Jak nosit zásnubní prsten

Existuje jen málo věcí vzrušujících než obdržení prstenu od partnera, který slibuje celoživotní nasazení a lásku. Vlastně nošení tohoto krásného prstenu soupeří s nadšením z jeho přijetí. Zásnubní prsteny lze nosit jakkoli chcete, ale někdy pomůže trocha inspirace. Vyberte si způsob, jak nosit prsten, který vám nejlépe vyhovuje, a poté se o prsten starejte, aby svítil po celá léta.

Metoda 1 ze 3: Výběr způsobu nošení prstenu

 1. Obrázek s názvem Noste zásnubní prsten Krok 1

  1 Noste jej na levé ruce. Prsten se obvykle nosí na třetím prstu levé ruky. Toto je nejběžnější způsob nošení zásnubního prstenu v mnoha zemích, zejména v západních kulturách. To se datuje do velmi romantické představy, že tento prst má žilu, která vede přímo do srdce. To není pravda, ale je to hezká myšlenka, když se díváte dolů na ten svůj hezký prsten.
 2. Obrázek s názvem Nosit zásnubní prsten Krok 2

  2 Chlubte se prstenem na pravé ruce. Nošení prstenu na třetím prstu pravé ruky je také naprosto přijatelné. Pravá ruka je vlastně tradiční rukou v zemích jako Rusko, Řecko a Kolumbie. Nošení prstenu na pravé ruce však nemusí znamenat vaši kulturu. Může to být jednoduše osobní preference.
 3. Obrázek s názvem Noste zásnubní prsten Krok 3

  3 Položte jej na svatební pásku. Jakmile se rozhodnete pro ruku, na které budete nosit prsten, zvažte, jak jej budete nosit po svatebním obřadu. Můžete se rozhodnout, že nebudete mít snubní prsten, a to je v pořádku! Pokud máte snubní prsten, obvykle na něj budete nosit zásnubní prsten.
 4. Obrázek s názvem Noste zásnubní prsten Krok 4

  4 Vyberte si, zda ho budete nosit na libovolném prstu. Existují tradice, ale nakonec je volba na vás. Noste jej na jakémkoli prstu, který vám bude nejpohodlnější. Může to být váš ukazováček nebo prostředníček. Pokud je velikost prstenu důvodem, proč jej musíte nosit na určitém prstu, můžete zvážit změnu jeho velikosti.
 5. Obrázek s názvem Noste zásnubní prsten Krok 5

  5 Noste ho kolem krku. Někdy není zásnubní prsten na prstu pro vás tou nejlepší volbou. Může to být kvůli vaší kariéře, fyzickému důvodu, těhotenství nebo jednoduše proto, že neradi nosíte něco na prstech. Vyberte si řetízek, který se vám líbí, a navlékněte prsten na řetízek. Noste ho kolem krku jako jakýkoli jiný náhrdelník. Ještě víc to bude vašemu srdci.
  • Můžete se také podívat do společností, jako je Ring My Neck, která vyrábí náhrdelníky speciálně pro zásnubní prsteny.


  reklama

Metoda 2 ze 3: Péče o zásnubní prsten

 1. Obrázek s názvem Noste zásnubní prsten Krok 6

  1 Udržujte prsten čistý. Nahromadění oleje a špíny zabrání tomu, aby váš prsten vypadal tak leskle, jak by mohl vypadat, a možná ho budete chtít mít připravený se předvádět okamžitě! K čištění vložte prsten do hrnku naplněného teplou vodou a několika kapkami mýdla na nádobí. Nechte několik minut namočit. Poté ho vydrhněte kartáčkem na zuby s měkkými štětinami a poté osušte měkkým hadříkem.
  • Doporučujeme čistit prsten jednou za několik týdnů.
  ODBORNÁ TIP

  Karen Brownová

  Plánovač svateb a akcí Karen Brown je zakladatelkou a kreativní ředitelkou společnosti Karen Brown New York, společnosti zabývající se plánováním akcí. Karen naplánovala za poslední desetiletí po celých Spojených státech, Mexiku a Kanadě stovky úspěšných svateb, firemních večírků, slavnostních udílení cen, uvedení produktů na trh, galavečerů a sbírek peněz. Karen Brownová
  Plánovač svateb a akcí

  Nenoste svůj prsten všude, kde byste jej mohli ztratit. Plánovač svateb a akcí Karen Brown říká: „Váš klenotník vám obvykle poskytne pokyny, jak se starat o konkrétní zásnubní prsten. Někteří klenotníci mohou dokonce nabízet nebo zahrnovat celoživotní úklidové služby. Kromě pravidelného úklidu zkuste učinit preventivní opatření k ochraně prstenu. Vyhněte se například nošení prstenu na místech, jako je bazén nebo pláž, kde by se mohl ztratit nebo poškodit. '

 2. Obrázek s názvem Nosit zásnubní prsten Krok 7

  2 Jednou za rok to vezměte ke klenotníkovi. Doporučuje se přinést prsten klenotníkovi jednou ročně, aby odborník mohl určit, zda je váš prsten v dobrém stavu. Klenotník obvykle zkontroluje hroty, aby se ujistil, že váš kámen není blízko vypadnutí. Pokud svůj prsten zatím nechcete vzít klenotníkovi, podívejte se na hroty sami.
  • Chcete -li hroty zkontrolovat sami, ujistěte se, že jeden z hrotů není kratší než ostatní. Poté kroužkem zatřeste a držte ho u ucha, abyste zkontrolovali, zda nic nechrastí.
 3. Obrázek s názvem Noste zásnubní prsten Krok 8

  3 Sundejte to před intenzivním cvičením. Intenzivní cvičení by mohlo znamenat tenis, jízdu na kole, zvedání závaží atd. Kámen by mohl při velkém rychlém pohybu vyskočit. Také používání vybavení, jako jsou závaží nebo lana, při nošení prstenu by ho mohlo promáčknout a poškrábat.
  • Měli byste se také vyvarovat nošení prstenu v práci, pokud ovládáte těžkou techniku.
 4. Obrázek s názvem Noste zásnubní prsten Krok 9

  4 Při nošení prstenu se vyhněte nanášení krému a parfému. Všichni chceme skvěle vonět, ale vonět jako čerstvá růže nestojí za to, aby se váš krásný prsten poškodil. Oleje, chemikálie a alkoholy v těchto výrobcích mohou po chvíli váš prsten poškodit. Drahokam se mohl zakalit a kov mohl být matný. Je v pořádku nosit pleťovou vodu a parfém, ale ujistěte se, že se nepřiblíží k vašemu prstenu.
 5. Obrázek s názvem Noste zásnubní prsten Krok 10

  5 Před změnou velikosti pečlivě přemýšlejte. V určitém okamžiku můžete cítit potřebu změnit velikost prstenu. Může se cítit příliš uvolněný nebo příliš těsný z mnoha důvodů, jako je těhotenství, změna hmotnosti a teploty. Před návštěvou klenotníka si promyslete všechny důvody, které to mohly způsobit, a zvažte, zda jsou tyto změny dočasné. Pokud prsten zůstane po delší době příliš volný, pak je dobré ho vzít dovnitř.
  • Ideální je získat prsten v odpoledních hodinách nebo po cvičení, aby se přizpůsobil otokům.
  • Pokud žijete v tropickém prostředí, doporučuje se získat prsten o jednu velikost vyšší, než jaký potřebujete.
  • Ponechání prstenu příliš dlouho může způsobit nadměrné opotřebení kamene.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Udržujte svůj prsten v bezpečí

 1. Obrázek s názvem Noste zásnubní prsten Krok 11

  1 Nechte si prsten pojistit. Ztracený, ukradený nebo poškozený prsten je noční můra, ale to neznamená, že jde o problém, který nelze vyřešit. Váš partner již možná dostal pojištění. Pokud ne, je to důležitý první krok po obdržení prstenu. Mnoho společností vám umožní přidat pojištění prstenu k pojištění majitelů domů nebo nájemců.
 2. Obrázek s názvem Noste zásnubní prsten Krok 12

  2 Vložte prsten na určené místo. Možná nikdy nebudete chtít sundat prsten, ale pravděpodobně přijde čas, kdy budete muset. Určete si místo, kam prsten bezpečně uložíte. Odnese to stres z toho, že se zběsile snažíte si zapamatovat, kde jste to dali naposledy. Nechte si prstencový box ve své ložnici a kruhový talíř v kuchyni.
  • Zajistěte, aby byla kruhová mísa držena daleko od odtoku.
 3. Obrázek s názvem Noste zásnubní prsten Krok 13

  3 Nechte prsten doma na cestách. Není to nutné, ale může to být dobrý nápad při odjezdu na výlet, kde se budete hodně pohybovat. Stěhování z místa na místo, zvláště když jdete na pláž, může mít za následek ztracený prsten ve víru zábavy (nebo podnikání). Zvažte, zda během cesty vyrazíte bez prstenu nebo si nasadíte levný prsten.
  • Kroužek může být také poškozen při zvedání pytlů nebo používání pytlů, které se valí.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak skryji své zasnoubení před svými přáteli? Nedávno jsem byla zasnoubená a můj budoucí manžel tajil své zasnoubení před jinými lidmi než rodinou. (Obě rodiny o tom vědí.) Vezměte si zásnubní prsten, pokud existuje. Pokud o tom nic neřeknete, je nepravděpodobné, že se někdo zeptá.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Diamanty bývaly tradičním kamenem na zásnubním prstenu. Nyní je skvělé přijmout jakýkoli typ prstenu, i když je to jednoduchá kapela.
 • Je naprosto v pořádku, pokud se vám nelíbí zásnubní prsten, který jste dostali. Jemně řekněte svému partnerovi, že byste byli šťastnější s jiným prstenem. Můžete dokonce nabídnout, že za to zaplatíte.

reklama

Varování

 • Měli byste se vyvarovat nošení prstenu při používání čisticích prostředků, které obsahují drsné chemikálie.
 • Při práci na zahradě se vyhněte nošení prstenu. Volné kameny, špína a větve mohou způsobit promáčknutí nebo vyjmutí třísky z vašeho prstenu.
reklama

Populární Problémy

Pokud hledáte omezit cholesterol z ranních vajec, můžete snadno vyrobit vaječné bílky plné chuti. Není třeba se spokojit se suchými, gumovými vaječnými bílky, když je můžete rychle vyškrábat nebo uvařit nadýchanou omeletu. Li...

Cowboys se utkají s Texasany v sobotním přípravném zápase. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Váš průvodce streamováním Bambi online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Existuje tolik cvičení a tréninkových filozofií, že může být těžké přijít na to, co byste vlastně měli dělat, abyste svůj trénink optimalizovali. Naštěstí je to pravděpodobně mnohem jednodušší, než si představujete. Aby se věci vyjasnily, ...

Jak stylovat džíny s rovnými nohavicemi. Džíny s rovnými nohavicemi jsou volnou výškovou variantou, která dává vašim nohám více prostoru pro dýchání než úzké džíny. Pokud plánujete ležérní oblečení na jeden den, můžete vytvořit zábavný a elegantní soubor pomocí ...

Policista zatčený tenisovou hvězdou popisuje vyhrožování smrtí.