Jak se dívat na minisérii HBO „Vyšetřování“ online zdarma

HBO Vyšetřování na HBODo televize přichází nový seriál se skutečným zločinem Vyšetřování , minisérie založená na skutečné vraždě novinářky Kim Wallové. Premiéru má v pondělí 1. února ve 22 hodin. ET/PT na HBO.

Pokud nemáte HBO a využili jste bezplatnou zkušební verzi HBO Max, můžete sledovat další způsoby Vyšetřování streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání na kanálu Prime HBO . Amazon Prime i kanál HBO si můžete zdarma vyzkoušet pomocí bezplatné zkušební verze přímo zde:

Sledujte HBO na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime HBO, můžeš se dívat Vyšetřování živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


Sledujte HBO na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplňku HBO:

Bezplatná zkušební verze HuluDuke vs unc live stream zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Vyšetřování živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled „vyšetřování“Hrát si

Vyšetřování: Oficiální upoutávka | HBO Vyneste pravdu na povrch. Vyšetřování streamuje 1. února na HBO Max. #HBO #TheInvestigation Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 Na základě skutečného vyšetřování vraždy mladé švédské novinářky Kim Wall v roce 2017, které se dostalo na titulní stránky celého světa jako případ ponorky, tato omezená dramatická série sleduje tým… 2021-01-04T18: 01: 22Z

V srpnu 2017 šla švédská novinářka Kim Wallová udělat rozhovor s dánským podnikatelem Peterem Madsenem na jeho ponorce UC3 Nautilus. Následující ráno zmizel Wall, ponorka se potopila a Madsen byl zachráněn z Koge Bay a zatčen.

Asi o 10 dní později se Wallův trup vyplavil na břeh a našel jej cyklista. Utrpěl mnoho bodných ran. Jak dny plynuly, našli policejní potápěči další části těla potopené ve vodě.

Vyšetřování Wallovy smrti je těžištěm nové série skutečného zločinu HBO Vyšetřování . Soren Malling hraje hlavního detektiva, který případ vyšetřoval, Jens Moller Jensen. Tobias Lindholm, spisovatel/režisér/výkonný producent seriálu, řekl HBO v Q & A (prostřednictvím tiskové zprávy), že rozhovor s Jensenem v reálném životě vedl k jeho přístupu k vyprávění příběhu, který vidí spíše jako skutečné vyšetřování než skutečný zločin.

Rozhovor s Jensem mě přivedl k myšlence natočit naturalistické procedurální drama. Rozhodl jsem se tedy, že příběh o zmizelé ponorce začneme poprvé, když o tom Jens slyšel, což bylo první ráno v rádiu. … Logika byla: „Pojďme se na to podívat z Jensovy perspektivy. A to mě přivedlo k pokusu analyzovat, co žánr velí, řekl Lindholm.

Pokračoval: Za posledních deset let přišel nový žánr, který dostal fascinující název „skutečný zločin“ a já jsem si uvědomil, že skutečný zločin ve své podstatě je zločinem posedlý, je to „skutečný zločin“. „Říkal jsem si tedy,„ co kdybychom vymysleli nový žánr nazvaný „skutečné vyšetřování?“ Kde vlastně o zločinu tolik nemluvíme, ale mluvíme o vyšetřování a jdeme na to, co to je. … Uvědomil jsem si, že tudy cesta vede - místo snahy znovu cokoli obnovit, místo fascinace samotným zločinem, bylo soustředit se na vyšetřování. A proto název, Vyšetřování . Je to trochu suché, ale chtěl jsem být upřímný, tady nejde o případ ponorky, ale o to Vyšetřování .

Lindholm také řekl, že je pro něj důležité, aby byl Wall zapamatován jako reportér při úkolu, ne jako nějaká anonymní ženská oběť.

Normálně by tyto příběhy měly anonymní ženskou oběť mužského sexuálního predátora - ten příběh jsme už slyšeli tolikrát předtím - ale Kim byla novinářka a při své práci zemřela a myslím, že to bylo nutné, abychom to dostali ven. Tento příběh nebyl uveden v dánském a mezinárodním tisku. Tisk byl mnohem více posedlý pachatelem, jako vždy kriminální žánr. A nechtěl jsem to klišé reprodukovat, řekl Lindholm.

nejlepší tenisová raketa pro seniory

Vyšetřování vysílá v pondělí ve 22 hodin ET/PT na HBO.


Populární Problémy

Váš průvodce sledováním filmu Even Stevens online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Dlouho trvající Supernatural končí ve čtvrtek večer speciálem „The Long Road Home“ a poté finále série. Zde je návod, jak to sledovat online.

Cher, Reba McEntire a tvůrci Hamiltona patří mezi vyznamenané v Kennedy Center Honors v roce 2018. Zde je návod, jak sledovat show.

Camila Giorgi se ve svém úvodním kole v Palermu ujala švédské jedničky Rebeccy Petersonové. Giorgi Petersona jednou porazil, zatímco jejich jediné další setkání skončilo odchodem do důchodu.

Zápas Isner-Anderson byl druhým nejdelším grandslamovým zápasem všech dob.