Jak mít konečnou hru na schovávanou (venku)

Vždy jste byli vybráni jako hledači, protože jste na Hide-and-Seek tak špatní? Nebo možná jste vždy první, kdo bude chycen, protože nemůžete myslet na dobré úkryt v krátkém čase, který jste dostali? Pokud jste to vy, zde je způsob, jak zabránit tomu, aby se vám tyto věci staly!

Kroky

 1. Obrázek s názvem Užijte si konečnou hru na schovávanou (venku) Krok 1

  1 Používejte zdravý rozum. Zamyslete se nad tím, jaké máte přátele. Pokud například máte přítele, který rád riskuje, a pokud je velmi atletický, pravděpodobně se skryje na místech, kam se ostatní nedostanou; jako jsou vysoké stromy nebo na střeše. Nebo pokud máte mladšího přítele, který se bojí tmy, je větší pravděpodobnost, že budou následovat jednoho z ostatních lovců a rozdávat své místo hlasitě. Zjistěte, jací jste vy a vaši přátelé, protože vám to pomůže, ať už jste skrýš nebo hledač.
 2. Obrázek s názvem Užijte si konečnou hru na schovávanou (venku) Krok 2

  2 Zamyslete se nad všemi dřívějšími hrami na schovávanou, které jste hráli. Kam se schovali vaši přátelé, kde hledající nejvíce vypadal? Tyto znalosti vám usnadní zjistit, kde je nejlepší místo, kam jít a běžet, pokud vás hledající vidí.
 3. Obrázek s názvem Užijte si konečnou hru na schovávanou (mimo) Krok 3

  3 Rozhlédněte se pečlivě po oblasti, kterou hrajete. Hledejte dobrá, temná místa, například za keřem nebo v rohu domu. Pokud chcete, můžete si je zapsat, abyste na ně nezapomněli.
 4. Obrázek s názvem Užijte si konečnou hru na schovávanou (mimo) Krok 4

  4 Nehýbejte se ze svého úkrytu! Většina lidí se chytí, když běží, aby našli nové úkryt! Pokud máte dobré úkryt nehýbejte se . Může to být nudné, ale přinejmenším budete vítězem a nebudete muset hledat dál. (Pokud to není absolutní musí jako by vás hledající měl najít.)
 5. Obrázek s názvem Užijte si konečnou hru na schovávanou (mimo) Krok 5

  5 Nezapomeňte mít správné oblečení pro hru. Ujistěte se, že splynete se vším svým okolím. Pokud hrajete ve tmě, určitě noste černou, tmavě modrou nebo tmavě fialovou. Povětrnostní podmínky se mohou změnit, jako v zimě, v létě, na podzim atd. Ujistěte se, že měníte roční období tak, aby bylo naprosto kamufláž. V noci si vyberte černé oblečení. Na sněhu noste bílou, v lesních oblastech zelené a hnědé atd.
 6. Obrázek s názvem Užijte si konečnou hru na schovávanou (mimo) Krok 6

  6 Nenechávejte do úkrytu žádné stopy po vaší trase. Možná jste právě našli nejlepší místo a jste si jisti, že se sem nikdo nikdy nepodívá. Další věc, kterou víte, je, že jste nalezeni. Jak vás hledající našel? Možná je to proto, že je to kvůli vašemu nedostatku utajení. Možná je venku zima a vy jste zapomněli na sníh na zemi a zanechali jste stopy vedoucí do vašeho úkrytu. Nebo jste možná měli v kapse nějaké drobné, které vedly stezkou přímo do vašeho úkrytu. Ujistěte se, že dáváte pozor, abyste se dostali do svého úkrytu, nikdo se nedíval a nezůstaly po vás žádné důkazy.
 7. Obrázek s názvem Užijte si konečnou hru na schovávanou (mimo) Krok 7

  7 Nemějte nic, co vydává hluk nebo má světlo. Pokud musíte mít telefon u sebe, zapněte jej vibrováním nebo ztlumením, aby se během hry náhodně nevypnul. Pokud tak neučiníte, bude vydávat hlasité zvuky a světlo z něj bude ukazovat vaší kapsou. Den nebo noc vám to neprospěje. Pokuste se co nejlépe nechat veškerou elektroniku, hlučné předměty (klíče, mince atd.) A cokoli jiného, ​​co vám může dát pryč, uvnitř vašeho domu, pokud je absolutně nemusíte mít u sebe.
 8. Obrázek s názvem Užijte si konečnou hru na schovávanou (venku), krok 8

  8 Držte rty zavřené. Mnoho vašich kolegů Hiderů si najde místo vedle vás a pak se s vámi pokusí mluvit, aby se setkalo v novém prostoru. Nejlepší způsob, jak přimět tyto lidi, aby s vámi přestali mluvit, je jednoduše ignorovat až do konce hry. Pokud to nefunguje, zkuste jednoduše říci: „Neslyším vás. Řekni mi to po zápase. ' To jim ukazuje, že je vám to vlastně jedno (hezkým způsobem) a že prostě máte být zticha!
 9. Obrázek s názvem Užijte si konečnou hru na schovávanou (mimo) Krok 9

  9 Řiďte se zlatým pravidlem schovávání. Udržujte svá úkryty v tajnosti. Hledejte nějaká dobrá úkryty a zapište si je. Zajistěte, aby nikdo ve hře nenašel váš seznam úkrytů a skvrn a nikdy řekněte někomu svá místa. Můžete říci: 'ona/on je můj nejlepší přítel a nikdy to nikomu jinému neřekne.' Ano, to může být pravda, ale ve hře na schovávanou je každý sám za sebe. Pokud svému příteli prozradíte své nejlepší úkryt a oni se stanou hledačem, budou přesně vědět, kde vás najdou. Zamkněte tedy rty a zahoďte klíč.
 10. Obrázek s názvem Have the Ultimate Game of Hide and Seek (Outside) Krok 10

  10 Nechoďte ve stejné hře na stejné úkryt. Jakmile jste vy nebo kolega spoluhráč mnohokrát na místě, stane se jedním z prvních míst, kam se hledač podívá. Proto byste měli mít na výběr mnoho různých úkrytů. Měli byste také přemýšlet o tom, že půjdete na místo v jedné hře, nechoďte na to ještě několik kol a pak to znovu použijte. Většina hledačů místa po nějaké době zapomene.
 11. Obrázek s názvem Užijte si konečnou hru na schovávanou (mimo) Krok 11

  jedenáct Mějte záložní plán nebo plán-B. Nezapomeňte nikdy přesouvat místa (pokud to není a musí ) No, Plan-B je místo, kde musí přijít část. Někde ve hře vám někdo rozdá místo (buď se snaží být vtipný, nebo se vám ozvat za něco, co jste dělali dříve ve hře) Je to prostě jako by váš dům hořel; měli byste záložní plán, jak se dostat ven, ať jste kdekoli.
 12. Obrázek s názvem Užijte si konečnou hru na schovávanou (venku), krok 12

  12 Držte své přátele blízko; ale vaši nepřátelé blíže. Dobře, takže vaši přátelé nejsou přesně vaši „nepřátelé“, ale ve skrytu; určitě jsou. Ujistěte se, že udržujete blízký (tajný) kontakt se svými spoluobčany; ale ne příliš blízko. V určitém okamžiku hry je možná budete muset zapnout, abyste se zachránili před hledajícím. Ujistěte se, že neděláte nic, abyste zaškrtli své přátele; někdy mohou být užitečné! Připomeňte si, že hrajete vyhrát - nebýt panem Nice Guy.
 13. Obrázek s názvem Užijte si konečnou hru na schovávanou (venku), krok 13

  13 Použijte kód. Vaši přátelé mohou být někdy užiteční. Vy a někteří úkryty můžete vytvořit kód, když vám bude signalizováno spuštění, hledač se blíží k vám atd.
 14. Obrázek s názvem Užijte si konečnou hru na schovávanou (venku), krok 14

  14 Klíčové je utajení paměti. Udržet si nízký profil nebo „DL“ (nízko) je klíčem k vítězství ve hře.
 15. Obrázek s názvem Užijte si konečnou hru na schovávanou (mimo) Krok 15

  patnáct Bavte se. Tato hra může být docela konkurenceschopná, ale neustále si připomínejte, že jsou to stále vaši přátelé a hrajete jen pro zábavu. Vůbec není důvod bojovat nebo podvádět! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu se jen schovat pod auto? Nedoporučoval bych to jako úkryt, protože auto mohlo krátce předtím běžet a motor atd. Mohl být horký, nebo někdo může vystoupit a nastartovat auto, než budete mít šanci dostat se zpod něj. Je to nebezpečné.
 • Otázka Jaká místa je nejlepší skrýt? To zcela závisí na tom, kde jste. Pokuste se vybrat místa, která mají kolem sebe velký hluk (aby vaše pohyby nebyly slyšet) nebo spoustu olistění a zakrytí. Tmavá místa jsou také dobrá!
 • Otázka Jak vstanu na strom nebo do křoví, abych se schoval? Chcete -li vstát na strom, noste boty s dobrými úchopy ve spodní části a rukavice na rukou, abyste se vyhnuli poškrábání a uklouznutí. Noste maskáčové oblečení, aby splynulo se stromy. Dostat se do křoví by bolelo, takže najděte skupinu keřů, která vás může skrýt, nebo můžete projít skrz, aby vás keře obklopovaly.
 • Otázka Jak zábavné je to se 4 a více lidmi? Mnohem zábavnější! Pravděpodobně byste měli zkusit mít tolik lidí (čtyři nebo více) pro maximální zábavu a schovávání. Díky tomu je hra těžší, vzrušující a všestranná!
 • Otázka Bylo by dobré se schovat v potoce? Ne, protože nevíš, co tam je.
 • Otázka Co když nemám přátele? Lidská bytost Top Answerer Hide and seek je hra, kterou bohužel nemůžete hrát sami. K hraní potřebujete přátele nebo alespoň další lidi. Můžete si zkusit hrát s tenisovým míčkem nebo podobně. Postavte se doprostřed místnosti se spoustou nábytku a pokud možno otevřenými dveřmi do jiné místnosti. Zavřete oči a pětkrát se opatrně otočte na místě. Přikrčte se a odhoďte míč od sebe. Mějte zavřené oči, postavte se, otočte se ještě pětkrát, otevřete oči a hledejte míč.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Používejte různá úkryty, kdykoli je nová.
 • Pokud vás chytí, tak se tomu smějte, všechno bude v pořádku.
 • Tmavé oblečení funguje nejlépe pro jakoukoli hru Hide and Seek.
 • Být schopen rychle běžet může pomoci.
 • Být v bezpečí. Nikdy se neschovávejte v ničem, co nemůžete otevřít zevnitř, jako jsou kufry nebo mrazničky.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Neskrývejte se nikde, o čem nevíte, že je v bezpečí, ani mimo své úkryty.
reklama

Populární Problémy

Ve středu večer má premiéru sezóna 37 seriálu „The Challenge“ s názvem „Spies, Lies & Allies“. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos pořadu online.

Kriticky uznávaný seriál Showtime 'The Chi' se vrací do 3. sezóny v neděli. Pokud nemáte kabel nebo Showtime, sledujte nové epizody online.

Hořký spor mezi Novakem Djokovičem a Nickem Kyrgiosem nejeví žádné známky ústupu, přičemž Kyrgios nedávno na Djokoviče znovu skočil.

Roger Federer měl škrábavý start, ale setřásl to, aby ve čtvrtečním zápase druhého kola Wimbledonu vyhnal francouzského Richarda Gasqueta.

Jak dostat rtěnku z předmětů. Moderní rtěnka je vyrobena z různých chemikálií na bázi ropy, přírodních olejů a umělých barviv. Když rtěnka přistane někde jinde než na rtech, její hustá barva může trvale barvit materiály ....

Vanderbilt a Louisville se v neděli setkají v College World Series. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.