Jak sledovat vánoční hry NBA online bez kabelu

Vánoční noc LeBrona Jamese NBA DraftKings

Getty LeBron James z Los Angeles Lakers

Vánoční prázdniny dostávají pořádnou basketbalovou akci, protože NBA ve středu předvádí některé ze svých největších hvězd v celodenním zápase.

Všech pět her na Štědrý den bude na ESPN nebo ABC. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živé přenosy z každé hry na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících bezdrátových živých televizních přenosů služby:

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují ESPN i ABC (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos her na Štědrý den na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hry můžete sledovat také v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

kde mohu sledovat belgravii?

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN a ABC (žijí na vybraných trzích) jsou dva ze 60 živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu With Live TV , který je také dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos vánočních her na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hry můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ESPN a ABC (živé na vybraných trzích).

Získejte YouTube TV

Rick and Morty sezóna 4 epizoda 2 online zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete vánoční hry sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím YouTube aplikace. Hry můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro YouTube TV.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.

jak bekhend v tenise

Digitální platformy ESPN

Všechny hry můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

U her ABC (uvedených jako ESPN3) se nebudete muset přihlašovat ke kabelovému poskytovateli, pokud jste přihlášeni k zúčastněnému poskytovateli internetových služeb (ISP). U her ESPN se budete muset přihlásit ke kabelu, který můžete sledovat. Pokud nemáte ani jednu, ani jednu z nich, můžete se také zaregistrovat k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now, Hulu nebo YouTube TV přihlásit a sledovat všechny hry na digitálních platformách ESPN.


Náhled NBA na Štědrý den

Vánoční prázdniny se staly známými jako výkladní skříň NBA a letos se neliší, protože se střetnou někteří z nejlepších uchazečů. Den začíná obhájcem titulu NBA Toronto Raptors s Boston Celtics.

Boston vyhrál tři zápasy v řadě vstupem do matchup a je druhý ve Východní konferenci.

Je to spousta legrace, kolik talentu máme, řekl Tatum. Každou danou noc může kdokoli odejít. Myslím, že to představuje problém shody pro druhý tým.

Raptors byli milým překvapením, když vytvořili rekord 21-9 bez služeb Kawhiho Leonarda, který se v offseasonu připojil ke Clippers. Jak již bylo řečeno, obráncům šampionů budou chybět některé klíčové kousky v Pascalu Siakamovi a Marcovi Gasolovi, kteří jsou venku na neurčito. Při jejich nepřítomnosti se lavice v Torontu posílila.

Byli skvělí, řekl trenér Raptors Nick Nurse. Chci říct, žádný z nich nebyl v rotaci na začátku roku a nikdo z nich nedostal ani minutu a museli jsme se na ně spolehnout kvůli dvěma obrovským vlnám zranění. A pak se teď tato vlna tří (znovu) museli znovu objevit.

Celtics jsou oblíbenci tříbodových silnic.

futuro tenisový loketní ortéza

Ve druhé hře dne se představí přední Bucks z NBA a Philadelphia 76ers. Sixers se odrazili od tří po sobě jdoucích ztrát s dvojicí výher a srazili Pistons a Wizards v jejich posledních dvou hrách.

Bucks prohráli jen jednou za posledních 22 pokusů.

Zápasy Západní konference jsou hry mezi Houstonem a Golden State, Pelikány a Nuggety, které uzavírají den, a vysoce postaveným zápasem spoluobyvatelů Staples Center v New Orleans a Denveru.

Lakers a Clippers naposledy stáli před zahájením sezóny, když Paul George méně Clips vyhrál 112-102.

Lakers toužili po odvetě.

Určitě jsou to dva divoké týmy. Jsou to dva konkurenční týmy. Dva konkurenční trenérské štáby. Můžete tedy očekávat velkou konkurenci. A ať ten nejlepší tým té noci vyhraje. Nevíte, jak se míč dostane dovnitř, nevíte, co se stane, pokud jde o to, kdo bude hrát dobře, a podobné věci, ale oba týmy chtějí vyhrát, řekl James novinářům dříve Měsíc. Tím ale sezóna nekončí. Neznamená to, čím bude tým po zbytek sezóny ve hře Štědrý den.


Populární Problémy

Jak hrát obranu v Lacrosse. Lacrosse je dynamický a rychlý sport, ve kterém se mohou rychle odehrávat útočné hry a hromadit góly. Aby s tím mohl bojovat, musí být hráč v obraně vybaven nejlepšími nástroji k vypnutí jakéhokoli ...

Zde je návod, jak sledovat zápas druhého kola Australian Open mezi Taylorem Fritzem a Gaelem Monfilsem online.

Rafael Nadal osvětlil svůj vztah s Rogerem Federerem během nedávného rozhovoru se Santanderem, jedním z jeho sponzorů.

Jak pečovat o ruce jako veslař. Veslování je skvělý sport, ale hodně zatěžuje vaše ruce. Puchýře, mozoly a odlupující se kůže jsou příliš běžné a rukavice ne. Takže, co děláš? Vyhněte se zvlhčovači. Zatímco...

Box

Chcete se stát dobrým boxerem? Boxeři musí mít kombinaci vytrvalosti, síly, hbitosti a rychlosti, aby vynikli. Stát se dobrým boxerem vyžaduje odhodlání a tvrdou práci. Můžete cvičit sami, ale vstup do posilovny a trénink s ...

Tomic vyčítal vzteku rakety