Jak sledovat basketbal Gonzaga vs Baylor bez kabelu

Getty Drew Timme z Gonzaga Bulldogs slaví v zápase proti West Virginia Mountaineers během Jimmy V ClassicDva nejlepší týmy vysokoškolského basketbalu se utkají, když se Gonzaga Bulldogs (3-0) v sobotu utkají s č. 2 Baylor Bears (3-0).

Hra začíná ve 13 hodin. ET a budou vysílány na národní úrovni na CBS. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Gonzaga vs Baylor online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, Gonzaga vs Baylor můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .tenisový bekhendový úchop

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Gonzaga vs Baylor můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

sledujte rick and morty season 4 ep 1 online zdarma

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Gonzaga vs Baylor můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

obrázky bolesti lokte

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Gonzaga vs Baylor můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Náhled Gonzaga vs Baylor

Zagové jsou vychází z těsné hry proti tehdy zařazenému č. 11 Západní Virginie Horolezci. Gonzaga měl pomalý rozjezd, v poločase zaostával za 39-34, ale ve druhé půli to dokázal dát dohromady. Strážce Joël Ayayi byl jedním ze čtyř hráčů Gonzaga, kteří bodovali ve dvouciferných číslech, s 21 body a sedmi deskami vedl. Corey Kispert, přední střelec týmu, přidal 19 bodů, zatímco útočník Drew Timme si připsal 17 bodů.

Drama se pro Bulldogs zvýšilo, když nováček Jalen Suggs opustil hru poté, co si v první polovině poranil kotník. Zagovi vypadali v jeho nepřítomnosti zpomaleně, a když se vrátil ve druhém poločase, udělalo to znatelný rozdíl.

tenisový míček pro terapii ramen

Nechtěl jsem, aby hrál, ale byl docela přesvědčivý, hlavní trenér Zags Řekl Mark Few po výhře. Jen si trochu upravil kotník. Jakmile mi trenéři řekli, že to je ono, je to docela divoký konkurent. Přesvědčil mě tedy, že by mohl být faktorem. Kulhal kolem prvního nahoru a dolů. Řekl jsem mu, že pokud pokulhává, vytáhl jsem ho. A přestal kulhat, tak jsem ho tam nechal. Udělal pro nás opravdu pěkné vítězné hry.

Horolezci byli druhým top 15 týmem, kterému Gonzaga v této sezóně dosud čelil a byl poražen. Nyní je čeká jejich nejtěžší zkouška proti skupině Baylor s působivou výhrou nad těžkým týmem č. 5 Illinois.

Medvědi měli ve vítězství čtyři hráče, kteří dosáhli dvouciferných hodnot, přičemž strážce Adam Flagler vedl tým s 18 body. Jared Butler (12 bodů), MaCio Teague (11 bodů) a Davion Mitchell (15 bodů) všichni hráli dobře, přičemž Mitchell zasáhl čtyři z pěti z centra. Jonathan Tchamwa Tchatchoua také přidal devět bodů a devět desek mimo lavičku.

To je jedno požehnání, které máme, je hloubka týmu, hlavní trenér Bayloru Řekl Scott Drew . Když máte hloubku, máte několik kluků, kteří mohou posílit. To je, když víte, že máte dobrý tým, protože ne každý bude mít vždy své A hry.

Medvědi vstupují do této hry v průměru 93,3 bodu za přestupek, zatímco na druhé straně míče umožňují 67,6. Bulldogs získávají 93,0 bodů za zápas a vzdávají se 79,6 proti týmům jako Kansas a WVU, takže tento se pravděpodobně dostane do obrany.

Od Matta Norlandera CBS Sports, sobotní zápas mezi těmito dvěma týmy bude 43. historickým setkáním mezi dvěma nejlepšími týmy v AP Top 25; hlasování se datuje do roku 1948. Týmy zařazené do 1. pozice mají výhodu 22–20. Došlo k výbuchům, ale tyto hry mají historicky blízko.


Populární Problémy

Zjistěte, jak streamovat a sledovat epizody finále a shledání filmu Bakalář v ráji, pokud nemáte kabel.

Dívky UConn, které se chtějí odrazit od své první prohry v sezóně, podniknou neděli DePaul. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Při cvičení na kytaru je přirozené pociťovat bolest ve vzteklé ruce (levá ruka, pro praváky). To může být bolestivé, zejména pro začátečníky, ale neměli byste nechat bolest, aby vám bránila v procvičování. Jestli ty...