Jak se dívat na „Vlast - vlast: Fort Salem“ online bez kabelu

Vlast: obsazení Fort Salem

Volná forma

Volný zásah Docela malí lháři vyšel z vysílání téměř před třemi lety a síť od té doby doufá, že najde hodného nástupce. Vlast: Fort Salem , která má premiéru ve středu 18. března ve 21 hodin. ET/PT, možná to bude právě ono.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Vlast: Fort Salem na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hulu s živou televizí

Freeform je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

nejlepší dámská tenisová raketa

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos z Vlast: Fort Salem na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

bekhend rakety

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují Freeform. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat živý přenos z Vlast: Fort Salem na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Sling TV

Freeform je součástí balíčku Sling Orange Sling TV, který je dodáván s 32 živými televizními kanály. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s Freeform, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

jaké je tenisové skóre

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Vlast: Fort Salem živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Vlasti: Fort Salem“Hrát si

Oficiální upoutávka | Vlast: Fort Salem | Premiéra 18. března Čarodějnice jsou povolány ke slávě. #Motherland: Fort Salem má premiéru ve středu 18. března na Freeform. Na co se podívat dále: další klipy z vlasti. youtube.com/playlist?list=PLLAMus9DoHdJ94k7UzwIBKxpOV0ygMHx9 PŘIHLÁŠENÍ: youtube.com/Motherland?sub_confirmation=1 O vlasti: Zasazeno do alternativní Ameriky, kde čarodějnice ukončily své pronásledování před více než 300 lety tím, že uzavřely dohodu s vládou v boji za svou zemi, Vlast: Fort Salem… 2020-01-17T21: 42: 51 000Z

Toto nové čarodějnické drama se odehrává v Americe s alternativní realitou, kde čarodějnice před 300 lety uzavřely dohodu s americkou vládou, aby bojovaly za svou zemi, místo aby byly pronásledovány a zabíjeny během procesů se čarodějnicemi v Salemu. Nyní tyto mladé ženy, které jsou vycvičeny v bojové magii, bojují v první linii tváří v tvář teroristickým hrozbám.

Obsazení je obsazeno relativními nováčky na televizní scéně:

  • Taylor Hickson vykresluje Raelle, neochotného rekruta s velkými problémy s autoritou, jehož matka nedávno zemřela při výkonu služby.
  • Jessica Sutton je Tally, laskavá, silná vůle a zvědavá čarodějnice, která narukovala navzdory vášnivému nesouhlasu své matky.
  • Ashley Nicole Williams hraje Abigail, nepochybně alfa, chytrou, řízenou a odvážnou čarodějnici, která pochází z vyšších vrstev vojenské čarodějnické společnosti a je nadšená, že se připojí k řadám čarodějnické armády.
  • Amalia Holm završuje nábor mladých čarodějnic na Scyllu, hravou, ale temnou a zlomyslnou rekrutku, která není tím, čím se zdá být.
  • Demetria McKinney hraje Anacostii, tvrdého, ale vtipně vtipného seržanta, jehož hlavním zájmem je udržet mladé rekruty naživu prostřednictvím základního výcviku.
  • Lyne Renee se opakuje jako generálka Sarah Alderová, nejvýše postavená důstojnice ozbrojených sil a jediná vůdkyně, jakou kdy čarodějnice poznaly.
Hrát si

Vlast: Trailer z Fort Salemu | Tato země je vaše země | Volná forma Čarodějnice brání naši zemi více než 300 let. #Motherland: Fort Salem má premiéru ve středu 18. března na Freeform. PŘIHLÁŠENÍ: youtube.com/Motherland?sub_confirmation=1 O vlasti: Zasazeno do alternativní Ameriky, kde čarodějnice ukončily své pronásledování před více než 300 lety uzavřením dohody s vládou o boji za svou zemi, Vlast: Fort Salem sleduje tři mladé ženy ... 2020-01-30T16: 02: 32 000Z

Na zimní tiskové cestě Asociace televizních kritiků 2020 výkonný producent Eliot Lawrence řekl televizním kritikům, že tato myšlenka je poctou historii čarodějnic a také objevováním a rekultivací způsobů, jak byli pronásledováni. Chtěli také prozkoumat, jaká by mohla být společnost, kdyby to byl matriarchát místo patriarchátu.

V místnosti pro spisovatele jsme si hodně povídali o tom, jak vypadá ženská sexualita bez patriarchátu, protože v této show je armáda matriarchální kulturou v rámci širší kultury a přišli jsme se spoustou dobrých věcí, řekl Lawrence. Chci říct, pro tyto mladé ženy není jejich sexualita něco, co jim komplikuje život nebo je určitým způsobem označuje. Je to něco, co informuje o jejich samotné síle, a je to něco, co mohou využít k ohromujícímu účinku.

ortéza na tenisovou ruku

Sutton dodala, že miluje, jak autorka Erica Jong, která napsala knihu, na níž je přehlídka založena, a poté Lawrence jako výkonný producent znovu představili myšlenku, co je to čarodějnice.

Sutton řekl, že tato myšlenka je vzdálená typickému kotli, kdákání symbolu čarodějnice - nebo pokušitelce, která smilňuje s ďáblem.Hrát si

Vlast: Fort Salem 1 × 01 Sneak Peek Clip 1 Premiéra seriálu Řekni slova Děj se odehrává v alternativní Americe, kde čarodějnice ukončily své pronásledování před více než 300 lety tím, že uzavřely dohodu s rostoucí vládou v boji za svou zemi. Série sleduje tři mladé ženy od základního výcviku v bojové magii až po rané nasazení. V tomto světě se převracejí tradiční role pohlaví a moci, přičemž… 2020-03-10T07: 49: 36 000Z

Je to tak silné, jako bychom všichni využívali sílu, která nám byla nějakým způsobem odebrána společností, dodal McKinney. Víte, sexualita, používáme to pro sílu. Bojujeme ve válkách. Skutečnost, že všechno je tak převrácené, pokud jde o genderové role, a myslím, že show, je ve skutečnosti bez pohlaví. Ve skutečnosti jsme docela androgynní ve svých rolích a povinnostech v tom, co děláme, což dává celkově všem moc. Je tedy opravdu skvělé být součástí něčeho inovativního.

Vlast: Fort Salem se koná ve středu ve 21 hodin. ET/PT na volné formě.


Populární Problémy

Marin Cilic suspendován na 9 měsíců za porušení dopingu

Jak vyléčit zlomeninu nohy u králíka. Pokud má váš králík bolest se zraněnou nohou, rychle mu zajistěte lékařskou péči, kterou potřebuje. Pokud se zdá, že váš králík bolí, noha visí nebo váš králík kulhá, může mít nohu ...

Ohio State a Michigan State se setkávají v zásadním finále Velké desítky v základní části v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

USA juniorský hokejový tým se ve čtvrtek večer utká se Švédskem ve Worlds. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry online.

Nepíšou písmena tak, jak byste chtěli? Nebo se vám to stalo? Píšete text, ať už je to v dokumentu, na wikiHow, kdekoli, a cizí klávesy jako 'é' začnete psát po stisknutí klávesy na klávesnici ....