Jak sledovat online fotbal Kent State vs Miami Ohio

stav Miami ohio kent, jak se dívat

Getty OXFORD, OHIO - 19. ŘÍJNA: Brett Gabbert #5 z Miami of Ohio Redhawks se v sobotu utká s Kent State. (Foto: Justin Casterline/Getty Images)Je to bitva středoamerické konference v sobotu odpoledne, kdy Kent State Golden Flashes (celkově 3-4, 2-1 na konferenci) hostí Miami (Ohio) RedHawks (celkově 3-4, 2-1 na konferenci).kutilství na tenisový míček

Hra (čas zahájení v 15:30 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete jej sledovat živě přímo zde na ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která zahrnuje více fotbalových zápasů MAC každý týden, další školní fotbal a živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat Kent State vs Miami Ohio v přímém přenosu na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Miami Ohio vs Kent State Preview

Tato hra bude obrovská pro Kent State i Miami, z nichž oba mají shodné záznamy. RedHawks i Golden Flashes jsou spojeni s Ohio University Bobcats o vedoucí postavení v divizi MAC, která v této sezóně zatím nemá žádný výjimečný nebo dominantní tým.RedHawks minulý týden zvítězili 27: 24 nad Northern Illinois. Miami quarterback Brett Gabbert prošlo 273 yardů s přistáním. Gabbert je také hrozbou na zemi. Minulý týden vedl tým ve spěchu se 42 yardy na sedm přenosů a v sezóně má také tři spěchající skóre. Gabbert byl ale nekonzistentní přihrávka, ale letos zahodil čtyři přistání a pět zachycení, takže sekundární Kent State mohl mít několik příležitostí k hraní.Pokud jde o obranu, RedHawks vzdali 27,3 bodu za soutěž ve třech hrách MAC, které v této sezóně odehráli. V této sezóně se také vzdávají 208 yardů, když prohrají hru a 205 yardů na zemi. Budou čelit rozehrávači Kent State, který v Dustinu Crumovi dělá jen velmi málo chyb, takže budou v sobotu určitě testováni na silnici.

Kent State přichází se ztrátou 45-38 na současného vůdce MAC Ohio University. Quarterback Dustin Crum měl skvělou hru ve ztrátovém úsilí, házení na 262 yardů a čtyři přistání. Crum také vedl svůj tým ve spěchu s 96 yardy. Crum prožívá vynikající start do sezóny. Letos má 1 136 yardů, 11 přistání a žádné záchytky. Je to dvojí hrozba, která by mohla mít skvělý den obrany RedHawks, stejně porézní, jak to bylo.nejlepší tenisové obrázky

Zlaté záblesky jsou vzdání 32 bodů za obranu , stejně jako neuvěřitelných 245 yardů spěchajících na hru, ale budou čelit jednomu z nich nejhorší přestupky ve školním fotbalu v RedHawks. Bude to pro ně doma dobrá zkouška v klíčovém divizním zápase.RedHawks a Golden Flashes jsou na svých posledních čtyřech setkáních vyrovnané 2: 2. Kent State je favoritem 2,5 bodu a v této hře mají výhodu domácího pole. Má všechny předpoklady pro těžké divizní zúčtování tam a zpět.


Populární Problémy

Protahování před jakoukoli formou cvičení je zásadní pro zvýšení flexibility, zamezení zranění a snížení bolesti svalů. Gymnastika, která využívá téměř každý sval v těle, vyžaduje před jakoukoli činností rozsáhlé protažení. A...

Je dobře známo, že Federer a Nadal hráli v roce 2008 finále blockbusteru. Jaká jsou další velká finále ve Wimbledonu? Zjistěte to zde :.

Ve středu se Bucks a Celtics setkávají v obrovském otvíráku sezony 20-21 pro každý tým. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry bez kabelu.