Packers vs Saints Live Stream: Jak se dívat bez kabelu

Packers v Saints Watch

Getty Quarterback Drew Brees of New Orleans Saints

Drew Brees a New Orleans Saints (1-1) doufají, že se v neděli večer vyhnou dvěma postupům, když budou hostit Aarona Rodgerse a Green Bay Packers (2-0).

Utkání začíná ve 20:20. ET a budou vysílány na NBC. Pokud nemáte kabel, podívejte se na bezplatný online přenos ze hry:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Packers vs Saints na FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (živě v Green Bay, New Orleans a na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který přichází se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete Packers vs Saints sledovat živě v aplikaci FuboTV, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

modré tipy tenisky

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat závod na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

Sledujte Packers vs Saints na Hulu pomocí živé televize

Můžete sledovat živý přenos NBC (živě v Green Bay, New Orleans a na většině trhů) a dalších 65 a více televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete Packers vs Saints sledovat živě v aplikaci Hulu, která je k dispozici na vašich Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

jak být lepší v badmintonu

Sledujte Packers vs Saints v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete Packers vs Saints sledovat živě v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, Android telefon, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Packers vs Saints

Saints přicházejí ze zklamávající pondělní noční prohry s Las Vegas Raiders, kde často vypadali zmateně a pomalu na obou stranách míče - a ani jejich quarterback nevypadal jako on sám, často házel míč krátce nebo nepřesně . K jeho cti je, že to Brees ví a říká, že se zaměřuje na to, aby malé věci postupoval správně.

Cítím se dobře. Hranice skvělá, Řekl tento týden Brees na dotaz ohledně jeho nedávných výkonů na hřišti. Víte, jedna ze statistik, které byly po hře vyhozeny, byly yardy na pokus nebo něco podobného. Existuje mnoho statistik, kterým nevěnuji ani trochu pozornosti, a to by byla jedna z nich. Na konci dne se soustředím na to, abychom nás dostali do (a) pozice, abychom uspěli, a činili skvělá rozhodnutí, ať už v běhu nebo v přihrávce, ať už to závisí na mé schopnosti dostat nás do nejlepší hry.

Green Bay mezitím byla v absolutní palbě. Mají Č. 1 přestupek v lize právě teď visí 40+ na Vikingech i Lvech. Quarterback Aaron Rodgers se také vydává na jeden z nejlepších startů své kariéry v Síni slávy, vhazování na 604 yardů , šest skóre a žádné zastavení ve dvou hrách. Postoupí proti obraně Svatých, která dosud umožnila více než 28 bodů za zápas.

tipy na stolní tenis pro začátečníky

Rozehrávač Packers si však myslí, že tato hra bude pro jeho tým příjemným lakmusovým papírkem. Svatí i my máme aspirace, které si myslím, že jsou skutečné. Jsou opravdu talentovaný tým a my také, řekl Rodgers. Bude to pro nás dobrá měřicí tyč, Řekl Rodgers .

Svatí jsou ale v této soutěži na 8. místě v lize, když běh zastavili, takže tam byli statní a během prvních dvou týdnů umožnili jen něco málo přes 100 yardů. Pokud dokážou vyvinout silnou obrannou snahu, jsou naštvaní.

Jedna věc, která pravděpodobně udělá tuto hru zajímavější, je, že nejlepší přijímače obou týmů budou pravděpodobně na okraji. Michael Thomas již byl vyloučen a trenér Packers Řekl Matt LaFleur Pátek, který si nemyslí, že by se mohl zúčastnit i špičkový Davante Adams. V neděli večer tedy budou Aaron Jones a Alvin Kamara klíčoví více než kdy jindy.


Populární Problémy

Hubert Hurkacz se utká s Peterem Gojowczykem v zápase prvního kola na US Open 2020. Půjde o vůbec první setkání kariéry této dvojice na turné.

Hvězda NHL Ovečkin a Kirilenko WTA se zasnoubily

Zde je návod, jak sledovat online stream Maia vs Askren a všechny zápasy UFC Fight Night Singapore online.

Dnes večer má premiéru sezóna 3 Rodinná dovolená Jersey Shore. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody roku 2019 online prostřednictvím možností živého streamování.

Jak získat Metal Mario v Super Mario 64. Chcete získat Metal Mario v Super Mario 64? Pak už nehledejte, protože tato příručka vysvětlí, jak to udělat snadno a bez problémů. Zapněte Super Mario 64.

Jak se dostat do vodopádu Iguazu. Vodopády Iguazu jsou řetězem inspirujícím stovky vodopádů překračujících hranici mezi Brazílií a Argentinou. Jsou jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v každé zemi a výlet je vidět na ...