Jak sledovat online hru Bills vs Bears Preseason

Předsezonní hodinky Bills Bears

Getty Justin Fields a Andy Dalton uvidí čas ve druhém přípravném zápase Chicaga proti Bills.Mitchell Trubisky se vrací do Solider Field, když Buffalo Bills zamíří do Chicaga, kde se v sobotu utká s Medvědy ve druhém přípravném zápase obou týmů.tenisky pro tenisty

Tato hra (čas zahájení od 13:00 ET) bude vysílána na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV (v závislosti na tom, kde žijete), a bude k dispozici v síti NFL pro všechny diváky mimo trh. . Můžeš zkontrolujte zde abyste viděli, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Bills vs Bears online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny živé na většině trhů), NFL Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Bills vs Bears můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich skončení, i když nezaznamenejte je.
Amazon Prime

Poznámka : Toto je pouze možnost pro diváky v Buffalu, Rochesteru, Rockfordu a dalších místních trzích, kde je hra na CBSPředplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i kanál Paramount+ si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

tenisky tenisky

Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime Paramount+, Bills vs Bears můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živé přenosy ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů), NFL Network a dalších 60 a více televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Bills vs Bears můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáváno s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


AT&T TV

Poznámka : Síť NFL není v televizi AT&T k dispozici, takže je to pouze možnost pro diváky na trzích s účty nebo medvědy

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého z nich, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Bills vs Bears můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Paramount+

Poznámka : Toto je pouze možnost pro diváky v Buffalu, Rochesteru, Rockfordu a dalších místních trzích, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Živý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím tarifu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

na jakém kanálu je hra s delfíny

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, Bills vs Bears můžete sledovat živě v aplikaci Paramount+ , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat účty Bears vs Bears naživo v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

služby v badmintonu

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled předváděcích akcí vs vs medvědi

Očividným příběhem je návrat Trubiskyho, který se Chicago rozhodl nepodepsat toto offseason. Přistál v Buffalu a poté, co trenér Bills Sean McDermott tento týden oznámil, že bude sedět Josh Allen a většina startérů týmu, bude mít Trubisky několik šancí, jak to přilepit ke svému bývalému týmu, který se naopak posunul.

Hlavní trenér Bears Matt Nagy ve čtvrtek řekl, že navzdory tomu, že si Justin Fields v prvním kole vybral tento týden v tréninku, kvůli problému s třísly, vše nasvědčovalo tomu, že nováček quarterback vidí pole proti Buffalu. Nagy také poznamenal, že veterán Andy Dalton by pravděpodobně hrál první čtvrt a půl poté, co v první preseason hře Bears 2: 4 na 18 yardů vyhrál minulý víkend 20-13 nad Miami Dolphins.

Pokud dostanete míč nebo míč nedostanete, něco to určuje, což bylo minulý týden totéž, řekl Nagy: prostřednictvím oficiálních webových stránek týmu . Ale tito dva kluci získají svůj spravedlivý podíl opakování, když tam půjdeme s nimi.

Fields, který šel 14-20 na 142 projíždějících yardů a přistání s 33 spěchajícími yardy a TD na zemi, měl působivé hodnocení QB 106,7 proti Miami. Jak moc hraje kvůli zranění třísel, se teprve uvidí.

Na druhé straně Bills minulý týden vyhrávali 16-15 nad Detroit Lions. Trubisky hodil pouze dvě přihrávky, jednu dokončil na 10 yardů. Jeho statistická linie by zde měla růst. Davis Webb a Jake Fromm také uvidí akci proti Medvědům - a to by mohla být pro Fields také taková pomsta, protože Fields seděl za Frommem v roce 2018 v Georgii, než v následujícím roce přestoupil do státu Ohio a stal se The Guy for Buckeyes.

Oba týmy se více soustředí na získávání kvalitních opakování než cokoli jiného, ​​zvláště když vezmeme v úvahu, že v této sezóně je o jednu hráče méně přípravná hra na hodnocení hráčů.

Myslím si, že obecně se to stále zlepšuje, Řekl McDermott. V první hře jsme udělali několik dobrých věcí, ale je před námi hodně práce a ještě je mnoho vylepšení. Chceme tedy vidět ty kluky, kteří byli hráči prvního ročníku, kteří dostali první chuť minulý týden, aby udělali další krok tento týden.


Populární Problémy

Squash je jedním z nejintenzivnějších a fyzicky nejnáročnějších sportů na světě. Časopis Forbes jej ve skutečnosti označil za „nejvhodnější“ sport. Zatímco úspěch na squashovém hřišti je také dán strategií, dovedností a mentální odolností, člověk ...

Váš průvodce streamováním společnosti Oliver & Company online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak nalít beton. Vědět, jak nalévat beton, vám může pomoci ušetřit pár dolarů na malých projektech kolem domu. Beton můžete nalít pomocí předmětů, které máte v kůlně nebo v garáži; k provedení drobných nemusí být potřeba žádné speciální nástroje ...

Hydrokéla je tekutinou naplněný vak v šourku muže-v podstatě záloha tekutiny kolem jednoho nebo obou varlat. Https://emedicine.medscape.com/article/438724-overview Tento stav je relativně běžný, odhaduje se % z ...

Jak zabránit zpocenému podpaží. Pocení je přirozený chladicí mechanismus vašeho těla a je naprosto normální se potit, když je horko, když cvičíte a dokonce i když jste nervózní nebo vystresovaní. Http://www.nlm.nih.gov/medlinep ...

Federer padá na podlahu poté, co vyhrál Davis Cup Lille (Francie), 23. listopadu (IANS) Švýcarsko porazilo Francii 3: 1 a vyhrálo finále Davisova poháru 2014.