Jak se dívat na první test Indie vs Jižní Afrika online v USAGettytenisky nike store

Indický národní kriketový tým bude hostit tým Jižní Afriky na kriketovém stadionu dr. Y. S. Rajasekhara Reddy ACA – VDCA ve Vishakhapatnamu v prvním ze tří testovacích zápasů.Ve Spojených státech začne zápas v úterý večer ve 23:50. ET. V televizi to nebude nikde v USA, ale můžete zápas sledovat živě přímo zde na ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí celého turné po Indii po Jižní Africe, plus desítky dalších živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah za 4,99 $ měsíčně.Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Indie vs Jižní Afrika na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled prvního testu Indie vs Jižní Afrika

Ve finále série T20 po 22. září porazila Proteas Indii o devět branek, aby rozdělila třízápasový set. První zápas byl vybledlý a Muži v modrém si druhý připsali sedmi brankami.Kapitán Men in Blue Virat Kohli se stal prvním kapitánem v sedmi ODI na stadionu M. Chinnaswamy v Bengaluru, který zvolil pálkování jako první v rozhodujícím sérii. Protea pronásledovali 134 indických hráčů a zbývalo 3,1 přestupu.Po porážce Kohli řekl, že tato strategie sloužila jako součást přípravy týmu na příští rok mistrovství světa T20.

Ano, chtěli jsme dosáhnout velkého skóre, a proto jsme podle něj nejprve odpálili ESPNcricinfo . V minulosti jsme v určitých hrách v kriketu T20 nejprve odpalovali krátkým odpalováním 20–30 běhů. To nás stálo hru. Takže myšlenka, jak jsem řekl při hodu, byla znovu: vyjít z naší komfortní zóny a poté se pokusit získat to velké skóre, protože pálíme do č. 9. Ale rychle jsme si uvědomili, že nám hřiště nedovolilo udržet dělat to.Dodal: Nic není samozřejmostí ani zárukou, než začnete hrát. Myslím si, že pokud jsme jako tým ochotni se mnohem více dostat ze svých komfortních zón, pak budeme nadšeni tím, co se stane při losování. Proto máme lidi, kteří pálí do devíti. Pokud to neuděláte a nezačnete riskovat, budete vždy někde tlačeni na někoho jiného. Chceme se ujistit, že všechny tyto věci vyžehlíme, než se vydáme na mistrovství světa.Jižní Afrika nehrála testovací kriket, protože v únoru upustili pár na Srí Lanku na St. George’s Oval. Od té doby ztratili Hashima Amlu a Dale Steyna do důchodu.

Pozornost bude na mnoha velkých hráčích, aby učinili prohlášení, uvedl rychlý nadhazovač z Jižní Afriky Vernon Philander. oficiální webové stránky ICC . Naším úkolem je přijít sem a dát první úder, protože se od Indie očividně očekává, že si povede. Jsme známí jako tým, který začíná pomalu, takže tentokrát musíme začít dobře. Na hráče je vyvíjen velký tlak [ale pak] je to mezinárodní kriket a chcete to tak udržet.

Jsme očividně připraveni udělat dobře. Když se nám bude dařit, dodá vám to větší jistotu a já si tuto důvěru vezmu s sebou. Byla to pro mě dlouhá zima a cítím se opravdu dobře.


Populární Problémy

Vzhledem ke svým nižším nákladům a trvanlivosti jsou syntetické izolované bundy oblíbenou alternativou k péřovým bundám. I když se obecně snáze udržují, syntetické izolované bundy také vyžadují pečlivé zacházení při čištění ...

Pokud se chcete oblékat sportovně, potřebujete jen pár základních věcí. Atletické vybavení, jako jsou tepláky, šortky do tělocvičny a tréninkové košile, můžete nosit společně nebo je spárovat s jinými věcmi, jako jsou džíny a tanky. Vyberte si oblečení s atletickou inspirací ...

Jak se zbavit tmavých loktů. Expozice slunci a nahromadění odumřelých kožních buněk může způsobit, že kůže na loktech bude vypadat tmavší než kůže na zbytku těla. Pokud vám to v letních měsících vadí, nebo jste v rozpacích ...

Rafael Nadal byl na přijímacím konci nějakého nechutného hekání diváka během svého zápasu druhého kola na Australian Open 2021.