Australian Open 2017: Yuki Bhambri až do druhého kola kvalifikace, Myneni vypadáváBhambri (L) a Myneni byli v minulosti spoluhráči v indickém Davis Cupu

Indie dnes v kvalifikaci na Australian Open 2016 viděla smíšené štěstí, protože nejlépe umístěná dvouhra Saketh Myneni, která je v pozadí poměrně silné sezóny 2015, prohrála s Německem Peterem Gojowczykem, ale Yuki Bhambri postoupil do druhého kola.

Myneni ztrácí

Devětadvacetiletý Saketh Myneni, který je ve svých 199 letech jediným indickým nejlepším hráčem dvouhry na 200 a byl předním reprezentantem Indie ve dvouhře, dnes prohrál v prvním kole kvalifikace s Peterem Gojowczykem z Německa ve dvou setech, když 0 -6, 2-6.

Gojowczyk, bývalý top-80 ATP dvouhry ATP, vzal Myneni zlomit bod na osm odděleně, pětkrát úspěšně prolomeno. Odehrál také relativně bezchybnou hru s Mynenim, který se během 41minutového zápasu dopustil tří dvojchyb.

Oba hráči, kteří byli na žebříčku ATP relativně blízko, mají oba podobné snímky a herní styly, ale Myneni v minulosti bojoval s křečemi a zraněními. V sezóně 2016 Ind postupoval kvalifikací na US Open, nasedal a nakonec se dostal do solidní bitvy s českým tehdejším nejlepším 50 hráčem Jiřím Veselým, než ho překonaly křeče.

Vzhledem k dlouhodobému období práce na své kondici by Myneni mohla v budoucnu zlepšit své Slamské výsledky.

Bhambri postupuje

Yuki Bhambri, považovaný za jednu z největších indických hvězd ve dvouhře, získal přesvědčivé vítězství nad svým soupeřem z vyšších řad Stefanem Kozlovem ze Spojených států amerických. Kozlov, 7thsemeno v kvalifikaci je 116th, 418 míst před Bhambri v žebříčku, ale Ind se dnes ráno ve svém kvalifikačním zápase výjimečně vrátil, aby dosáhl pokroku. Vzal svého rivala do bodu zlomu čtrnáct krát, se šesti úspěšnými přestávkami podání proti jeho mladšímu soupeři.

Bhambri se naposledy stal hlavním tahákem Australian Open v roce 2015, kdy podlehl Andy Murrayovi ve dvou setech. Jeho dnešní výsledky jsou působivé, zejména s ohledem na relativní pořadí jeho soupeře a jeho vlastní boje se zraněním, které zpozdily jeho tolik vychvalovaný návrat na Tour.

24letý hráč nyní bude hrát Pedja Krstina ze Srbska, který je aktuálně na 216 pozicíchth. Dvaadvacetiletý hráč, stejně jako Bhambri, byl také aktivní na turnajích Challenger a ITF Futures Tour a také se spoléhá na obouručný obouruč na pravé ruce.

Bhambri, bývalý nejlepší hráč dvouhry ve dvouhře, doufá, že v sezóně 2017 dosáhne výrazného návratu a vrátí se k plnému tenisu, pokud to kondice dovolí. Nyní bude mít před sebou další dvě kola kvalifikace, než bude moci postoupit do hlavního losování.

Populární Problémy

Zde je vše, co potřebujete vědět o čtvrtfinálovém střetu mezi Novakem Djokovičem a Davidem Goffinem. .

Jak vypadat jako upír. Ať už se jen oblékáte na příležitost, nebo si přejete trvale převzít upírský styl, přijetí upírského vzhledu se může stát uměleckou formou. Je to rozhodně stylový vzhled a můžete ...

Jak snížit bolest kotníku při běhu. Trochu otravná bolest kotníku je docela běžná, pokud rádi hodně běháte, ale to neznamená, že musíte vynechat rutinní cvičení. Je důležité jít na to, dokud bolest neustoupí, ...

Mexiko a Kanada se ve středu setkají v důležitém zápase o zlatý pohár skupiny A. Zde je návod, jak sledovat hru ve Spojených státech.

Rafael Nadal se utká s Davidem Goffinem, což slibuje vzrušující setkání ve třetím kole. .

Žabky jsou perfektní, pokud se chystáte na pláž nebo si jen uděláte pohodovou letní procházku. Nákup žabek, které správně sedí, je klíčem k tomu, aby vaše nohy byly zdravé a bez puchýřů. Je důležité vybrat si stélku, která nejlépe vyhovuje ...