Australian Open 2017: Yuki Bhambri až do druhého kola kvalifikace, Myneni vypadáváBhambri (L) a Myneni byli v minulosti spoluhráči v indickém Davis Cupu

Indie dnes v kvalifikaci na Australian Open 2016 viděla smíšené štěstí, protože nejlépe umístěná dvouhra Saketh Myneni, která je v pozadí poměrně silné sezóny 2015, prohrála s Německem Peterem Gojowczykem, ale Yuki Bhambri postoupil do druhého kola.

Myneni ztrácí

Devětadvacetiletý Saketh Myneni, který je ve svých 199 letech jediným indickým nejlepším hráčem dvouhry na 200 a byl předním reprezentantem Indie ve dvouhře, dnes prohrál v prvním kole kvalifikace s Peterem Gojowczykem z Německa ve dvou setech, když 0 -6, 2-6.

Gojowczyk, bývalý top-80 ATP dvouhry ATP, vzal Myneni zlomit bod na osm odděleně, pětkrát úspěšně prolomeno. Odehrál také relativně bezchybnou hru s Mynenim, který se během 41minutového zápasu dopustil tří dvojchyb.

Oba hráči, kteří byli na žebříčku ATP relativně blízko, mají oba podobné snímky a herní styly, ale Myneni v minulosti bojoval s křečemi a zraněními. V sezóně 2016 Ind postupoval kvalifikací na US Open, nasedal a nakonec se dostal do solidní bitvy s českým tehdejším nejlepším 50 hráčem Jiřím Veselým, než ho překonaly křeče.

Vzhledem k dlouhodobému období práce na své kondici by Myneni mohla v budoucnu zlepšit své Slamské výsledky.

Bhambri postupuje

Yuki Bhambri, považovaný za jednu z největších indických hvězd ve dvouhře, získal přesvědčivé vítězství nad svým soupeřem z vyšších řad Stefanem Kozlovem ze Spojených států amerických. Kozlov, 7thsemeno v kvalifikaci je 116th, 418 míst před Bhambri v žebříčku, ale Ind se dnes ráno ve svém kvalifikačním zápase výjimečně vrátil, aby dosáhl pokroku. Vzal svého rivala do bodu zlomu čtrnáct krát, se šesti úspěšnými přestávkami podání proti jeho mladšímu soupeři.

Bhambri se naposledy stal hlavním tahákem Australian Open v roce 2015, kdy podlehl Andy Murrayovi ve dvou setech. Jeho dnešní výsledky jsou působivé, zejména s ohledem na relativní pořadí jeho soupeře a jeho vlastní boje se zraněním, které zpozdily jeho tolik vychvalovaný návrat na Tour.

24letý hráč nyní bude hrát Pedja Krstina ze Srbska, který je aktuálně na 216 pozicíchth. Dvaadvacetiletý hráč, stejně jako Bhambri, byl také aktivní na turnajích Challenger a ITF Futures Tour a také se spoléhá na obouručný obouruč na pravé ruce.

Bhambri, bývalý nejlepší hráč dvouhry ve dvouhře, doufá, že v sezóně 2017 dosáhne výrazného návratu a vrátí se k plnému tenisu, pokud to kondice dovolí. Nyní bude mít před sebou další dvě kola kvalifikace, než bude moci postoupit do hlavního losování.

Populární Problémy

Představte si, že byste si dokázali zapamatovat pořadí karet v celém balíčku (nebo dvou) tak rychle, jak je lze rozdat. Tajemství čítačů karet již není tajemstvím. Pomocí mentální mapy a matice celebrit si můžete zapamatovat náhodný balíček ...

Houpací křeslo může být jedním z nejnáročnějších kusů, pokud jste dřevoobráběč, protože vyžaduje spoustu nástrojů a kusů, ale i tak si můžete vytvořit jedinečné křeslo sami. Houpací křesla musí mít správnou rovnováhu a ...

Eroze půdy je v dnešním světě narůstajícím problémem, protože měnící se klimatické podmínky, jako je intenzivní déšť a vítr, způsobují alarmující ztrátu a vyčerpání půdy. Ornice je životně důležitá pro udržení růstu rostlin všeho druhu, přírodních a ...

Po bouřlivém začátku své doby jako světové jedničky byla Naomi Osaka posílena příchodem Jermaine Jenkinsové.

„B Positive“, nejnovější komedie Chucka Lorra, má premiéru ve čtvrtek večer. Zde je návod, jak můžete sledovat epizody streamované online.

Wimbledon dorazil v celé své kráse, protože některé špičkové tenisové hvězdy budou bojovat o nadcházející talenty o titul. .