Andy Murray vstupuje do svého prvního antukového finále pohodlnou výhrou v semifináleAndy Murray postoupil do svého prvního finále na antukovém hřišti vítězstvím ve dvou setech

Nejlepší osivo Andy Murray porazilo Roberta Bautistu Aguta v semifinále BMW Munich ATP 250 Masters 6: 4, 6: 4. poprvé v kariéře dosáhnout finále antukového turnaje. Zítra se nyní ve finále utká s Němcem Philipem Kohlschreiberem, který dvakrát vyhrál turnaj. Kohlschreiber porazil kvalifikanta Gerarda Melzera, 186, 2-6, 6-1, 6-4.

Murray neměl dobrý vstup do zápasu, protože Bautista Agut závodil v první sadě na vedení 3: 0. Skot ale nabral na obrátkách a využil chybujícího Španěla, aby vyhrál set 6: 4. Ve druhém setu Murray brzy přerušil podání svého soupeře a upevnil jej v setu tak, že podržením slouží, aby viděl do konce zápasu jako vítěz.

Turnaj zasáhla zpoždění deště, protože Murray musel ve stejný den absolvovat čtvrtfinálové utkání proti Lukasovi Rosolovi a semifinále proti Bautista-Agut. Sedmadvacetiletý hráč měl ve stejný den odehrát také semifinále čtyřhry v partnerství s Julianem Rogerem.

Dvojnásobný grandslamový šampion ze Skotska, který vyhrál 9 turnajů ATP 1000 a olympijské zlato v roce 2012, se ve své kariéře nikdy nedostal do finále antukového hřiště, natož aby vyhrál. Murray se nikdy nesetkal s velkým úspěchem na červeném prachu, protože se mu nepodařilo postoupit přes čtvrtfinále na žádném antukovém turnaji v roce 2014. Zítra se pokusí prolomit své antukové hřiště a doufat, že získá první antukový titul své kariéry.

Populární Problémy

Tetování je stará technika tkaní nití, kterou můžete použít k vytvoření krajky. Pokud jste nikdy předtím netetovali, může začít být zastrašující. Existuje však několik jednoduchých technik, které vám pomohou začít s ...

Ceny MVP, Coach of the Year a další jsou předávány v sobotu na NFL Honors 2019. Zde je návod, jak sledovat show online zdarma.

Světová jednička Novak Djokovič v neděli ve finále Roland Garros překonal Stefanose Tsitsipase a stal se prvním mužem otevřené éry, který absolvoval dvojitý kariérní grandslam.

Jak zhubnout (pro dívky). Zdravé hubnutí může být těžké. Pokud bojujete se svou váhou, může vám pomoci výběr zdravé stravy a dostatek pohybu. Během cesty na hubnutí je také důležité ...

„Parivrtta Janu Sirsasana“ nebo „Revolved Head to Knee Pose“ je póza, která vám protáhne hamstringy, páteř, ramena, spodní část zad a boky břicha. Https://yoganonymous.com/yoga-pose- členění-parivrtta-leden-sirsasana-r ...

Po bouřlivém začátku své doby jako světové jedničky byla Naomi Osaka posílena příchodem Jermaine Jenkinsové.