Jak vyrobit sendvičové zábaly

Spousta restaurací nabízí zábaly, v podstatě sendviče (a někdy saláty) v tortille. Jsou snadno vyrobitelné a nevyžadují žádné zkušenosti s vařením. Zůstaňte tedy doma nebo si dejte na oběd hnědý pytel a ušetřete peníze, jezte zdravě a bavte se zkoušením nejrůznějších kombinací.

Část 1 ze 6: Výběr přísad

 1. Obrázek s názvem Make Sandwich Wraps Krok 1

  1 Vyberte si ingredience. Až budete příště na trhu, hledejte potraviny, které máte rádi. Dobrá zásada je, že pokud by dobře fungovaly v a sendvič , fungovaly by dobře v obalu, ale protože je obal uzavřen, můžete také zahrnout věci, které nemusí dobře fungovat na sendviči.
 2. Obrázek s názvem Make Sandwich Wraps Krok 2

  2 Rozložte tortillu. Kotvou pro dobrý zábal je obvykle velká moučná tortilla, i když můžete použít kukuřici, pokud jim dáváte přednost. Možná najdete barevné variace, které zahrnují věci jako rajčata nebo špenát. Pokud nechcete kupovat tortilly nebo je nemůžete najít, pamatujte, že můžete také udělejte si vlastní .
  • Ať už použijete jakoukoli tortillu, položte ji na talíř nebo čisté prkénko a obsah na ni naaranžujte. Obrázek s názvem Make Sandwich Wraps Krok 3

  • Tortillu zahřejte na pánvi s trochou oleje, chcete -li teplo. Obrázek s názvem Make Sandwich Wraps Krok 4  reklama

Část 2 ze 6: Masové a rybí náplně

 1. Obrázek s názvem Make Sandwich Wraps Krok 5

  1 Přidejte maso, pokud je jíte. Můžete použít uzeniny nebo si můžete připravit vlastní maso grilování , smažení na pánvi nebo jakoukoli jinou požadovanou metodu. Nezapomeňte maso okořenit, pokud si ho vaříte sami. Kuřecí, krůtí, hovězí, šunka a vepřové maso jsou příležitostné možnosti.
 2. Obrázek s názvem Make Sandwich Wraps Krok 6

  2 Přidejte mořské plody, pokud vám chutnají. Krevety a ryby jsou dobrým a lehčím doplňkem zábalů. Můžete také použít tuňáka z konzervy nebo losos , uvnitř nebo vně směsi tuňákového salátu.
  • Obecně používejte maso nebo mořské plody. Mořské plody mívají jemnější chuť a texturu, kterou lze zaplavit těžším masem.
  reklama

Část 3 ze 6: Zeleninové nebo ovocné náplně

 1. Obrázek s názvem Make Sandwich Wraps Krok 7

  1 Přidejte zeleninu, naskládejte ji vysoko. Nebe je metaforicky limitem, takže zkuste všechny druhy věcí. Je to skvělý způsob, jak zabalit lahodnou výživu do kompaktního balíčku. Pokud chcete, můžete si uvnitř tortilly udělat celý přenosný salát.
  • Vyzkoušejte hlávkový salát všeho druhu, špenát, klíčky, nasekanou papriku (vařenou nebo syrovou), brokolici (pokud chcete, lehce ji spařte), rajčata, olivy, houby a cokoli jiného, ​​co máte rádi. Obrázek s názvem Make Sandwich Wraps Krok 8

 2. Obrázek s názvem Make Sandwich Wraps Krok 9

  2 Zkuste ovoce, čerstvé nebo sušené. I když nejsou tak častým doplňkem sendvičů nebo salátů, možná zjistíte, že máte rádi trochu sladkosti nebo jemnosti, které ovoce přidává. Vyzkoušejte kousky hrušky nebo jablka, hrozny, rozinky nebo jakékoli jiné ovoce, o kterém si myslíte, že by mohlo chutnat s vaší kombinací náplní. reklama

Část 4 ze 6: Ostatní náplně a koření

 1. Obrázek s názvem Make Sandwich Wraps Krok 10

  1 Přidejte ořechy a/nebo semínka. Strouhané mandle, opékané, nasekané vlašské ořechy, slunečnicová semínka nebo sezamová semínka mohou vašemu zábalu dodat příjemné křupnutí a trochu elegance.
 2. Obrázek s názvem Make Sandwich Wraps Step 11

  2 Přidejte sýr, dresinky nebo jiné koření. Sledujte obsah tuku, pokud držíte dietu. Pokud milujete majonézu, sýr, smetanový sýr, popř rančový dresink , můžete udělat kompromis a použít menší část. Jinak zkuste přidat chuť méně tučným jídlům. Vyzkoušejte hořčici, barbecue omáčku, nízkotučnou zakysanou smetanu, jogurt, kefír, lehké salátové dresinky nebo olej a ocet.
 3. Obrázek s názvem Make Sandwich Wraps Intro

  3 Přidejte jakékoli koření, které chcete. Sůl a pepř jsou běžnou volbou, ale nezapomeňte na jiné čerstvé nebo sušené bylinky a koření bazalka , oregano , skořice nebo chilli prášek. reklama

Část 5 ze 6: Zabalení obalu

 1. Obrázek s názvem 485672 13

  1 Vizuálně rozdělte obal na tři proužky. Umístěte náplně dolů na středový pás, přičemž se zastavte před konci. Přeložte asi tři palce na každém konci směrem ke středu. Poté zbytkem tortilly přejeďte kolem náplní. Přitiskněte se.


 2. 2 Chcete -li vypadat v restauraci, rozřízněte celý obal na polovinu na diagonále.


 3. 3 Hotovo. reklama

Část 6 ze 6: Čtenář doporučil zabalit komba 1. 1 Pro šunku, salát a rajčatový zábal (zábal HLT): Použijte tři kusy šunky. Na šunku položte kousky salátu, poté plátky šunky a poté sýr. Na sýr položte plátek rajčete, pepře a okurky, vše naskládané. Zábal posypeme oreganem, solí a pepřem. V případě potřeby přidejte trochu oleje. Zabalit a užívat si. reklama

Udělali jste tento recept?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu zabránit tomu, aby se moje sendvičové zábaly přes noc rozmočily? Udržujte je zajištěné uvnitř potravinářské fólie a poté je nechte přes noc v lednici.
 • Otázka Jaký druh omáčky použiji na kuřecí zábal? Nesnažte se používat žádné tekuté omáčky, protože po smíchání s kuřecími šťávami je tortilla rozmočená. To znamená, že můžete použít cokoli, co chcete. Zkuste nepoužívat silné omáčky, jako je kečup, hořčice nebo hnědá omáčka.
 • Otázka Jakou tortillu je nejlepší použít pro rolované sendviče? I když mezi nimi není velký rozdíl, některé jsou silnější a mohou lépe držet vaše výplně. Moučné tortilly lze snadněji použít na zábaly, protože jsou pružnější než kukuřičné tortilly.
 • Otázka Musím zahřát tortillu? Může být zábal studený? LPS NatureBlue Můžete také, ale pokud chcete, aby na něm byl tavený sýr, můžete jej zahřát jen tak horký, aby se rozpustil.
 • Otázka Mohu nejprve zahřát zábal? Ano, pokud ji vytáhnete z jakýchkoli pytlů.
 • Otázka Mohu nepoužité tortilly skladovat v mrazničce, dokud to nebude potřeba? Ano, nepoužité tortilly můžete skladovat v mrazničce. Nezapomeňte je nejprve zabalit, abyste zabránili přenosu pachů z mrazničky. Skladujte naplocho, vyhněte se umístění v jakékoli poloze, která by mohla způsobit, že se tortilly budou kroutit a luskat.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud máte v restauraci oblíbený zábal, všimněte si, co v něm je, až si ho příště objednáte. Zjistěte, zda můžete vytvořit vlastní verzi nebo ji dokonce vylepšit.
 • Zábaly lze jíst teplé i studené. Udělejte, co pro vaše náplně funguje nejlépe.
 • Nemusíte dělat všechny tyto věci najednou. Začněte s tradičními kombinacemi, pokud nevíte, kde začít. Zkuste třeba rajčata a bazalku nebo jablka a sýr. Používejte silnější příchutě v kombinaci s jednoduššími, neutrálními.
 • Pro srdečnější zábal zkuste použít vařená rýže místo nebo vedle salátu. Rýže obvykle funguje nejlépe v horkém zábalu, ale lze ji jíst i studenou například s krabím masem nebo studeným tofu.
 • Pokud vaše tortilly nejsou dostatečně velké, můžete použít dvě a překrýt je.
 • Pokud jste halal, jezte tuňáka nebo tuňákovou majonézu.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Zacházejte s jídlem bezpečně, zejména s masem. Ujistěte se, že je maso důkladně uvařené. Pokud ve svém obědovém boxu nosíte zábal, dejte jej do chladničky nebo použijte izolovaný obědový box a ledový balíček.
reklama

Populární Problémy

Lakované boty s výrazným leskem jsou nápadným a zábavným doplňkem každého šatníku. Moderní lakované boty získávají lesk díky tenké vrstvě plastu přes kůži. Https://theidleman.com/manual/advice/wear-p ...

Závěrečný turnaj kalendáře ATP je tu, aby korunoval světovou jedničku končící rok 1. Bude to Djokovič nebo Nadal ?.

Zde je návod, jak streamovat dokument „Stockton on My Mind“ online, pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO.

Vše, co potřebujete vědět o blockbusteru Nadal vs Fognini semifinálové střetnutí na Monte Carlo Masters.

Pokud vás policista přitáhne kvůli podezření z řízení pod vlivem alkoholu (DUI), vaší nejlepší šancí, jak se vyhnout obvinění ze zákona, je prokázat, že vše ovládáte. Výsledky dechové zkoušky na silnici nejsou použitelné v ...

Jak na to Parachute Jumping v GTA V. Grand Theft Auto rozhodně nemá nouzi o extrémní aktivity, kterých se můžete zúčastnit. Od závodních vodních skútrů na otevřeném oceánu až po závody v uličkách Los Santos určitě najdete ...