Jak sledovat HSBC Sydney Sevens 2019 online v USA

GettyTýden poté, co je Fidži podruhé za sebou vyhrálo turnajové vítězství, se střetli s týmem USA na vrcholu žebříčku HSBC World Rugby Sevens 2018-19, týmy odjíždějí do Austrálie na Sydney Sevens. Ve Spojených státech začíná turnaj v pátek v 17 hodin. ET, čtvrtfinále začíná v sobotu v 18:40. ET a finále poháru je v neděli brzy ráno v 4:55 ET.

Přestože turnaj nebude vysílán v televizi nikde v USA, stále můžete sledujte živé přenosy z každého zápasu na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek sportovních akcí, včetně každé etapy HSBC World Rugby Sevens Series.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos celého turnaje Sydney Sevens na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled HSBC Sydney Sevens 2019

Minulý týden to byl na Novém Zélandu opět dominantní pořad z Fidži. Trojnásobní šampióni World Rugby Series se postarali o obchod s výhrami nad Walesem, Argentinou a Austrálií během hry v kulečníku, ale pak to opravdu zapnuli během vyřazovacích fází. Oni out-zaznamenal Kanadu, Jižní Afriku a USA kombinovaným skóre 100-14, který zahrnoval 38-0 shellacking Američanů ve finále poháru.

Vilimoni Botitu z@fijirugbybyl minulý víkend mimo tento svět. Byl tvůj@DHLRugbyDopadový hráč pro Hamiltona. Jak půjde na#Sydney7s?#DHLImpactPlayer #DHLRugby pic.twitter.com/sTfHMGKwlx- World Rugby Sevens (@WorldRugby7s)28. ledna 2019

Během prvních tří etap Světové série Fidži prohrálo jen jeden zápas - který přišel do rukou týmu USA ve čtvrtfinále v Dubaji. Vymstili si odvetu vítězstvím nad Američany v každém z posledních dvou turnajových finále a nyní nasbírali 588 celkových bodů, což je o 153 více než další tým s nejvyšším skóre na Novém Zélandu.

Tým Garetha Babera nyní vypadá nezastavitelně, ale stále je na prvním místě se Spojenými státy, které nyní ve třech turnajích dosáhly tří umístění na druhém místě. Přesto, i když to byl pro Američany velmi úspěšný začátek, přesto se snaží o další.Jsme nadšeni víkendem a hrajeme dobře, řekla kapitánka Madison Hughesová . Minulý víkend v Hamiltonu jsme samozřejmě skončili opět druzí. Je skvělé postoupit do finále, ale v určité fázi chceme udělat další krok k vítězství. Jsme optimističtí, tvrdě jsme pracovali a zklamala nás jen naše forma ve finále. Z minulého víkendu jsme vyšli přiměřeně bez úhony. Ztratili jsme Perryho Bakera kvůli zranění, ale zbytek týmu je v pořádku.

USA a Fidži mají shodně 57 bodů, zatímco Nový Zéland je těsně za 54. Pod touto trojicí je závod o důležité čtvrté místo (čtyři nejlepší týmy se kvalifikují na letní olympijské hry 2020) trochu přeplněný, Jižní Afrika na 44 bodech, Anglie na 38, Austrálie na 35 a Skotsko na 33.

Australané budou doufat, že tento víkend využijí svůj domácí turnaj ke zdolání těchto pozic. Loni před domácím publikem vyhrály mužské i ženské týmy, které budou doufat v podobný úspěch v roce 2019.

Odpočítáváme dny do Sydney Sevens, protože je to náš domácí turnaj, řekl kapitán Sharni Williams. Dobře jsme trénovali a jsme připraveni vyrazit na zem. V loňském roce byl dav úžasný a letos očekáváme velkou podporu, což je velká pomoc, zvláště když jde do tuhého. Je to to jedno procento, které může znamenat rozdíl.


Populární Problémy

Otevření USA se blíží ke konci a možná jste si všimli několika krásných tváří v hráčově lóži spolu s trenérským štábem. Zde je seznam 20 nejkrásnějších tenisových WAG (manželek a/nebo přítelkyň). Ale než půjdete dál, upozorňuji vás na to.

Kaštany jsou sladké, zemité pochoutky pěstované v Asii, Evropě a Americe. Ačkoli můžete jíst některé kmeny syrové, vaření vašich kaštanů přinese bohaté chutě, se kterými je většina lidí spojuje. Uchopte hrst kaštanů. Pět...

Když se cítíte na dně, může být opravdu těžké mít pocit, že se věci někdy zlepší - ale povede se. Každý někdy dostane blues, takže nebuďte na sebe příliš tvrdí, abyste se cítili smutní, naštvaní, osamělí nebo v depresi. Zda...

Pohled na pět nenasazených hráčů, kteří by mohli na letošním US Open způsobit nějaké škody. Dav oblíbeného Nicka Kyrgiose je v tomto seznamu, přestože má v New Yorku špatný rekord.

Andrey Rublev se utká s Danem Evansem v jeho úvodním zápase na Western & Southern Open. Rublev hrál Evanse ve svém posledním soutěžním zápase na turné před přestávkou COVID-19.