde bydlíte:Pokud je hra na vašem trhu

Nejprve budete chtít vědět, na jakém kanálu je hra. Je to na NBC ve Philadelphii a Fox v Jacksonville , a to bude buď na ABC, NBC, CBS, Fox, CW nebo MyTV v jiných městech.

Pokud pak nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos jednoho, některých nebo všech těchto kanálů (na vybraných trzích) na počítači, telefonu, Roku, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících živých přenosů -Služby streamování televize:

Fanoušci ve Philadelphii, Jacksonville a dalších vybraných trzích: FuboTVFox, CBS, NBC a CW (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ) patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Eagles vs Jaguars na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.jasný badminton

Fanoušci z Philadelphie, Jacksonville a dalších vybraných trhů: PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox, NBC, CBS, ABC a MyTV (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Eagles vs Jaguars na vašem počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4), nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Fanoušci ve Philadelphii, Jacksonville a na dalších vybraných trzích: Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ABC, Fox, NBC, CBS a CW (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Eagles vs Jaguars na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

těsná tenisová sukně

Pokud je hra mimo váš trh

Každou předsezónní hru NFL mimo trh můžete sledovat online prostřednictvím NFL Game Pass , který za sezónu stojí 99,99 $ (nebo můžete zaplatit čtyři splátky po 29,99 $).

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi NFL Game Pass právě zde , a pokud je hra mimo váš trh, můžete Eagles vs Jaguars sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou předsezónní, pravidelnou a postseonovou hru NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

jak sledovat ufc na firestick jailbroken

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN , a poté můžete sledovat živý přenos Eagles vs Jaguars a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Eagles vs Jaguars

Poté, co na postranní čáře začínal quarterback Carson Wentz-v zájmu jeho zachování v základní části-Eagles prohráli s Titány 27: 10 při jejich předsezónním debutu.

Nate Sudfeld měl start pod středem, ale poté, co odešel 10 z 18 na 177 yardů a přistání, pravostranný rozehrávač vystoupil se zlomeným levým zápěstím, což bylo zranění způsobené zásahem obranného nářadí Titans Isaiahem Fordem.

Očividně jsme vděční za to, že dostal čas, který měl v noci na zápas, řekl v sobotu hlavní trenér Doug Pederson. PhiladelphiaEagles.com . Myslel jsem si, že udělal pár skvělých věcí, ukázal velkou vyrovnanost, pár skvělých hodů. Bylo několik věcí, které jsme viděli na filmu a které ho budeme moci trénovat dnes odpoledne, když budeme sledovat kazetu s hráči. Cítil se dobře. Je nešťastné, že se zranil. Zjevně vynechám zbytek výcvikového tábora. Ale je to skvělá příležitost jak pro Codyho [Kesslera], tak pro Claytona [Thorsona], aby nyní skutečně přijali příležitost, kterou mají před sebou.

Pětadvacetiletý Sudfeld se v pátek podrobil operaci.

Podle PhiladelphiaEagles.com se cítím skvěle. Včera proběhla operace skvěle. Jsem opravdu vděčný za službu a za to, že odvedli tak dobrou práci a že mě dostali tak rychle. Pokud jde o časový rozvrh, snažím se dostat zpět co nejdříve, ale nikdy předtím jsem si nezlomil kost, takže se snažím poslouchat lékaře a doufám, že se vrátím opravdu brzy.

Kessler, který vstupuje do své čtvrté sezóny NFL, má za sebou 12 startů a pět úlevových vystoupení, dokončil 224 z 349 přihrávek (64,2 procenta) na 2215 yardů, osm přistání a pět zachycení. Eagles draftovali Thorsona v pátém kole letošního draftu.

Jaguáři padli 29: 0 k Baltimore Ravens v jejich předsezónním otvíráku.

Tým si ponechal nově podepsaného quarterbacka Nicka Folese na postranní čáře a ponechal to na šestém kole 2019, Gardner Minshew a draftees pro rok 2018 Alex McGough a Tanner Lee.

možné tenisové skóre po dvojce

Trio vzalo čtyři pytle a vyrazilo 10 z 25 na 44 yardů.

Hlavní trenér Doug Marrone byl povzbuzen výkonem druhého ročníku profesionála Tavena Bryana, obranného nářadí zvoleného v prvním kole v roce 2018.

Podle Marrone odvedl pěknou práci, jak se dostat z míče Jaguars.com . Odvedl bloky dobře. Byl v zadním poli. Bylo to opravdu vzrušující a skutečné zlepšení, které jsme tlačili, tlačili, tlačili a teď to můžete vidět.

Bryan v loňské sezóně odehrál jeden start a objevil se ve všech 16 zápasech Jaguars, přičemž zaznamenal tři nájezdy za prohru a pytel.

Máme hlad jako trenéři, řekl Marrone na Jaguars.com. Jako hráč má hlad, protože opravdu cítíme, že tento týden můžeme udělat další krok, příští týden další krok a teď najednou máme kluka, který nám bude v neděli hrát. To bylo vzrušující.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Overeem vs Oleinik a všechny boje na kartě UFC Petrohrad online.

Lesia Tsurenko se ve finále Mexican Open utká se Stefanie Voegeleovou poté, co uvidí Darii Gavrilovou.

Jak vyrobit prskavou bombu. Prskavky mohou být zábavný a bezpečný způsob, jak oslavit narozeniny, svátky a zvláštní příležitosti. Když jsou svázané a osvětlené dohromady, můžete vytvořit prskavou bombu. Prskavé bomby mohou explodovat a mohou způsobit velmi velké ...

Předsezonní show Zion Williamson pokračuje v pátek, protože Pelikáni přebírají jazz. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Pokud sázíte na sportovní události, musíte být schopni přečíst kurzy a pochopit, co znamenají. Kromě toho musíte rychle vypočítat potenciální výhry pro různé sázky, zvláště pokud se v průběhu události mění šance ....

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat dnešní předsezónní hru Dolphins vs Bears online, v závislosti na tom, na jakém trhu jste.