Jak se dívat na MLB All-Star Game 2019 online bez kabelu

Sledujte MLB All Star Game online

Getty

Ti v USA můžete sledovat přímý přenos All-Star Game MLB 2019 prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV přímo zde . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže


V úterý se v Clevelandu Progressive Field uskuteční zápas hvězd MLB 2019.

najít tenisového instruktora

Hra začíná ve 20 hodin. ET a bude vysílán na Foxu. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Midsummer Classic na svém počítači, telefonu nebo zařízení připojeném k televizi tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

Fox (žije na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos MLB All-Star Game na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat zápas naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox (na většině trhů).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos MLB All-Star Game na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

jak hrát tenis začátečník

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox (žije na většině trhů).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos MLB All-Star Game na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Náhled hry MLB All-Star 2019

Los Angeles Dodgers eso Hyun-jin Ryu převezme míč pro národní ligu, pro jeho první All-Star Game start. Justin Verlander týmu Houston Astros zahájí svou druhou hvězdnou hru poté, co míč vzal v roce 2012.

Samozřejmě jsem si vždy myslel, že bych mohl soutěžit v této lize, ale nevěděl jsem, že budu hrát tak dobře, řekl Ryu prostřednictvím tlumočníka. Los Angeles Times .

Třicetiletý jihokorejský rodák, který debutoval v MLB v roce 2013, Ryu vede hlavní společnosti s 1,73 ERA a 9,9 strikeoutů na procházku.

Pro mě je to velmi snadné, řekl manažer týmu Dodgers a NL All-Star Dave Roberts poté, co Ryu nařídil, aby hru zahájil, píše Times. Hyun-jin’s byl nejlepším nadhazovačem v Národní lize po celou sezónu, takže nechat ho být předkrmem v Národní lize není problém.

Verlander má nejlepší WHIP ve velkých společnostech, 0,813, a jeho 2,98 ERA je na čtvrtém místě v AL.

Neberu tyto hry jako samozřejmost, řekl Verlander USA Today . Když jsem byl mladší, měl jsem možnost jít několik let za sebou, ale pak jsem se zranil a to mě teď o to víc oceňuje.

živé přenosy Nový Zéland vs. Západní Indie

Začít ve 36 letech… to pro mě hodně znamená být tam a dělat tu věc znovu.

Verlander obviňuje MLB z odšťavňování baseballových míčů

Hitteři jsou na cestě k dosažení 6668 homerunů v této sezóně, což by rozbilo současný rekord v jedné sezóně 6 105 homers, který byl stanoven v roce 2017, což je další rok, během kterého hráči podezření změny v baseballu dávaly útočníkům extra sílu.

Úterní startér AL obvinil MLB z odšťavňování baseballových míčů za další přestupek v roce 2019.

Je to vtip, řekl Verlander ESPN . Major League Baseball dělá z této hry vtip. Vlastní Rawlingy a vy jste tady (komisař Rob) Manfred řekl, že to může být způsob, jakým pilulku vycentrují. Vlastní f - ingovou společnost. Pokud jakákoli jiná společnost za 40 miliard dolarů koupila společnost za 400 milionů dolarů a produkt se dramaticky změnil, není to hádka, co se stalo. Všichni víme, co se stalo. Manfred, když vešel poprvé, co řekl? Řekl, že chceme více urážky. Najednou vejde, koule jsou odšťavněny? Není to náhoda. Nejsme idioti.

Záložník Bostonu Red Sox JD Martinez, kolega AL All-Star a bývalý spoluhráč Verlanderu z Detroitu Tigers, navrhl zvýšenou rychlost hřiště a důraz na úhel startu přispěl k nárůstu síly velkých lig.

Podle ESPN je to liga mocenských zbraní, řekl Martinez. Je to buď procházka, nebo přeškrtnutí - věci nad povelem. Myslím, že vidíš mnohem více chyb nad talířem. Rychlost, kluci, kteří se snaží odpálit míč ve vzduchu - myslím, že je to recept na domácí běhy.


Populární Problémy

Č. 5 Kansas hostí v pátek Monmouth. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Jak ušít boty Pointe. Pointe boty jsou pro balet požadavkem a často se dodávají bez gumy nebo stuh, které by je držely na nohou. Vzhledem k tomu, že přiléhavý střih je nezbytný pro tanec v špičkových botách, budete si muset ušít vlastní elastické ...

Scruff není jen špinavě vypadající frajer visící kolem WalMartu, je to vlastně subkultura pro ty, kteří deklarují svou svobodu stylem, hudbou a osobností. Je mi to jedno. První věc, kterou byste měli chápat, je, že ...

Plank je nezbytným cvičením, pokud chcete vybudovat silné jádro. Základní cvičení zpochybňuje vaše jádro, ale může vás nudit. Existuje však mnoho variací, které vás zajímají a znesnadňují samotné prkno ....

Bagety jsou typem francouzského chleba, který chutná báječně, ale může to být těžké, když se nemůžete dostat přes tvrdou kůru. Až si příště koupíte bagetu, nemyslete si, že si ji nikdy nebudete moci užít bez lámání ...