Jak sledovat Nový Zéland vs Indie 1. T20 v USAGetty Indický kapitán Virat Kohli.

loketní popruh pro laterální epikondylitidu

Novozélandský kriketový tým bude v pátek hostit indický zápas Men in Blue v Eden Parku v Aucklandu na první z pěti zápasů T20, které budou následovat tři ODI a dvojice testů.

Zápas (začíná v pátek v 01:50 ET) nebude v televizi v USA, ale kdokoli v USA můžete sledovat Nový Zéland vs Indie živě na ESPN+ :

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí každý zápas indického turné po Novém Zélandu , plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Nový Zéland vs Indie naživo na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pokud se nedíváte naživo, zápas bude také k dispozici na vyžádání na ESPN+ .


Náhled Nový Zéland vs Indie

The Black Caps přicházejí z porážky v sérii 3: 0 v rukou Austrálie při hře ICC World Test Championship. Bylo to 13. po sobě jdoucí selhání Nového Zélandu zachytit Trans-Tasman Trophy, hardware, který od roku 1993 nedrželi.

Je to velké. Celé toto indické turné je velké po tom, co se stalo v Austrálii, řekl trenér odpalování Back Caps Craig McMillan pro Radio Sport Breakfast, podle The New Zealand Herald . Pět dvaceti let do začátku a vím, že to není oblíbený formát této hry, ale v říjnu v Austrálii nás čeká mistrovství světa T20, takže těchto pět zápasů je hned důležitých. Kvůli výkonu v Austrálii musíme začít znovu vyhrávat a získat tuto podporu zpět.

Muži v modrém hráli Austrálii také naposledy, když je doma od 14. do 19. ledna porazili 2-1 v sérii ODI doma.

Poté, co Indie snížila první ODI o 10 branek, nasbírala 340 běhů ve druhém a vyhrála o 36. V rozhodujícím zápase chytili 286 australských hráčů se 7 brankami, které ušetřili za klepání Rohit Sharmy na 119 ran.

Chceme odpalovat dobře, když budeme pálkovat jako první, a v případě, že budeme bránit nízký součet, měli bychom to také dokázat, řekl indický kapitán Virat Kohli. Webové stránky ICC . Jasnost mysli je opravdu zásadní, protože hrajeme v podmínkách, které nejsou naše, takže musíme do této série vnést ještě větší intenzitu, abychom dostali domácí tým pod tlak, nastavili takovou šablonu od první hry a od té doby stavěli.

Nemůžeme si dovolit po dvou zápasech uvolnit sérii, protože pak je to stále těžší a těžší, takže se v první hře, kterou hrajeme, budeme snažit prosadit se, hrát expresivní kriket a mít jistotu, co chceme dělat.

Muži v modrém naposledy cestovali po Novém Zélandu před rokem, absolvovali sérii ODI 2-1 a poté shodili set T20 se stejným skóre.

Byli jsme velmi pozitivní v tom, jak jsme hráli, velmi jistí tím, co chceme dělat, řekl Kohli o této návštěvě, podle stránek ICC. Hraní venku spočívá v tom, že pokud jste schopni dostat domácí tým pod tlak, můžete si užít kriket. Musíte vyhrát doma, takový pocit máte. Pokud tedy vytáhnete svoji hru A, můžete je opravdu dostat pod tlak.

To jsme udělali v loňském roce, zmáčkli jsme je uprostřed, vzali branky a přadleny byly vynikající. Těšíme se, že do série vezmeme stejnou intenzitu. V roce 2020 jsme hráli opravdu dobře, chceme v tom pokračovat.

kde sledovat patrioty vs náčelníky

Populární Problémy

Bianca Andreescu si za svou krátkou kariéru hodně prošla, ale nyní je na místě, kde se po vítězství na US Open nemá čeho bát.

Rafael Nadal sdílí své myšlenky na možnost živého setkání na Instagramu s Aussie Nickem Kyrgiosem. Navzdory bouřlivému vztahu mezi nimi Kyrgios pozval Nadala na živý videochat.

Roger Federer přežil v úterý obrovské zděšení proti Adrianovi Mannarinovi v prvním kole Wimbledonu 2021.

Anett Kontaveit a Marie Bouzkova se v úterý střetnou v 16. kole Western & Southern Open. Oba hráči mají zatím solidní rok 2020 s kladným poměrem výhra-prohra.