Jak sledovat basketbal Minnesota vs Louisville online bez kabeluGetty Jordan Nwora, Khwan Fore a Louisville Cardinals budou hrát Minnesota Golden Gophers.Tým Louisville Cardinals číslo 7 se ve čtvrtek v prvním kole turnaje NCAA utká s týmem číslo 10 Minnesota Golden Gophers ve Wells Fargo Arena v Des Moines, Iowa.Začátek hry je naplánován na 12:15 hod. ET a bude vysílán na CBS. Pokud však nemáte kabel, můžete se zaregistrovat k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu, které vám umožní sledovat CBS na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení:FuboTV

Sledujte March Madness online

Hulu

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS (živě na vybraných trzích). Zahrnuty jsou také TNT, TBS a TruTV, což znamená, že můžete sledovat všechny ostatní turnajové hry NCAA.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Minnesota vs Louisville Preview

Každý tým ve svém konferenčním turnaji spadl do soutěže o národní šampionát.Gophers šli 9-11 v konferenčním hraní, ale dokázali dosáhnout semifinále turnaje Big Ten, když spadli 76-49 na Michigan Wolverines.Myslím, že jsme to zvládli dobře, řekl útočník Minnesoty Jordan Murphy po prohře, podle A sdružený tisk . Zjevně je to něco, z čeho si můžeme odnést a mít pozitivní impuls při vstupu do (NCAA) turnaje. Uvidíme, kde jsme zítra, a jen se ujistěte, že jsou naši kluci sebevědomí, a ujistěte se, že budeme držet hlavu vzhůru.

Senior získal 10 bodů a proti Wolverines chytil šest desek. Vede tým v odskoku na 11,5 na zápas a je druhý v bodování, v průměru 14,8 bodu na soutěž.

Juniorský strážce Amir Coffey, který při porážce získal 14 bodů, má průměr 16,2 bodu a 3,2 asistence na zápas, což vede mužstvo v obou kategoriích.

Louisville byl na turnaji ACC vyloučen ze Severní Karolíny Tar Heels poté, co v základní části ligy odehrál 10: 8.

Vím, že naše skupina je nadšená, že může hrát, řekl hlavní trenér Louisville Chris Mack poté, co se podle pozice svého týmu v závorce dozvěděl Courier-Journal . Naši kluci tvrdě pracovali od jara, kdy jsme to převzali, a jsem rád, že měli tuto chvíli.

Pokud se Cardinals dokážou dostat přes Minnesotu, budou čelit vítězi semene Michigan State č. 2 a Bradleymu semene č. 15. Louisville porazil 27. listopadu Sparťany 82-78.

Věděl jsem, že se zúčastníme turnaje, a nedělal jsem si starosti, jestli nám bude 7, 6 nebo 8, řekl Mack podle The Courier-Journal. Jedinečné bylo, že jsem měl pocit, že jsme hráli každé 2 semeno, které se dostalo na palubu. … Doufal jsem, že nás možná nasadí 3 nebo 4, aby to dostali z cesty.
Cardinals drží soupeře ve střelbě 40,5 procenta, což je 28. nejnižší známka z 353 týmů divize I, a 31,7 procenta z 3bodového rozpětí, což je 46. místo.

Prostorový útočník Jordan Nwora vede v týmu v bodech (17,2), doskoku (7,5), 3 ukazatelích (2,3) a krade (1) na zápas.

Téměř každý tým, se kterým jsme prohráli, byl na turnaji kromě několika, a spousta z nich byla 1 a 2 semena, řekla vrchní stráž Christen Cunninghamová podle The Courier-Journal. Byla to skvělá sezóna, kdy jsme dostali šanci hrát podle tohoto rozpisu, a doufejme, že nás to připraví na turnaj.

Rick Pitino, bývalý hlavní trenér Louisville a otec hlavního trenéra Minnesoty Richard Pitino, údajně se nezúčastní.


Populární Problémy

Můžete si myslet, že být populární v páté třídě je téměř nemožné. Pátá třída je tedy ideálním časem zapracovat na vaší popularitě, protože budete chodit na střední školu, než se nadějete. Pátou třídu můžete použít k ...

V pátek se Spurs utkají s Manchesterem United při návratu každého týmu do hry EPL. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze zápasu ve Spojených státech.

Roger Federer byl v roce 2006 v panovačné formě, ale Tennis Channel tuto sezónu zařadil pouze na 7. nejlepší místo všech dob. Steffi Grafová z roku 1988 se umístila na vrcholu seznamu, jako uznání jejího vítězství ve všech 4 Majors plus olympijské zlato.

Jak zacházet s tendonitidou čtyřhlavého svalu. Vaše šlacha čtyřhlavého stehenního kloubu se obepíná kolem kolenní čepice a spojuje vaše čtyřhlavé svaly na přední straně stehna s kostí dolní části nohy. Tato šlacha se může zapálit, obvykle v důsledku nadměrného používání ...

Chcete sledovat ESPN+ na svém počítači? Zde je kompletní průvodce sledováním na počítači PC nebo Mac.

Váš průvodce streamováním Cheetah Girls 2 online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.