Wimbledon 2019: Roger Federer vs Novak Djokovic finále, kde se dívat, detaily živého streamu, televizní program a další

Třináctý den: Mistrovství - Wimbledon 2014

Třináctý den: Mistrovství - Wimbledon 2014

průvodce velikostí juniorské tenisové rakety

Prošli jsme dva neuvěřitelně dramatické a stejně vzrušující týdny na trávnících All England Clubu, abychom konečně dorazili na konci čtrnácti dnů, které najdou šampiona wimbledonské koruny 2019.

Nic z dnešního finále se nemůže pochlubit neznámostí- oba soupeři, kteří se dnes postavili tváří v tvář, sehráli už 47krát ve své kariéře. Světová jednička Novak Djokovič se probojoval do finále Wimbledonského mistrovství tím, že v případě potřeby předvedl silnou a efektivní hru.

Djokovič je zde obhájcem titulu a pátrá po pátém titulu. Roger Federer naopak vyrostl a považuje wimbledonské travnaté kurty za svůj „domácí trávník“ a bojuje o rekordní devátý titul.

Po slavném semifinále Federer versus Nadal, které mělo všechny rysy toho, že bylo samo o sobě označeno jako finálový zápas, Roger Federer znovu rozpoutal další starou rivalitu, když se kvalifikoval do finále čelit Djokovicovi.

Není třeba říkat, že 32letý Srb je nejschopnějším hráčem na turné a je docela impozantním soupeřem. Federer, několik týdnů plachý na 38 let, je ve svém 12. wimbledonském finále a hraje také výjimečně dobře. Roger Federer, který vyhrál desátý titul Halle Open před Wimbledonem, si splnil domácí úkoly dobře a zápas proti Rafaelu Nadalovi k tomu byl dostatečným důkazem.

Při výjimečném pozorování byl Federer tím, kdo vyšel na špici ve většině rally vyměněných během zápasu a uvolnil svůj vylepšený bekhend, aby zkrotil zuřivost Nadala. Novak Djokovic však požaduje úplně jinou míčovou hru. Srb je extrémně disciplinovaný hráč a zná triky, jak porazit Rogera na jeho oblíbeném trávníku.

Ve skutečnosti Djokovič vede jejich trávník na hřišti 2: 1. Srb porazil Federera ve dvou wimbledonských finále, ve kterých se setkali v letech 2014 a 2015.

loketní popruh na tenisový loket

Statistiky nejsou tak skvělé před tímto zápasem a silně na straně Djokoviče, ale bude to hloupý čin, který podkopá síly krále trávy. Federer je ve své vintage formě a jeho dovednosti při tvorbě výstřelů jsou stále stejně kouzelné.

S Djokovičem vedoucím 25-22 v jejich vzájemných soubojích a Federerem, který porazil srbskou cestu zpět ve fázi každý s každým ve finále ATP Tour Finals v roce 2015, má Roger před sebou těžký úkol. Oba hráči upustili sety přicházející do finále a vzhledem ke kvalitě tenisu, který obě hvězdy dosud na turnaji vystavovaly, nebude překvapením sledovat tento úsek v pěti setech.

V sázce je dnes hodně historie, když se tito dva obři tohoto sportu setkají u Centrálního dvora. Federer, pokud si udrží svou kypící formu, může být jako soupeř nemilosrdný. Djokovič, pokud se mu podaří zahrát ty neuvěřitelné údery překonáním nemožných vzdáleností mezi body, bude velkou hrozbou.

Finále slibuje kousání nehtů a je nepochybně připraveno projevit se v klasiku pro věky!

Zde je vše, co potřebujete vědět o Wimbledonu 2019

Název turnaje: Wimbledonské mistrovství 2019

Datum: 1. července-14. července 2019

Kategorie: Grand Slam

Umístění: All England Lawn Tennis and Croquet Club, SW19, Wimbledon, Londýn

Povrch: Tráva

hrajte, abyste se naučili tenis

Čas: [2] Roger Federer v [1] Novak Djokovič na centrálním dvorci v 18:30 IS


Kde sledovat Wimbledon 2019?

POUŽITÍ - ESPN a ESPN2

bodování tenisového kurtu

Velká Británie a Evropa - BBC1, BBC2 a červené tlačítko BBC.

Indie - Hvězdné sporty Vyberte 1/Vyberte 1 HD a Vyberte 2/Vyberte 2 HD.


Podrobnosti o živém přenosu pro Wimbledon 2019

Přímý přenos z Wimbledonu 2019 je k dispozici na Tennis TV (ke službě je nutné předplatné).

Bude také streamováno živě na hotstar.com.

Wimbledonský kanál YouTube představí momenty zákulisí turnaje a hlavní body.

Populární Problémy

Roger Federer zahájí svou travnatou sezónu za několik dní, když nastoupí na hřiště v Halle.

Nová minisérie CNN „Filmy“ debutuje v neděli. Zde je návod, jak sledovat epizody online bez kabelu.

Jak si vyrobit vlastní zápasový prsten. Pokud jste velkým fanouškem wrestlingu, pravděpodobně jste snili o tom, že budete mít na dvorku svůj vlastní zápasnický prsten. Naštěstí se správnými nástroji a potřebami můžete! Kupte si čtyři vysoké dřevěné sloupky. Hledat...

Šťastný kluk s míčem si zahrál několik ran s jedním z největších hráčů všech dob Rafaelem Nadalem.

Novak Djokovič překonal v pátek ve třech těžkých setech Denise Shapovalova, aby postoupil do finále Wimbledonu.

Jihoafrické turné po Indii pokračuje třetím nedělním zápasem T20. Zde je návod, jak to sledovat, pokud jste ve Spojených státech.