Přímý přenos Arkansas vs Auburn: Jak sledovat online zdarmaGetty Rozehrávač Auburn Tigers Bo Nix.

Fotbalový tým č. 13 Auburn Tigers se bude snažit odskočit od těžké soupeřské porážky, když bude v sobotu hostit nepřátele SEC na Arkansas Razorbacks na stadionu Jordan-Hare.

Hra začíná v 16 hodin. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Arkansas vs Auburn online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

jak koupit divočejší zuřivost 2

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Arkansas vs Auburn můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Arkansas vs Auburn můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

tenis bodování wikipedie

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Arkansas vs Auburn můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

tenisová hra ping pong

Sling TV

Živý přenos ESPN a dalších 30 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange od Sling TV. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Arkansas vs Auburn můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Arkansas vs Auburn

Tygři minulý týden utrpěli čtvrtou porážku nejstarší rivality Deep South za sebou a podlehli tehdy. 4 Georgia Bulldogs 27-6 v Athénách, GA.

Bulldogs nesli obrovské výhody ve yardech od rvačky (442-216) a spěchajících yardů (202-39), protože quarterback Auburn Bo Nix se snažil dosáhnout průchodu 21 ze 40 na 177 yardů a odposlechu.

Oni vyhráli řadu rvačky, řekl hlavní trenér Tigers Gus Malzahn Associated Press . Opravdu jsme dostali bič ve všech třech fázích. Dostali jsme outcoached.

Hraj stolní tenis

Druhý týden v řadě se Auburnova obrana těžko dostala z pole, což Bulldogs umožnilo dosáhnout konverzí 9 ze 14 na konverze třetího dolů. Při domácím vítězství Tigers v sezóně 29-13 nad tehdejším č. 23 Kentucky Wildcats, viděli své soupeře jít 12 z 20.

Konverzní poměr Auburn 63,6 procenta oponenta na třetím dole je nejhorší ve FBS.

Oba týdny to byly těžké, řekl Malzahn AL.com .

Dodal: To bude zaměření. To je jedna z oblastí, ve kterých se vynulujeme a budeme v budoucnu dělat lepší práci.

proč dávají tenisové míče chodítkům?

Tygři v průzkumu AP klesli z č. 7 na č. 13.

Razorbacks minulý týden přerušili sérii 20 porážek SEC vítězstvím 21-14 nad tehdejším Ne. 16 Mississippi State Bulldogs ve Starkville, MS. Zlepšili se na 1: 1, když doma v otvíráku propadli Gruzii 37: 10.

Nálada v šatně byla pravděpodobně vše, co byste mohli očekávat, řekl hlavní trenér prvního ročníku Arkansasu Sam Pittman. AP . Děti jsou dlouho pryč, aniž by měly možnost vyhrát. A proti týmu, myslím tím, je to hodnocený fotbalový tým, a abychom mohli přijít na své místo a vyhrát, jsou kluci u vytržení.

Stát Mississippi přerostl Razorbacks 400-275, ale Arkansas vyhrál obratovou bitvu 4-2.

Quarterback Razorbacks Feleipe Franks šel 20 z 28 na 212 yardů a pár přistání.

Je to jen začátek, řekl Franks, podle AP. Je to skvělý začátek. Oslavíme a příští týden se připravíme na další. O tu SEC jde. Není to týdenní sezóna. Užijeme si to, ale příští týden se pustíme do práce a pokusíme se vyhrát.

Auburn vede historickou sérii s Arkansasem 17-11-1. Vyhráli poslední čtyři setkání s celkovým skóre 193-36.

Podle Pitta ve středu způsobují problémy schematicky 247Sporty . Jejich fotbalový tým byl vždy velký a fyzický stejně jako letos. Těšíme se, že tam pojedeme, ale určitě víme, jak dobrý je fotbalový tým Auburn.


Populární Problémy

RuPaul's Drag Race All Stars má premiéru v páté noci v 5. sérii. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat nové epizody naživo během vysílání nebo na vyžádání.

Trenér Sereny Williamsové Patrick Mouratoglou nedávno hovořil s Tennis Majors o předčasném odchodu Američana z wimbledonského mistrovství 2021.

Zlomené falangy-nebo zlomené prsty-jsou jedním ze zranění, která nejčastěji pozorují lékaři na pohotovosti. Než se ale vydáte do nemocnice, může být dobré zkusit zjistit, zda vám skutečně není zlomen prst. Podvrtnutí ...

Nedávný titulní příběh časopisu Time Magazine naznačil, že 1 z 5 amerických rodin se rozhoduje mít pouze jedno dítě. Jedná se o posun v předchozích desetiletích, kde byly trendem větší rodiny. Mezi výhody jediného dítěte patří ...

Jak zjistit, zda potřebujete nové brýle. Brýle už nosíte, ale přemýšlíte, jestli byste si neměli nechat udělat nový recept. Pointa je, že byste se měli jít podívat na svého optometristu, zvláště pokud od vašeho posledního ...