Jak se dívat na Memphis vs Oregon Basketball online bez kabeluGetty Oregonský strážce Payton Pritchard.Basketbalové týmy č. 13 Memphis Tigers a č. 14 Oregon Ducks se sejdou v Moda Center v Portlandu v Oregonu v úterý večer v Phil Knight Invitational.Začátek hry je naplánován na 21:00. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny obsahují ESPN.Můžeš spustit bezplatnou zkušební verzi AT&T TV Nyní právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos Memphis vs Oregon na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamování zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizíHulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Memphis vs Oregon na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 25 a více živými televizními kanály, včetně ESPN.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Memphis vs Oregon na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled Memphis vs Oregon

Tygři vstoupili do sezóny s pravděpodobně nejlepší náborovou třídou v zemi, hlavní hvězdou byl středisko James Wiseman, vyhlídka číslo 1 ve třídě střední školy roku 2019 podle ESPN a 247Sports.

V pátek, tři dny po Wisemanově 28bodovém a 11 doskokovém výkonu při úvodním vítězství Memphisu nad South Carolina State Bulldogs, jej NCAA označil za nezpůsobilého.

Škola poté oznámila, že hlavní trenér a bývalá hvězda NBA Penny Hardawayová dala rodině velkého muže 11 500 dolarů na pomoc při jejich přesunu z Nashvillu do Memphisu v roce 2017.

Wisemanův zmocněnec získal v pátek odpoledne dočasný soudní příkaz, který Wisemanovi umožnil v noci hrát na vítězství týmu 92: 46 nad UCI Flames.

Nováček 7 stop 1 palec získal 17 bodů, chytil 9 doskoků a nasbíral 5 bloků, když se tým zlepšil na 2: 0.

O tom musím mlčet, protože je to pokračující proces, řekl Hardaway postgame o Wisemanově statusu, podle Associated Press . Kéž bych o tom mohl mluvit. Ale musíme o tom mlčet, dokud se nepohneme kupředu. Kdokoli se mě ptá na otázky, musím se přes to dostat a říct, že o tom teď nemůžu mluvit.

V úterý bude mít Wiseman a Tygři za úkol zpomalit oregonský přestupek, kterému pomáhá senior Payton Pritchard. Bodový strážce dovedl Ducks v loňském roce k titulu na turnaji Pac-12, v průměru 16,3 bodu, 5,5 asistence a 2 asistence na zápas na cestě k vyznamenáním MVP turnaje.

To, co mě na nich děsí, je Payton Pritchard, řekl Hardaway Denně Memphian . Je to člověk, který může dosáhnout 40 bodů. Ukázal to loni na turnaji Pac-12 a na turnaji NCAA. Může vyrazit a je to nebezpečný hráč. Není jediným hráčem v týmu, ale je hlavou hada a určitě nás děsí.

V mladé sezóně má Pritchard v průměru 21,5 bodu, 6,5 doskoku, 7 asistencí a 2,5 zisku.

Oregon v sobotu porazil Boise State Broncos 106-75, aby se zlepšil na 2: 0. Guard Anthony Mathis, absolventský přestup z New Mexico Lobos, vybuchl ve své druhé soutěži s Ducks o 30 bodů při střelbě 9 z 11 z 3-bodového dosahu.

Je zřejmé, že je to skvělý tým, řekl Mathis o Memphisu Oregonský . Získali několik skvělých hráčů. Pokud se nepřipravíme k boji, bude to pro nás dlouhá noc. … Máme proti sobě dva skvělé týmy; nepůjde o individuální bitvu. Je to Oregon proti Memphisu, není to jeden hráč proti našim pěti klukům, takže musíme být připraveni hrát.

tenisová obuv brusle

Populární Problémy

Dislokace kloubů může být pro kočky bolestivé a vážné zdravotní problémy. K dislokaci kloubu dochází, když je bod, ve kterém se setkají dvě nebo více kostí, narušen nebo poškozen. K tomu může dojít v jakémkoli kloubu, ale obvykle se to vyskytuje v nohou nebo ...

Buldoci jsou známí svými vráskami na obličeji. Jejich rozkošné podpisové záhyby jsou bohužel náchylné k infekci. Udržujte svého pejska šťastného a zdravého (plus účty veterináře), když se naučíte, kdy a jak byste jim měli čistit obličej. S ...

V pátek večer se národní tým USA žen utká v přátelském zápase s Kolumbií. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu online.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Coppa Italia mezi Interem a Cagliari, pokud jste ve Spojených státech.