Jak se dívat na Maui Invitational 2019 online bez kabelu

GettyKaždoroční vysokoškolský basketbalový turnaj Maui Invitational se bude konat v občanském centru Lahaina v Honolulu na Havaji od 25. do 27. listopadu.

Všechny hry jsou naplánovány na televizní vysílání na ESPN, ESPN2 nebo ESPNU ( plán a závorka ). Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos všech těchto kanálů na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . ESPN a ESPN2 jsou součástí každého, zatímco ESPNU a ESPNEWS jsou v balíčcích Max, Choice, Xtra a Ultimate.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos všech her Maui Invitational 2019 na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hry můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí jsou ESPN, ESPN2, ESPNU a ESPNEWS Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

espn tenis živě zdarma

Získejte Hulu s živou televizíJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos všech her Maui Invitational 2019 na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hry můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling TV Sling Orange je dodáván s více než 30 živými televizními kanály, včetně ESPN a ESPN2, zatímco doplněk Sports Extra přichází s více než 15 kanály, včetně ESPNU a ESPNEWS.

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos všech her Maui Invitational 2019 na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hry můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

dlouhé tenisové rakety

Náhled Maui Invitational 2019

Už druhý rok po sobě bude Maui Invitational zahrnovat dvojici týmů, u nichž se předpokládá, že budou kandidáty na titul v době, kdy se turnaj NCAA rozběhne: č. 3 Michigan State Spartans a č. 4 Kansas Jayhawks.

V loňském roce Gonzaga Bulldogs porazili Duke Blue Devils 89-87 ve hře o titul Maui Invitational. Oba týmy dosáhly Elite Eight v březnu.

K Sparťanům a Jayhawkům se přidají Georgia Bulldogs, Virginia Tech Hokies, BYU Cougars, UCLA Bruins a Chaminade Silverswords divize II, kteří pocházejí z Honolulu a pořádají každoroční akci.

Jayhawky vedou strážce druhého bodu Devon Dotson a senior centrum Udoka Azubuike. Oba byli jmenováni do předsezónního týmu All-Big 12, přičemž velký muž převzal ocenění předsezonního konferenčního hráče roku.

V úterý Azubuike přivedl Kansas k domácímu vítězství 75: 63 nad East Tennessee State Buccaneers, což je jejich třetí vítězství v řadě od prohry v úvodní sezóně s aktuálně nejlépe hodnocenými Blue Devils.

Dosáhl na své letošní maximum 21 bodů při střelbě z 10 na 13, přidal 7 doskoků a 4 bloky, což je další sezónní maximum.

Nestříleli moc dobře, ale my jsme byli 1 na 9 ze tří v první polovině a 0 na 5 ve druhé polovině, řekl hlavní trenér Jayhawks Bill Self poté, co porazil ETSU. Web atletického oddělení Kansas . To je zdaleka to nejhorší, co jsme kdy natočili. To byla starost, ale hodili jsme míč dovnitř.

Dodal: Dok byl náš nejlepší útok, evidentně ve druhém poločase. Byl skvělý. Nezdvojnásobili ho, takže mu to dalo trochu prostoru.

Michigan State také vybuchl tři po sobě jdoucí vítězství v důsledku prohry v úvodní sezóně s týmem s nejlepšími výsledky, tehdejším ne. 2 (a v současné době č. 9) Kentucky Wildcats.

Stejně jako Kansas měli do svého předsezonního konferenčního týmu dva hráče a jeden byl jmenován předsezonním hráčem konference: juniorský bodový strážce Cassius Winston jednomyslně prohlásil předsezónní ocenění Velké 10 a do all-konferenčního týmu se přidal juniorský útočník Xavier Tillman.

Tým vede Winstonových 17,5 bodu na zápas a 6,8 asistence na zápas. Poté, co v pondělí dovedl Sparťany k domácímu vítězství 94: 46 nad Charleston Southern Buccaneers, obrátil se k davu Breslin Center na své první veřejné komentáře, protože jeho bratr Zachary zemřel 9. listopadu.

Ztratil jsem kus srdce, ale vy mě udržujte v chodu, řekl Winston Státní zprávy . Miluji všechno na tomto místě a opravdu si vás vážím, takže děkuji.


Populární Problémy

Jak odstranit vodní kámen. Vodní kámen je usazenina uhličitanu vápenatého, která se zanechává, když se voda odpařuje z povrchu. Časem se tento minerál hromadí a způsobuje tvorbu bílých krystalů. Vodní kámen se často tvoří na domácích spotřebičích i na ...

Jak krajky konverzovat. Boty Converse mohou vašemu outfitu dodat trendy a svěží vzhled a skvěle se hodí téměř pro každou příležitost. Šněrování vašich Converse však může být skličující úkol, zvláště pokud zkoušíte novou krajku ...

Zde je návod, jak sledovat Texans vs Jets online bez kabelu

Film „Woodstock 99: Peace, Love and Rage“ má premiéru v pátek večer na HBO. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak jej můžete sledovat online.

Světová jednička Novak Djokovič se ve středu ve 16. kole ve Vídni utká s chorvatským Borna Coric. Pokud Srb vyhraje toto střetnutí, dokončí rok jako světová jednička po šesté rekordně vyrovnané.