Jak se dívat na první test Indie vs Jižní Afrika online v USAGetty

jak dlouho léčit tenisový loket

Indický národní kriketový tým bude hostit tým Jižní Afriky na kriketovém stadionu dr. Y. S. Rajasekhara Reddy ACA – VDCA ve Vishakhapatnamu v prvním ze tří testovacích zápasů.

Ve Spojených státech začne zápas v úterý večer ve 23:50. ET. V televizi to nebude nikde v USA, ale můžete zápas sledovat živě přímo zde na ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí celého turné po Indii po Jižní Africe, plus desítky dalších živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Indie vs Jižní Afrika na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled prvního testu Indie vs Jižní Afrika

Ve finále série T20 po 22. září porazila Proteas Indii o devět branek, aby rozdělila třízápasový set. První zápas byl vybledlý a Muži v modrém si druhý připsali sedmi brankami.

Kapitán Men in Blue Virat Kohli se stal prvním kapitánem v sedmi ODI na stadionu M. Chinnaswamy v Bengaluru, který zvolil pálkování jako první v rozhodujícím sérii. Protea pronásledovali 134 indických hráčů a zbývalo 3,1 přestupu.

Po porážce Kohli řekl, že tato strategie sloužila jako součást přípravy týmu na příští rok mistrovství světa T20.

Ano, chtěli jsme dosáhnout velkého skóre, a proto jsme podle něj nejprve odpálili ESPNcricinfo . V minulosti jsme v určitých hrách v kriketu T20 nejprve odpalovali krátkým odpalováním 20–30 běhů. To nás stálo hru. Takže myšlenka, jak jsem řekl při hodu, byla znovu: vyjít z naší komfortní zóny a poté se pokusit získat to velké skóre, protože pálíme do č. 9. Ale rychle jsme si uvědomili, že nám hřiště nedovolilo udržet dělat to.

Dodal: Nic není samozřejmostí ani zárukou, než začnete hrát. Myslím si, že pokud jsme jako tým ochotni se mnohem více dostat ze svých komfortních zón, pak budeme nadšeni tím, co se stane při losování. Proto máme lidi, kteří pálí do devíti. Pokud to neuděláte a nezačnete riskovat, budete vždy někde tlačeni na někoho jiného. Chceme se ujistit, že všechny tyto věci vyžehlíme, než se vydáme na mistrovství světa.

Jižní Afrika nehrála testovací kriket, protože v únoru upustili pár na Srí Lanku na St. George’s Oval. Od té doby ztratili Hashima Amlu a Dale Steyna do důchodu.

Pozornost bude na mnoha velkých hráčích, aby učinili prohlášení, uvedl rychlý nadhazovač z Jižní Afriky Vernon Philander. oficiální webové stránky ICC . Naším úkolem je přijít sem a dát první úder, protože se od Indie očividně očekává, že si povede. Jsme známí jako tým, který začíná pomalu, takže tentokrát musíme začít dobře. Na hráče je vyvíjen velký tlak [ale pak] je to mezinárodní kriket a chcete to tak udržet.

Jsme očividně připraveni udělat dobře. Když se nám bude dařit, dodá vám to větší jistotu a já si tuto důvěru vezmu s sebou. Byla to pro mě dlouhá zima a cítím se opravdu dobře.


Populární Problémy

Bez ohledu na to, jaké máte zkušenosti s jízdou na koni, zvládnutí klusu v sedě se může na první pohled zdát skličující. Rozvoj rovnováhy, síly jádra a správné formy jsou klíčem k skvělé jízdě v sedě, takže vše, co musíte udělat, je dostat se ven ...

Jak si vyrobit banánové smoothie. Banánové smoothies dělají vynikající snídani, polední občerstvení a kocovinu. Protože se banány tak dobře mísí s jinými příchutěmi, je snadné vytvořit smoothie, které uspokojí vaše konkrétní chutě. Můžete si udělat ...

Španěl Rafael Nadal byl ponechán optimistický, přestože utrpěl ztrátu na Kooyong Classic.

'Squidbillies' se vrací pro sezónu 12 v neděli večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online bez kabelu.

Je čas na největší venkovní koktejlovou párty na světě 2020, protože v sobotu se setkají Florida a Georgia. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos.

V tento den v roce 2006 Andre Agassi oznámil svůj odchod z profesionálního tenisu.